Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Kartky

Post autor: Luxair »

Mame nie teraz
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Kartky

Post autor: Cz4rny1337 »

Ja Wam tylko powiem ze taki znany sędzia ma taka anegdotkę/powiedzenie, ze w polskim prawie jest tylko jedno przestępstwo nadal karane śmiercią - bicie kobiety w kuchni
Obrazek
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Kartky

Post autor: Sienki »

Myślę, że tą sprawę najlepsze spojrzenie rzucą byłe dziewczyny pana rapera k, bo jak na razie mamy punkt widzenia z jednej strony i do tego osoby możliwe, że niezrównoważonej psychicznie. Dobrze, że sprawa trafi do sądu bo to są odpowiednie organy i jeżeli było wiele ofiar, które postawią zarzuty to tym lepiej. Już spotkałem się z sytuacją linczu na pewną osobę, gdzie wszyscy byli pewni winy, po czym okazało się, że wszystko to bullshit. Co prawda chodziło też o mniejszą sprawę niż bicie dziewczyny, ale było pełno screenów i jakieś nagrania, domniemana strona wina straciła na tej sprawie na prawdę sporo.

Oczywiście nie wybielam tutaj rapera k, bo jak dla mnie był dosyć chujowym raperem i prócz paru utworów, gdzie jakoś tam dawałem radę go słuchać to raczej wyjebane w niego, a jako osoba też mnie nie przekonywał. Jeżeli to wszystko to prawda to mam tylko nadzieje, że jego fanbase raczej nie będzie za nim stał (chociaż to całkiem prawdopodobne).

Btw o ile rozumiem czepiania się glamrapu i innych Hypów, to nie rozumiem przypierniczenia się do yurkowskiego. Byli ziomkami to jest fakt, ale czy na tyle bliskim żeby on wiedział o sprawie, to nie wiem. Po drugie o ile w sytuacji belmondo glam i hype napierniczali jakimiś postami i memami, o tyle yurkowski raczej nie wypowiadał się w tamtym temacie i nie rozdmuchiwał afery, w tym przypadku robi podobnie.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kartky

Post autor: genocidegeneral »

skąd info o sądzie?
Obrazek
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Kartky

Post autor: 40 minut easy »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 22:45 przez 40 minut easy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6561
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

genocidegeneral pisze: 12 lis 2019, 22:41 skąd info o sądzie?
Ostatnie oświadczenie panny + ten gość, który dzielił się tą historią z notatnika: https://www.facebook.com/baranowskytoja ... 8737223850
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kartky

Post autor: Whtn »

Yerba i bengal rozjebane :bowdown: oczywiście liczę jeszcze na jakieś plottwisty :bowdown:
Igotmyselfagun
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2019, 20:00

Re: Kartky

Post autor: Igotmyselfagun »

Jeśli dla Was to wszystko jest śmieszne, to pozdrawiam. Oby nie skończyło się to żadną tragedią.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

Co ciekawe Deysik odmówił komentowania sprawy a raczej jest dobrym ziomkiem Kartkiego więc raczej jest coś na rzeczy
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Kartky

Post autor: hardy »

Dodam ze ta kobieta wygląda jak 16 latka zamulona tabsami ktora wróciła zmęczona ze szkoły i nie bardzi wie co sie dzieje a jutro 2 sprawdziany. Tak ją odbieram na tych is od kartki. Jak ona miałaby siłę go napierdalać w takim stanie? Mieszają nam w głowie oboje.
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Kartky

Post autor: 40 minut easy »

dla mnie sytuacja jest oczywista bo takie rzeczy sie dzieja w zasadzie w kazdym miescie w kazdym bloku tuz za rogiem i malo kto o tym wie wystarczy poogladac troche filmow akcji i nawet nie mowie tutaj o znanych rezyserach ktorzy zapierdalaja po czerwonym dywanie po oscary tylko o mlodych zdolnych w huj ktorzy po prostu obserwuja i widza co sie dzieje na naszym krajowym podworku i nie ma sensu wymagac zrozumienia od czlowieka ktory nigdy nie poznal prawdziwej patologii bo jesli urodziles sie w dobrym domu i rodzice zapewniali ci wszystko czego potrzebowales to dobrze w huj i nie krytykuje takiej sytuacji ale ciezko od takiej osoby wymagac jakiegos obiektywnego spojrzenia na te sprawe biorac pod uwage jej niedoswiadczenie w ulicznych kwestiach i zapewne tez nieznajomosc klimatu osiedlowego ktory ksztaltuje sie w czlowieku od samego poczatku jak wychowujesz sie na osiedlu zyjesz tu widzisz swoich ludzi siadasz na laweczce zbijasz pione zabijasz czas po prostu zyjesz tym w huj i nie znasz innego zycia i jesli taki jestes to doskonale rozumiesz ten punkt widzenia i cie to nie ma prawa zaskoczyc zreszta na pewno ogladales nietykalnych jak ten czarny cwany wyszedl z wiezienia i pchal tego bialego milionera na wozku i to jest analogiczne w huj
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

yerba bengal flow wjechało
Awatar użytkownika
zonablvck
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2019, 20:56
Lokalizacja: 3city

Re: Kartky

Post autor: zonablvck »

40 minut easy pisze: 12 lis 2019, 22:59 dla mnie sytuacja jest oczywista bo takie rzeczy sie dzieja w zasadzie w kazdym miescie w kazdym bloku tuz za rogiem i malo kto o tym wie wystarczy poogladac troche filmow akcji i nawet nie mowie tutaj o znanych rezyserach ktorzy zapierdalaja po czerwonym dywanie po oscary tylko o mlodych zdolnych w huj ktorzy po prostu obserwuja i widza co sie dzieje na naszym krajowym podworku i nie ma sensu wymagac zrozumienia od czlowieka ktory nigdy nie poznal prawdziwej patologii bo jesli urodziles sie w dobrym domu i rodzice zapewniali ci wszystko czego potrzebowales to dobrze w huj i nie krytykuje takiej sytuacji ale ciezko od takiej osoby wymagac jakiegos obiektywnego spojrzenia na te sprawe biorac pod uwage jej niedoswiadczenie w ulicznych kwestiach i zapewne tez nieznajomosc klimatu osiedlowego ktory ksztaltuje sie w czlowieku od samego poczatku jak wychowujesz sie na osiedlu zyjesz tu widzisz swoich ludzi siadasz na laweczce zbijasz pione zabijasz czas po prostu zyjesz tym w huj i nie znasz innego zycia i jesli taki jestes to doskonale rozumiesz ten punkt widzenia i cie to nie ma prawa zaskoczyc zreszta na pewno ogladales nietykalnych jak ten czarny cwany wyszedl z wiezienia i pchal tego bialego milionera na wozku i to jest analogiczne w huj
mordo szanuję za rację itd ale właśnie porównałeś afere bicia laski i dźgania jej ex-partnera do filmu gdzie czarny wychodzi z puchy i popycha białego ziomka na wózku...XDDDDD
sad
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

^ahaha props 40
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kartky

Post autor: Whtn »

Swn zatapiaj slizgawke na czas inby, zrób jakieś dnsy, latające papieże czy coś bo zaczyna się robić groteskowo :lol:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Kartky

Post autor: zemsta1kadluba »

BouncedDuck5106 pisze:Ale jak to, przecież ślizgawka już wydała wyrok że typiara niczemu nie jest winna, a tu niespodzianka :/


Tak wasz obraz.
Dlatego ja pisałem na początku że chce jakieś dowody zobaczyć a się okazało że raper kartky wrzucił dowód i rację miał ten co pisał na początku że siebie warci

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

mołpy są kozackie
radosczzycia
Posty: 295
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:23

Re: Kartky

Post autor: radosczzycia »

sugarhill_notausgang pisze: 12 lis 2019, 16:09 Z mojej perspektywy ta definicja wack mc bez stylu bez grama oryginalności zasługująca na wyrok za chujowy rap
wyrok za chujowy rap :lol: ty pacanie, nie wczuwasz się za bardzo?
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Kartky

Post autor: Mko21 »

BRN pisze: 12 lis 2019, 22:29
Wtn pisze: 12 lis 2019, 22:27
BRN pisze: 12 lis 2019, 22:21 Nie wiem po której stronie leży prawda, ale byliście kiedyś w związku z dziewczyną która jest niezrównoważona psychicznie? Łatwo jest każdemu ferowac wyroki z boku. Od takich kobiet jest bardzo ciężko się uwolnić, szczególnie jak miały jakieś problemy w domu, bo wchodzi litość i chęć pomocy. Nie każdy potrafi się opanować jak Cię kobieta kolejny raz ładuje na łeb. Potem trwa taka chora pętla, wspólne planowanie poprawy, od nowa awantury, godzenie. Kartky pewnie i jej przyjebał, ale nie tylko ona jest ofiarą, a na taką głównie się kreowała.
jakbym był kiedykolwiek z dziewczyną niezrównoważoną psychicznie,to bym z nią kurwa nie był
pzdr
Zanim zorientujesz się o co tu chodzi i, że takiej typiarze nie da się pomóc to troche czasu minie.
Miej na uwadze fakt, ze takie akcje zaczynają się po jakimś czasie, a nie od samego poczatku.

Co do nagrania Kartky’ego mogło być tak, że mogła go szantażować od jakiegoś czasu i takim filmikiem się trochę ,,zabezpieczył”.
Wielokrotnie mialem kontakt z takimi laskami i wziąłem co moje, a jak się zaczynały akcje problemy to prawilnie odbijałem, w życiu by mi dalszy kontakt i pomaganie będąc w związku do głowy nie przyszło, w sensie jak ktoś chcę pomagać to podziwiam, ale jak zostaję dalej w związku z taką osoba to jest frajerem bez godności i szacunku do siebie, no i z reguły tylko szkodzi tej osobie ciągnąc pato związek
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Quetzalcoatl
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 0:01

Re: Kartky

Post autor: Quetzalcoatl »

przeciez te filmiki sa tak nakrecone pod publike ze to jakis meksyk, kartky dostaje kopa i mowi dziekuje, robi zblizenie na rane, no przeciez jak cie laska 160cm/40kg napierdala, dźga nozem, chuj wie co jeszcze, to bierzesz telefon do lapy i nagrywasz filmik na insta zeby go wrzucic za jakis czas a potem pokazac ze trzyma NURZ W RENCE

to wyglada tak kurwa sztucznie ze w to nie wierze ze w 2019 roku ludzie wierza w takie rzeczy kurwa mac XXDXDXDXD

dejcie spokoj, wyjdzie ze to jakas promocja i tyle xd
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Kartky

Post autor: obuwie »

poproszę o ankietę, czas wydać wyrok
(⚆_⚆)
ODPOWIEDZ