Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 340
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Kartky

Post autor: Dolarydolary »

gdybym był dziewczyną i mnie facet bił też bym kose zajebał :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kartky

Post autor: genocidegeneral »

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy kilka razy przyjeżdżała do mnie do domu policja. Dwukrotnie miałem całkowicie zakrwawioną twarz, ale mówiłem, że "nic się nie stało".

:dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Kartky

Post autor: KillerCroc »

No jest na insta filmik jak go kopnęła i pokazuje przebitą klatkę piersiową więc wychodzi na to że są siebie warci i tyle :dunno:

Nie zaprzeczył faktom że ją bił a z tego co pamiętam to była główna przyczyna całej tej 22 stronicowej gównoburzy.

Czy ona jest winna? Jak widać tak
Czy Kartky jest niewinny? Jak widać nie
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
kvrxlinv
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2019, 17:17

Re: Kartky

Post autor: kvrxlinv »

JAK WAM KURWA NIE WSTYD
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kartky

Post autor: suraks »

Obrazek
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kartky

Post autor: gogi »



o proszę
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Kartky

Post autor: Sotnikov »

Skompromitowaliście się panowie, z panem Jose na czele :/
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kartky

Post autor: oyche »

ahahahaha :bowdown: co się smieć tłumaczy xDD i jeszcze filmiki jakieś z keczupem wrzuca xD myślisz że ktoś ci uwierzy pajacu?? wyrok już wydany essa
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kartky

Post autor: Farezowsky »

Sotnikov pisze: 12 lis 2019, 20:00 Skompromitowaliście się panowie, z panem Jose na czele :/
z czym? Nie zaprzeczył temu co Ona sama powiedziała? Oboje są siebie warci i tyle
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

Film ostry i faktycznie mocno zmienia postać rzeczy, choć wciąż nie rozwiązuje głównego tematu - czy Kartky napierdalał ją. Nie odniósł się do tego ani razu a jak wiemy, podobno są równie poszkodowane poprzednie partnerki i bodajże już podczas tamtych związków latały ploty, że jest damskim bokserem?

Dobrali się idealnie, akcja jest z końcówki związku, nie wiemy jak wyglądało to dawniej i czy właśnie to Kartky nie podnosił pierwszy łapy. A jak go ona napierdalała, to tak czy siak się nie atakuje wtedy kobiety, toć można w moment bez żadnej krzywdy zatrzymać lub wypierdolić za drzwi.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Kartky

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ale jak to, przecież ślizgawka już wydała wyrok że typiara niczemu nie jest winna, a tu niespodzianka :/


Tak wasz obraz.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kartky

Post autor: gogi »

jedynym wygranym jest oczywiście fp ślizgawki

a sama sprawa? gotowy materiał na sequel Gone Girl
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Kartky

Post autor: #23 »

raper prrzylu twierdził że rana jes poważna ICOTERAS!

nieźle się odjebało, ciekawe czy jednak wleci ten pozew zbiorowy czy nie
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kartky

Post autor: Jaayu »

o kurwa a ja tylko chciałem skriny :bowdown:
jebac ich jednak sami siebie warci cos mi tu jebalo jednak ta panna tez popierdolona hatfu, trzymajcie się na tych fanpejdzach
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Kartky

Post autor: Jose »

Sotnikov pisze: 12 lis 2019, 20:00 Skompromitowaliście się panowie, z panem Jose na czele :/
Ale z czym, że chcieliśmy wyjaśnień? Że poważnie traktowaliśmy potencjalną ofiarę, która tak naprawdę wciąż może być ofiarą? Nigdzie nie wydawałem wyroku na Kartky'ego. Wciąż na wiele pytań nie mamy odpowiedzi.
Igotmyselfagun
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2019, 20:00

Re: Kartky

Post autor: Igotmyselfagun »

Wy jesteście ślepi jeśli wierzycie w to gówno, które on wrzuca.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kartky

Post autor: daveyo »

Chcieć wyjaśnień, a oskarżenie z góry to dwie sprawy. Zresztą i tak się nikt nie przyzna do błędu. Dla niektórych sprawa jest już zamknięta na pierwszej stronie tej akcji.
Footer
Posty: 74
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Kartky

Post autor: Footer »

Moim zdaniem w tym "beefie" jest teraz remis, czekam na dogrywkę :D .
Awatar użytkownika
noizeone
Posty: 166
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:54

Re: Kartky

Post autor: noizeone »

W sumie to patrząć na tą sytuacje przypomina mi się para z mojej oski, typ rozbil lasce słoik o twarz aż się cała zalała i w zamian dostał kose w plery, skończyło sie na przebitym płucu. Huhu lubie się ostro bawić ale to już za wiele.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Kartky

Post autor: Malloy »

Przecież Kartky w oświadczeniu nawet się nie wyparł, że jej nie napierdalał, wręcz przeciwnie, mówił, że odjebał sporo złego. Filmik potwierdza jedynie, że typiara też ma problemy ze sobą i są sobie warci :dunno:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
ODPOWIEDZ