Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Kartky

Post autor: Sidd »

Było, że QQ umywa ręce od wszystkiego jak tchórze?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Kartky

Post autor: peterkurten »

Czemu jak tchórze ?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

Czak pisze: 13 lis 2019, 15:44 tak xDDDDD
nie mówię o tym, później wrzucił jeszcze jeden gdzie odgrażał się usuwaniem znajomych z fejbsuka
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

Imo zdrowe podejście ze strony QQ, przecież ta sprawa jest tak pogmatwana na obecną chwilę że nie zawieranie przez nich stanowiska jest najlepszym wyjściem.

Postawili by się za Kartkym i od razu ludzie polecieliby szaklować dalej tę laskę a QQ ma trochę większy fanbase niż Kartky. Z drugiej strony nie mogą się raczej postawić za nią bez wypierdolenia Kartkiego z wytwórni bo co, dobra ziomek jest damskim bokserem ale spoko cyfry kręci więc wybaczymy mu bo każdy popełnia błędy? :dunno:

Ta sytuacja jest tak pojebana że pozostaje na razie czekać na rozwój wydarzeń a jeśli sprawa faktycznie trafi do sądu to chyba jedynie wtedy będziemy mogli być w stanie przyjrzeć się wszystkim pełnym dowodom, zeznaniom etc. dwóch stron.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

[mention]oyche[/mention] Wcześniej wrzucał to: https://www.facebook.com/big.flintin/po ... 6965471391 i jest.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

wiem, że jest (przecież cytuje posta z tym samym linkiem), chodzi mi o wczorajszy post. zastanawiam się czy go usunął po publikacji instastory kartiego czy mózg mi płata figle
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

Aj, kurde, źle załączyłem, sorry https://www.facebook.com/big.flintin/po ... 2821909472
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Kartky

Post autor: recklezz »

Moim zdaniem zachowali się najrozsadniej, podkreślili, że nie popieraja jakichkolwiek form agresji. Nie zapominajcie, że to jest biznes i każdy ruch jest u nich skrupulatnie zaplanowany. Jak Kartky okaże się winnym przez sąd i otrzyma wyrok to pewnie zostanie wyrzucony z wytwórni bo sprawa za daleko poszła i jest za głośna żeby to wyciszyć tak jak początkowo planował Kartky. W tej maszynie jesteś tylko produktem jak się zepsujesz to trudno są nowi, bo nie możesz sobie pozwolić aby mieć latke jakoby twoja firma wspierała przemoc wobec kobiet w tym showbiznesie.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Kartky

Post autor: Czak »

oyche pisze: 13 lis 2019, 16:00
Czak pisze: 13 lis 2019, 15:44 tak xDDDDD
nie mówię o tym, później wrzucił jeszcze jeden gdzie odgrażał się usuwaniem znajomych z fejbsuka
Faktycznie my bad, było coś takiego
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

Zniknął post z wrzutka felietonu że skrrrrr
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

Jose pisze: 13 lis 2019, 16:08 Aj, kurde, źle załączyłem, sorry https://www.facebook.com/big.flintin/po ... 2821909472
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Kartky

Post autor: sugarhill_notausgang »

Spenser pisze: 13 lis 2019, 16:17 Zniknął post z wrzutka felietonu że skrrrrr
Zmienił ustawienia na prywatny, bo przyszli fani kartkiego i zaczęli pisac, że ma zamknąć dupę czy coś w tym stylu
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kartky

Post autor: #23 »

Moltisanti pisze: 13 lis 2019, 3:18 Brawo rycerze weszliscie na kolejny level stulejarstwa tłumacząc wbicie kosy i agresję ze strony tej laski tym ze ON JEJ PORYŁ BERET A ONA ZAKOCHANA OHHH.

Mam kurwa nadzieje ze agresję rapera kartky tez tak tłumaczycie bo zapewne był bity w domu i jemu ktoś inny pory beret wiec odkodował możliwość bezkarnego napierdalania ludzi

Nie no świruje, przeciez kartky nie ma cyckow wiec go nie będziecie w ten sposób tłumaczyć
Zabawne jest to jak [mention]Jose[/mention] uciszył twoje dosyć mocne zero jedynkowe podejście do sytuacji na samym początku, po filmiku który wiele wnosi już tryumfujesz, tyle że nie... Jak się sprawa znowu odwróci to znowu nie będziesz postował? XD Wybacz prztyk ale wydajesz się być inteligentnym gościem, a tutaj podchodzisz do tematu dosyć dziwnie.

Po pierwsze nie wszyscy tutaj od razu wydali wyrok na kartkiego, owszem były takie komentarze ale też były podstawy bo temat krążył już po sieci wcześniej.
Po drugie, takie sprawy należy nagłaśniać bo jest szansa że się wyjaśnią. Owszem wydawanie wyroku to zło bo gość może mieć potem łatkę nawet jeśli okaże się niewinny, jednak tak samo nie można ignorować wołania o pomoc nawet jeśli może okazać się ono fałszywe.
Po trzecie to, że dziewczyna atakowała wcale nie oznacza, że nie może być ofiarą. Sama zaznaczyła już na samym początku, że zanim była w związku z z kartkim nie znała wielu agresywnych zachowań i nie było ich u niej. Równie dobrze (o czym sam pisałem) mogło być tak, że tej agresji nauczyła się od tego kto stosował agresję na niej.
Po czwarte sam kartki nadal nie zdementował że napierdalał kobiety.

No i oczywiście przemoc w związku to ciężka sprawa i tak samo jak kobieta może w tym trwać i być bita, tak samo może być z facetem gdzie to on jest ofiarą. Przykre jest to, że niektórzy tutaj skupili się właśnie na tym pisząc teksty typu "debilka, była bita ale nadal z nim była", albo "o kurwa XD, gość dał się najebać typiarze 1.50m w kapeluszu". Kojarzy mi się to z podejściem niektórych do depresji - "co za pajac, odjebał się", to problemy dużo bardziej złożone i nie możliwe jest aby dobrze je ocenić prostym zdaniem.

Podsumowując nadal nie wiemy nic. Filmiki to mogą analizować biegli, a nie internauci. Pokazuje część sytuacji, było grubo i niebezpiecznie, z drugiej strony nie mamy pojęcia co było wcześniej. Ja jedyne co mogę sobie zarzucić to, że w dwóch moich postach nie użyłem przypuszczeń w stosunku do kratkiego. Dziwi mnie natomiast jeszcze jedna rzecz, z tego co kojarzę (przynajmniej tak mi się wydaje), kartki pisał że dziewczynę nie raz zabierała policja na wytrzeźwiałkę, przy tego typu zachowaniach jeśli są podejrzane i powtarzają się to chyba powinien zbadać ją psychiatra, ale dobrze byłoby gdyby ktoś potwierdził lub zdementował to.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

Wskaż mi błąd logiczny w moim poście który cytujesz. Oczywiście że dalej nie wiemy prawie nic, natomiast wiemy tyle że jest tu bardzo duża grupa ludzi która stosuje moralność kalego. Samo to że Jose wymaga od Kartkiego zdementowania tego że bił te laskę. O czym to świadczy? No o tym że jak ta ućpana karyna napisze że Kartky srał jej do ryja to Kartky ma obowiazek wobec tej niewiasty ze wszystkiego się tlumaczyć, ona natomiast jak widać nie musi.

Przecież jak na dłoni masz pokazane że masz tu spore grono ludzi które agresję tej laski tłumaczy tym że ktoś (w tym przypadku kartky) porył jej beret więc jej zachowanie jest zrozumiałe. Nie widzisz abstrakcji tego myślenia które wymagaloby wybaczenie raperowi kartki bicia kobiet no bo przecież on też mógł zaznać agresji i teraz ją wyładowuje na kimś innym?
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
frontkick

Re: Kartky

Post autor: frontkick »

lol beka z tych sprutych inceli jak Moltisanti wyzywających ludzi od białorycerzy, lasce to wszyscy współczują bo ma cycki a facet musi sam znosić krzywdy echhhhh

jeszcze czekam na wypowiedź użytkownika rubinstein
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Kartky

Post autor: Mystair »

jajca pisze: 13 lis 2019, 12:54 ja widzę typiarę, która odpycha gościa butem, nienawidzi go jeszcze bardziej, rany kłute
hahahah też śmiechłem potężnie pozdro jajca :bowdown: :bowdown:
MOB
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

hehe ktoś prezentuje inny pogląd na daną sprawę to znaczy że nie rucha ale mu pojechałem
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Kartky

Post autor: koniec »

bronisz dupy to jesteś spermiarz i białorycesz
jak bronisz typa to jesteś incel i przegryw
kurwa jak żyć
Spoiler
zdelegalizować tag #przegryw na wykop pe el
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

W sumie to ja bronię tylko równości więc chyba wychodzi że jestem lewakiem lol
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

mówisz że trzeba czekać na więcej dowodów i nie zajmujesz żadnej ze stron-
Spoiler
Obrazek
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ