Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

fpn
Posty: 18
Rejestracja: 07 sie 2019, 13:31

Re: Kartky

Post autor: fpn »

Moltisanti pisze: 13 lis 2019, 3:18 Brawo rycerze weszliscie na kolejny level stulejarstwa tłumacząc wbicie kosy i agresję ze strony tej laski tym ze ON JEJ PORYŁ BERET A ONA ZAKOCHANA OHHH.
Przecież nie ma tu żadnego dowodu, że to ona wbiła kosę.

Wyobraź sobie w jakiej byś miał być sytuacji emocjonalnej by ruszyć na kogoś z nożem. Człowiek atakujący raczej jest na adrenalinie, agresywny. A tu masz babeczkę, która wydaje się być bez emocji, na haju, z myślami gdzie indziej. to się nie klei za bardzo
Ostatnio zmieniony 13 lis 2019, 4:52 przez fpn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3639
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Kartky

Post autor: Moltisanti »

O kurwa przepraszam, musiałem :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Kartky

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:09 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kartky

Post autor: kapec »

Też myślę że trzy kobiety ujebały się na biednego człowieka, a postronne bobery i admy pierdolą farmazony.

Murem za Kartky.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Kartky

Post autor: Lidwin »

Aka M pisze: 13 lis 2019, 5:28 Miałem taką panne, całe szczęście kosą nigdy nie trafiła, a nieraz było blisko, do tej pory mam blizny na rękach od jej drapanie i wbijania pazurków do krwi. Zabawne, bo wyglądała tak uroczo, że muchy by nie skrzywdziła. Najgorsze w tym wszystkim było to, że dopóki nie ogarnąłem dowodów, że jej odpierdala to zaczęła mnie szantażować, że nawkreca gowien ludziom i mnie zniszczy. Po takich przejściach, do takich spraw podchodzę z dystansem i stoję murem za Kartky w tym wypadku. Niestety kobiety bywają nieraz bardziej nieobliczalne od facetów. Jestem w stanie w to uwierzyć, że to kobiety w większości pojebanych związkach są wstanie pierwsze zaatakować fizycznie. Okropne czasy nastały, Sociale rozjebią ten świat. Wyobraziłem sobie jak trump napisał coś nie tak na Twitterze i Putin się tym przejął, po czym zaczęli do siebie strzelać z twittów jak raperzy, A finalnie wybuchła wojna światowa. Pojebane czasy
Jakoś mnie nie dziwi że akurat ty stoisz murem po stronie takiego śmiecia, nawet bez tego mitimanskiego komentarza to wiedziałem.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Quetzalcoatl
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 0:01

Re: Kartky

Post autor: Quetzalcoatl »

Porwałem pannę z ich składu i lecę
Bo nic się dwa razy nie zdarzy
Sto razy straciłem bliskiego i ludzie mówili o mnie te rzeczy
Nie dementuję, pierdolę ich kłamstwa
Biorę, jak kolejną piątkę na zeszyt
ja nie wiem jak można brać te filmiki i wypowiedzi raperów na serio, pewnie Victoria też świętoszkiem nie jest, ale on odjebał bardziej, 100%. Już widzę kurwa jak dziewczynka 160cm 40kg napierdala trzydziestoletniego faceta 190cm 80kg, no kurwa xd
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3830
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Kartky

Post autor: Czak »

Ty kurwa spermiarzu stulejarzu bialorycerzyku zajebany hatfu
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

Że obaj są pojebani to wiemy. Ja tylko prawilnie przypomnę, że ona w tym is z pierwszego dnia wspomniała, że agresji nauczyła się z czasem, no chyba, że wiedziała o tym filmie, ale wtedy to raczej niewyskakiwałaby z tą obdukcją lekarską.

Inna sprawa, że za chuj nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, że typiara dziobie cię nożem, jesteś centymetr - jak to zostało przedstawione - od śmierci, a ty zamiast spierdalać, chować się wyciągasz telefon i to nagrywasz, mówiąc jeszcze, że wrzucasz ten film na ig, jakby jutro u mnie miało nie nadejść.
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 186
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: Kartky

Post autor: chilipvlmer »

ljzr96 pisze: 13 lis 2019, 7:56 zamiast spierdalać, chować się wyciągasz telefon i to nagrywasz, mówiąc jeszcze, że wrzucasz ten film na ig, jakby jutro u mnie miało nie nadejść.
ale ten filmik byl nagrany kilka tygodni temu i on dopiero teraz go wrzucil, pisal też że to tylko fragment całego filmiku wiec moze odpalil nagrywanie jeszcze zanim sie zaczelo cos odpierdalac.
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: andrzej »

Sam sie pociął, wiadomix
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

andrzej pisze: 13 lis 2019, 7:58 Sam sie pociął, wiadomix
Na logikę jakby ktoś cię pociął to pierwszą rzecz jaką robisz to wyciągasz telefon i kręcisz film?
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: andrzej »

Zależy od kontekstu, gdyby jakis seba mnie gonił z kosą to no kurwa raczej nie, ale jak oni mieli jakąś chorą relacje to wszystko jest możliwe.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

Myślę, że można wrzucić dość wyważony post Maji Staśko:
W odpowiedzi na historię Victorii o przemocy Kartky'ego, raper opublikował post, w którym opisuje, że to on doświadczał przemocy ze strony Victorii. Wrzucił też w stories filmik, na którym Victoria Cwynar miałaby go ranić.

Rozmawiałam dzisiaj z Victorią. Potwornie przeżywała wszystkie hejty, które wokół niej się gromadziły. Zapytałam ją przed chwilą o ten filmik. Odpisała, że to manipulacja, a na filmiku specjalnie nie widać, czy to ona godzi w niego nożem. Opowiedziała, że raper wrócił pijany do domu, zaczął ją wyzywać, a ranę dostał po koncercie. Oświadczyła też, że zgłasza sprawę do sądu, bo ma już tego dość. Napisała krótkie oświadczenie w stories - że wszystkie dowody dostarczy w sądzie. Nie ma sił na więcej.

Od kilkunastu minut mam lawinę wiadomości, że skłamałam, gdy wyrażałam wczoraj solidarność z Victorią, i mam usunąć wpis. Nie usunę go, bo nie skłamałam - opisałam słowa Victorii i ją wsparłam. Podobnie jak wspieram i będę wspierać każdą osobę, która opowiedziała o przemocy. Bo wiem, jakie to trudne w świecie, w którym ofiary nieustannie są uciszane, obrażane i poniżane. Codziennie słyszę historie, w których kobietom zamyka się usta i podważa ich słowa. W których bezwarunkowo staje się po stronie sprawcy. Nie zgadzam się na taką nierówność.

Ale moje wsparcie to nie wyrok - bo to nie ja tu jestem od wyroków. Nie jestem sądem - i wy też nie. Gdy zgłasza się do mnie zapłakana osoba, nie podtykam jej pod nos wykrywacza kłamstw. To nie ten moment, serio. Moja rola jest inna - i nas wszystkich. Wspieram i będę wspierała - bo wiem, że osoby po przemocy nie mają tego wsparcia, a bardzo go potrzebują. Ale gdybym miała przestać, gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, nie wsparłabym nikogo.

Nie było sprawy, w którą się włączyłam, gdzie nie byłoby milionów rozminięć. Po prostu tak nie ma w życiu, że po jednej stronie mamy krystalicznie czystą biedną ofiarę, a po drugiej - ostatecznie złego sprawcę. Ofiara także może krzywdzić. Sprawca może być troskliwym mężczyzną. Nie żyjemy w bajeczce dla dzieci, wiecie? A ofiara i sprawca to ludzie, nie modele zachowań. Ludzie popełniają błędy - ale nic nie usprawiedliwia przemocy.

Niestety, za wiele już widziałam sytuacji, w których po posądzeniu o przemoc sprawca atakował i mówił, że to on doświadczył przemocy. Możliwe, że były partner Agaty Kuleszy przyjął taką taktykę. Za wiele też widziałam manipulacji, w których dzięki sprawnemu montażowi reakcja osoby na wielomiesięczną przemoc - odepchnięcie, oddanie ciosu - była uznawana za atak.

Ale Victoria przyznawała w pierwszym stories, że nie poznaje siebie. Że przemoc, której doświadczała od Kartky'ego, zrobiła z niej potwora. Ofiara może też ranić.

A Kartky nie zaprzeczył, że przemoc stosował.

To wszystko mechanizmy, które musimy brać pod uwagę - by nie dyskryminować osoby, która jest słabsza.

Po wpisie Kartky’ego czujecie frustrację? Złość? Oto praktyka walki z przemocą, z którą my się zderzamy codziennie. Nie jest łatwo i miło, nie?

Wersja Kartky'ego jest przerażająca. Nagranie boli. Mężczyznom często trudno przyznać się do przemocy, bo to ich wystawia na pośmiewisko - jak to, baba cię bije? To olbrzymi problem. Wielu mężczyzn zgłasza się do mnie po doświadczeniu przemocy. Każdemu z nich pomagam.

Tak, zajmowanie się przemocą jest potwornie wykańczające i trudne. Ale nie przestanę wspierać każdej osoby, która opowiedziała o przemocy i potrzebuje wsparcia. Drobnej kobiety, rosłego osiłka, naukowczyni czy pracownika fizycznego. Kropka. I tak, to kontrowersyjne podejście w świecie, w którym albo wszystkim wszystko wisi i nikt nic nie widzi i nie reaguje, albo - gdy zrobi się medialnie, a przemoc zmieni się w ploteczkę i gorący temat - każdy okazuje się sędzią, musi się wypowiedzieć i uwielbia poniżać i obrażać innych.

Ja nie poniżam i nie obrażam, żal mi na to czasu i energii. Ja mam robotę do wykonania: wspieram i nie przestanę.
https://www.facebook.com/maja.stasko/po ... 3321933212
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Kartky

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:09 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 340
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Kartky

Post autor: Dolarydolary »

Mam dziwne przeczucie ze poszkodowane maja cos co zaskoczy. Widze obawy w komentarzach Kartiego pod swoim oswiadczeniem.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kartky

Post autor: kapec »

Tak teraz sprawdzam komentarze na jego FB
Jest mi strasznie przykro. Najgorzej. Mimo tego wszystkiego Wiktoria to cudowna dziewczyna która nauczyła mnie wielu rzeczy i serce mi pęka na pół jak widzę te obrazki i to jak czasem wyglądały nasze relacje, również z mojej winy. Jeszcze kilka dni temu... nie wierze po prostu. Błagam, niech to się skończy, dogadajmy się jakos, jestem otwarty na wszystko, nienawidzę siebie za to ze musiałem bronić całego mojego życia w taki sposób i nie chce dla nikogo zle. Obrazek Dobranoc.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Kartky

Post autor: ljzr96 »

Dolarydolary pisze: 13 lis 2019, 8:18 Mam dziwne przeczucie ze poszkodowane maja cos co zaskoczy. Widze obawy w komentarzach Kartiego pod swoim oswiadczeniem.
W ogóle kartky jaka kultura. Witam fani, co słychać fani, a dzień wcześniej do jakiejś typiarki na swojej grupie - co stanęła za tamtą - spierdalaj i od feministek ciupie.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Kartky

Post autor: Luxair »

naukowczyni
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Kartky

Post autor: Lidwin »

Spoiler
Aka M pisze: 13 lis 2019, 8:16
Lidwin pisze: 13 lis 2019, 7:42
Aka M pisze: 13 lis 2019, 5:28 Miałem taką panne, całe szczęście kosą nigdy nie trafiła, a nieraz było blisko, do tej pory mam blizny na rękach od jej drapanie i wbijania pazurków do krwi. Zabawne, bo wyglądała tak uroczo, że muchy by nie skrzywdziła. Najgorsze w tym wszystkim było to, że dopóki nie ogarnąłem dowodów, że jej odpierdala to zaczęła mnie szantażować, że nawkreca gowien ludziom i mnie zniszczy. Po takich przejściach, do takich spraw podchodzę z dystansem i stoję murem za Kartky w tym wypadku. Niestety kobiety bywają nieraz bardziej nieobliczalne od facetów. Jestem w stanie w to uwierzyć, że to kobiety w większości pojebanych związkach są wstanie pierwsze zaatakować fizycznie. Okropne czasy nastały, Sociale rozjebią ten świat. Wyobraziłem sobie jak trump napisał coś nie tak na Twitterze i Putin się tym przejął, po czym zaczęli do siebie strzelać z twittów jak raperzy, A finalnie wybuchła wojna światowa. Pojebane czasy
Jakoś mnie nie dziwi że akurat ty stoisz murem po stronie takiego śmiecia, nawet bez tego mitimanskiego komentarza to wiedziałem.
Przeżyj to sam ombecylu potem się wypowiadaj.
Zabawne, kluczowe jest w tej historii to żebyś najpierw ty ją przeżył a później opisuj.
PS. NAJPIERF ZRUP LEPIEJ A NIE HEATUJESZ
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Kartky

Post autor: retriakaretrox »

kapec pisze: 13 lis 2019, 8:23 Tak teraz sprawdzam komentarze na jego FB
Jest mi strasznie przykro. Najgorzej. Mimo tego wszystkiego Wiktoria to cudowna dziewczyna która nauczyła mnie wielu rzeczy i serce mi pęka na pół jak widzę te obrazki i to jak czasem wyglądały nasze relacje, również z mojej winy. Jeszcze kilka dni temu... nie wierze po prostu. Błagam, niech to się skończy, dogadajmy się jakos, jestem otwarty na wszystko, nienawidzę siebie za to ze musiałem bronić całego mojego życia w taki sposób i nie chce dla nikogo zle. Dobranoc.
Przecież takie posty, to jest właśnie kwintesencja spierdolenia i manipulacji. Kartky (abstrahując już od tego kto ma rację w tej sytuacji), uderza w serduszkowych sajko ze swojego fanpeja, którzy tworzą pewnie największy jego fanbase, wrzuci kilka razy, że nie chciał źle, że laska jest wspaniała cudowna, serduszko krwawi, smutnażaba.jpg, a gawiedź to łyka niczym jebany pelikan z każdą linijką rozklejając się nad losem biednego Kartkyego, który jest ofiarą wstrętnych pomówień, sytuacja zajebie fikołka jeszcze nie raz więc odpuściłbym lizanie jaj raperowi z QQ, essa
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
ODPOWIEDZ