Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4108
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Kartky

Post autor: Luxair »

zemsta1kadluba pisze: 13 lis 2019, 13:35 przecież przy okazji sentino wyszły skriny że groził jakimś małolatom i go wszyscy słuchają więc masz odpowiedź :)
Moim zdaniem tu działa mechanizm psychologiczny że Sentino jest nadal postrzegany jako egzotyczna gwiazda z Zachodu a nie nasz polski Seba. Światowym raperom wybacza się strzelaniny, gangi itp. bo są bardziej jak odrealnione postacie z filmów niż osoby z krwi i kości.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Kartky

Post autor: efzet »

PSZ pisze: 13 lis 2019, 14:11 a ty znasz te tagi bo?
Bo sam się kiedyś udzielałem na wykopie, ale usunąłem konto. W samym wykopie nie ma nic złego, ale incele z tych i podobnych tagów to rak najgorszy.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kartky

Post autor: moxxi »

"Opinia" to rzeczywiście wystarczający argument żeby tak mocno szykanować gościa :rotfl:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

[mention]Jose[/mention] czy jeśli wszystko się wyjaśni. Nagrasz film podsumowujący całą sprawę?
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Kartky

Post autor: Spenser »

jajca pisze: 13 lis 2019, 12:54 ja widzę typiarę, która odpycha gościa butem, nienawidzi go jeszcze bardziej, rany kłute
:lol: :bowdown:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

[mention]daveyo[/mention] - jak się okaże, że sprawa jest w 100% taka, jak przedstawia Kartky, to tak, bo będę się źle z tym wszystkim czuł. Chociaż starałem się używać trybu przypuszczającego w jego stosunku i przede wszystkim striggerował mnie ten zalew komentarzy atakujących tę dziewczynę. Wczorajsze oświadczenie + filmiki imo nie wyjaśniły zbyt wiele.

Już nie pamiętam, co tam było w skrinach z Sentino, ale to też się należało nagłośnić w takim razie.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

To jest właśnie trochę problem ze triggeruja was komentarze obrażające dziewczynę, ale obrażanie faceta juz was nie triggeruje i sami wsiadacie na ten hejtowóz i jest super świetnie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Kartky

Post autor: Kutendo95 »

A ta laska nie dostanie za usiłowanie zabójstwa? No bo jak go nożem dźgnęła
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

Moltisanti pisze: 13 lis 2019, 14:46 To jest właśnie trochę problem ze triggeruja was komentarze obrażające dziewczynę, ale obrażanie faceta juz was nie triggeruje i sami wsiadacie na ten hejtowóz i jest super świetnie
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 428
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Kartky

Post autor: Pteh »

(...)Jest jak małe dziecko, które trzyma nóż
Możesz zrobić mu chuj, ono ciebie stąd zawinąć
Choćbyś przysięgał za dwóch, to je uniewinnią


tak mi się skojarzyło, bo trochę to w tę stronę skręcało, gdy Kartky publikował filmik i pojawiały się komentarze, że 130/40 dziewczyna napierdala naćpanego pana rapera. Kartkiego nie lubię jako rapera i zawsze wydawał mi się dziwny jako człowiek, ale daleki jestem od niszczenia typowi "kariery" bez twardych dowodów.
encrenoire

Re: Kartky

Post autor: encrenoire »

Jest tu gdzies TLDR?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

[mention]Moltisanti[/mention], ale ja nigdzie nie wzywałem go do końca kariery, tylko chciałem, żeby się ustosunkował inaczej niż "followy>sumienie" niż "widzę, jak robią mi print screen [dziwki]", bo to zdawało się poważną sprawą, którą wszyscy mają zamiar zatuszować.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

Jose pisze: 13 lis 2019, 14:40 Chociaż starałem się używać trybu przypuszczającego w jego stosunku
PANIE KARTKY ZAPRASZAMY DO ZAKONCZENIA KARIERY. nono, przypuszczajacy wiadomka. dla mnie to brzmi jakbyscie juz wszystko wiedzieli i wydali na nim wyrok i teraz z perspektywy czasu kiedy juz wszystko nie jest takie czarno biale ten post na fp wyglada smiesznie, atencyjnie jak z jakiegos pudelka. spoko ze chcieliscie sprawe naglosnic ale pospieszyliscie sie z ocena sytuacji i wyszlo srednio. moj pierwszy i ostatni post w tym temacie bo jebia mnie takie dramy.
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Kartky

Post autor: efzet »

przecież to nie Jose napisał
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

peterkurten pisze: 13 lis 2019, 13:39 Wiem, wiem dlatego jestem w szoku, ze jak padło na nielubianego rapera na ślizgawce to już każdy wie jak było, każdy ma ziomka, stryja sąsiada, sąsiadki z klatki obok co byli w podobnej sytuacji.
Osobiście jestem w chwili obecnej bardziej Tim kartky, ale czekam na jakąś bombę, najlepiej jakby raperzy dwa sławy się wypowiedzieli

Ps: @runiek podasz mi numery na najbliższe losowanie Jackpota bo ty chłopie wiesz wszystko na każdy temat i chciałbym być jak Ty (żartowałem)
Jasne, z chęcią Ci podam te numery.
https://imgur.com/a/vwECtR5
Rozumiem, że naprawdę rzadkim zjawiskiem jest, że... ludzie trafiają na toksyczne kobiety. I nie, nie mam wiedzy na każdy temat, odnosiłem się w moich ostatnich postach do tego - o czym wiemy, czyli że raper Kartky przez długi okres był notorycznie bity, kopany, napierdalany telefonem, z pięści po twarzy i nie wiadomo co jeszcze. Do tego się odnosiłem, że jak chłop nie może powstrzymać baby co jest postury hydrantu(śmiechłem opór, props) to coś mi tu nie gra... a raczej po prostu teraz wszyscy robią z Kartkiego ofiarę, zapominając o głównym temacie całej afery - a jest nim bicie kobiet.
Jak widzisz na wyżej załączonych obrazkach, trafiałem na wariatki i może to ja jestem jakiś dziwny, albo naprawdę to jest sekunda uniemożliwić kobiecie dalszy atak i to bez żadnego wyrządzania krzywdy :dunno:

Zresztą, z mojej strony EOT. Nie wiem(jak i niemalże wszyscy) jak do końca było w ich relacji, ale od początku to śmierdzi tym, że raper Kartky lubi sobie pierdolnąć kobiecie i prawdopodobnie zajawkę nabył jeszcze przy poprzednich partnerkach. Osobiście kibicuję V(choć to też niezła wariatka, tak samo warta jak i on) i wierzę, że faktycznie będą podjęte kroki o których pisała i za jakiś dłuższy czas wszyscy poznamy prawdę o skrytej twarzy pana rapera...
Lub się okaże, że się myliłem, wtedy przyznam się do błędnych wniosków i przeproszę, lekcja pokory jak najbardziej :)

Z mojej strony EOT, więc proszę, nie odnoście się do moich komentarzy, bo w kółko będą się powtarzać posty i niepotrzebne nowe strony tematu.
Aha, no i te obrazki to takie szybkie przykłady ;)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

efzet pisze: 13 lis 2019, 15:03 przecież to nie Jose napisał
Jose, Jose to nie byl Jose, racja
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 15:38 przez mlodyperkez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

checix69 pisze: 13 lis 2019, 15:01 PANIE KARTKY ZAPRASZAMY DO ZAKONCZENIA KARIERY.
To nie mój post, tylko skały.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Kartky

Post autor: mlodyperkez »

dalbym sobie reke uciac ze widzialem gdzies twojego posta w ktorym pisales ze wrzuciles za zgoda SWN'a ale jesli nie to zwracam honor. tak czy tak podtrzymuje zdanie ze 1 post nt kartkiego na waszym fp jest mocno sredni.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

zdaje mi sie czy flint usunal swoj wczorajszy post? :lol:
^ladnie slizgawka zostala wyjasniona na fb za ten post
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 15:54 przez oyche, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3829
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Kartky

Post autor: Czak »

lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
ODPOWIEDZ