Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

sugarhill_notausgang pisze: 12 lis 2019, 21:59 no mniej więcej to miałem na myśli co napisał recklezz powyżej, to wygląda co najmniej dziwnie, no powiedziecie, że to nie mogło być na zasadzie: "teraz czekaj włączę kamerę a ty mnie kopniesz, tylko postaraj się z całej siły" i "ała ała" przecież on jest najebany ona na prochach, chuj wie co to za dzika sytuacja i jakie w Bytomiu mają pomysły na weekendowe wieczory, a ten drugi filmik no to MalinowyJogurt wyjaśnił, coś na zasadzie "zanieś ten nóż do kuchni i połóż w szufladzie" - "dobra już idę", jak ona ten nóż trzyma w ogóle. czemu on dźwięk wyciął?

i jeszcze raz - nikt nie pisze, ze dziewczyna jest bez winy, że go nie biła i że jest jakimś świętą niepokalaną w dresach ale jeśli typ jej zajebał raz w czajnik - raz. to co to kurwa zmienia, że są siebie warci? w jaki sposób mu to pomaga?
:bowdown:

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
opozycja
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2019, 8:39

Re: Kartky

Post autor: opozycja »

toż to jest zwykła współczesna patola, tylko że ubrana w makrowe ciuszki. nie ma po co tego rozkładać na czynniki pierwsze. cyrk :rotfl:
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: andrzej »

W końcu jakies dowody, Kartky:Kobita, 1:0, czekam na dalsze plot twisty, pzdr dla tych ktorzy od razu trzymali jej strone bo to przeca BABA XD
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

kurwa, ten ktoś kto robił screenshota ma ponad 100 kart najebane, pojebany
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

też często mam, na mobilce to aż tak nie przeszkadza, mój rekord to ponad 400
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
wojtasnm
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:57

Re: Kartky

Post autor: wojtasnm »

Na pierwszych kartach to pewnie jeszcze epuls i osloskop się ostał
fuckthepolicje
Posty: 44
Rejestracja: 02 lip 2019, 13:15

Re: Kartky

Post autor: fuckthepolicje »

Obrazek
Awatar użytkownika
BRN
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:16

Re: Kartky

Post autor: BRN »

Nie wiem po której stronie leży prawda, ale byliście kiedyś w związku z dziewczyną która jest niezrównoważona psychicznie? Łatwo jest każdemu ferowac wyroki z boku. Od takich kobiet jest bardzo ciężko się uwolnić, szczególnie jak miały jakieś problemy w domu, bo wchodzi litość i chęć pomocy. Nie każdy potrafi się opanować jak Cię kobieta kolejny raz ładuje na łeb. Potem trwa taka chora pętla, wspólne planowanie poprawy, od nowa awantury, godzenie. Kartky pewnie i jej przyjebał, ale nie tylko ona jest ofiarą, a na taką głównie się kreowała.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Kartky

Post autor: Travson »

Dużo białej broni w polskim hip hop ostatnio
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Kartky

Post autor: Cz4rny1337 »

Po prostu wariatki się dobrze ruchaja
Obrazek
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

Jakiś typ u bobera(bobair) napisał
Bober szanuje Cię za dwie rzeczy. Za bity i z bezkompromisowość 🙂
Najlepsze jest to, ze Ci raperzy, którzy teraz go bronią wczesniej od nich na melanżach można było usłyszeć takie nowiny o Kartkym
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 340
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Kartky

Post autor: Dolarydolary »

Cz4rny1337 pisze: 12 lis 2019, 22:25 Po prostu wariatki się dobrze ruchaja

Nikt juz nie chce ksiezniczek, ktore leza i pachna :bowdown:
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Kartky

Post autor: hubi »

Jak napierdalam wolny, no to, mordo, raczej lute
Kiedy ona ze mną, no to będzie raczej kute
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

BRN pisze: 12 lis 2019, 22:21 Nie wiem po której stronie leży prawda, ale byliście kiedyś w związku z dziewczyną która jest niezrównoważona psychicznie? Łatwo jest każdemu ferowac wyroki z boku. Od takich kobiet jest bardzo ciężko się uwolnić, szczególnie jak miały jakieś problemy w domu, bo wchodzi litość i chęć pomocy. Nie każdy potrafi się opanować jak Cię kobieta kolejny raz ładuje na łeb. Potem trwa taka chora pętla, wspólne planowanie poprawy, od nowa awantury, godzenie. Kartky pewnie i jej przyjebał, ale nie tylko ona jest ofiarą, a na taką głównie się kreowała.
jakbym był kiedykolwiek z dziewczyną niezrównoważoną psychicznie,to bym z nią kurwa nie był
pzdr
laurapalmer
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:20

Re: Kartky

Post autor: laurapalmer »

czytam to i czytam i strasznie mi się ten temat pod wzgledem zeznań Kartkiego nie klei. czaicie, typiara dźgnie was nożem, potem kopnie a wy jej powiecie „przestań mnie kopać, proszę” i nagle chill, przeszło, nagram jak mnie pocięłaś :) przecież typiara musiałaby być strasznie rozbita i zdenerwowana żeby się do tego posunąć, nie sądzę że na jego prośbę stwierdzilaby „dobra essa już mu styknie, niech tam sobie chłop nagrywa” :dunno: poza tym, laska jest drobnej postury, nie sądzę że ma w sobie tyle siły że dorosły chłop, mimo że niezbyt postawny, nie dałby sobie z nią rady.
Awatar użytkownika
BRN
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:16

Re: Kartky

Post autor: BRN »

Wtn pisze: 12 lis 2019, 22:27
BRN pisze: 12 lis 2019, 22:21 Nie wiem po której stronie leży prawda, ale byliście kiedyś w związku z dziewczyną która jest niezrównoważona psychicznie? Łatwo jest każdemu ferowac wyroki z boku. Od takich kobiet jest bardzo ciężko się uwolnić, szczególnie jak miały jakieś problemy w domu, bo wchodzi litość i chęć pomocy. Nie każdy potrafi się opanować jak Cię kobieta kolejny raz ładuje na łeb. Potem trwa taka chora pętla, wspólne planowanie poprawy, od nowa awantury, godzenie. Kartky pewnie i jej przyjebał, ale nie tylko ona jest ofiarą, a na taką głównie się kreowała.
jakbym był kiedykolwiek z dziewczyną niezrównoważoną psychicznie,to bym z nią kurwa nie był
pzdr
Zanim zorientujesz się o co tu chodzi i, że takiej typiarze nie da się pomóc to troche czasu minie.
Miej na uwadze fakt, ze takie akcje zaczynają się po jakimś czasie, a nie od samego poczatku.

Co do nagrania Kartky’ego mogło być tak, że mogła go szantażować od jakiegoś czasu i takim filmikiem się trochę ,,zabezpieczył”.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 22:32 przez BRN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Kartky

Post autor: Cz4rny1337 »

Rany się zagoją, a porządnie opierdolona petarda zostanie
Ostatnio zmieniony 12 lis 2019, 22:31 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Kartky

Post autor: Opieronie »

Centralne Biuro Śledcze Ślizgawka - kurwa ta cała akcja jak na mentalnych 16 latków przystało.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

Od momentu jak Chada zrobil Kartkiemu jajecznice, Kartky nie byl juz ta sama osoba


źródło komentarze glamrap
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kartky

Post autor: przedszkolanek »

a jeszcze jedno, po opadnięciu kurzu z dramą belmondziaka zastanawiałem się, co zostanie imbą listopada
no to jest mocny kandydat, do imby dekady, a dopiero się rozkręca

a kto tam kogo pierwszy zaczął napierdalać (choć mam swoje zdanie) nie chce mi się nawet dochodzić
mam tylko nadzieję, że tyle z tego dobrego wyniknie dla PLHH, że to całe środowisko wokół Kartkyego pójdzie pod wodę, bez względu na to co tam sobie sąd ustali i kto tam kogo i jak napierdalał

i w tym się chyba wszyscy zgadzamy koledzy, bo nie sądzę żeby tu byli jacyś fani Kartkyego, Filipka, Emesa Miligana i innych konii z tej stajni
ODPOWIEDZ