Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Kartky

Post autor: Opieronie »

WHITE pisze: 11 lis 2019, 21:45
svlv96 pisze: 11 lis 2019, 16:19
WHITE pisze: 11 lis 2019, 16:07 ich sprawa po chuj się wpierdalać
No kurwa mac. To osoby publiczne i takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Poza tym toczy się tu rozmowa na ten temat. Poza tym jak była akcja z Belmondo i transem to każdy pisał i się tym podniecał i jakoś nie widziałem żebyś napisał ich sprawa niech się ruchają
Belmondo x Rafalala bylo wyjatkowo smieszne, a generalnie nie wiem po co sie tak ludzie interesuja zyciem raperow. Gdyby bylo wiadome, ze nie bedzie atencji to nikt by zadnych screenow do neta nie wrzucal i byloby ok
O czym Ty gościu piszesz, lepiej idź napisać kolejny post w temacie depresja i porozmawiaj o tym ze swoim współlokatorem.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

kurwa byczki piszecie bober bober, myślałem że chodzi o tego z bielska-białej, a nie o bobaira XD
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Kartky

Post autor: onizuka »

Luxair pisze: 11 lis 2019, 21:46
Wybaczyć raczej nie wybaczą, tylko będą twierdzić że nie ma dowodów, że zawistna ex, winę musi udowodnić oskarżający a nie oskarżony, a na świstku z obdukcji stoi że brak widocznych obrażeń. Wypisz-wymaluj stare baby broniące księdza proboszcza.
dokładnie, po odesłaniu na slizgawke dostałem wiadomość: nie bede niczego czytac, ja uwierze jak kartky sam to powie i tyle :rotfl:
warn1
Posty: 23
Rejestracja: 11 lis 2019, 21:12

Re: Kartky

Post autor: warn1 »

[mention]mlody jelcz[/mention] same XD Przeglądałem wszystkie sociale od Boberka i kurwa myślę czy ja coś pojebałem czy na forum wszyscy naćpani
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

W sumie zapomniałem, ze istnieje ktoś taki jak bober z b-b, więc wybaczcie :razz:
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Kartky

Post autor: Farezowsky »

[mention]warn1[/mention] [mention]mlody jelcz[/mention] kurwa to samo miałem xDD
Sprawa coraz ciekawsza, i coraz bardziej myślę że jest prawdziwa, bo na początu nie chciałem jakoś specjalnie ufać
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

inna sprawa, że Bober tez powinien coś wiedzieć, skoro Brulion mieszkał w BB z Chadą xD
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Kartky

Post autor: Kusmier »

Kurwa my też wiedzieliśmy, ten temat już z dwa miesiące temu był poruszany i każdy chuja zrobił.Więc to takie pierdolenie, co miała zrobić Adma albo Bobair? Ten sławny raper napierdala jakaś laskę, czy my powinniśmy zadzwonić na policję?
Ostatnio zmieniony 11 lis 2019, 21:59 przez Kusmier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kartky

Post autor: suraks »

Obrazek
d
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

Powstała z tego mega drama raper Kartky jak wiadomo ma problem z używkami i mimo chujowego zachowania oby nic sobie nie zrobił.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Kartky

Post autor: suraks »

Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Kartky

Post autor: mlody jelcz »

a glamrap i natali śpią
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Kartky

Post autor: JVCORE »

A kim był Kuba stempel dla Kartkiego? Bo każdy wyżej wspomina CZY ON O TYM WIEDZIAŁ a to jakiś marny pseudo dziennikarz ocb
#freefromage

GVMBLER
warn1
Posty: 23
Rejestracja: 11 lis 2019, 21:12

Re: Kartky

Post autor: warn1 »

[mention]JVCORE[/mention] jego agentem.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Kartky

Post autor: runiek »

[mention]Kusmier[/mention]
No tak, bo ktokolwiek weźmie przesłanki byle ślizgera na poważnie na tej scenie, szczególnie bez większych dowodów oprócz tych, że Jose - który jest wiarygodnym źródłem, dał info, że z wielu stron leci info, że jest coś grubszego na rzeczy.

BobAir napisał, że zna kilku poszkodowanych, Adma - że od wielu leciały przesłanki. Osobiście znali te osoby, więc im było o wiele łatwiej o jakiekolwiek ruchy niż ślizgerowi, który może dać tylko screenshot posta Jose.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Kartky

Post autor: kshaq »

Kurwa, nie wierzę, w niektóre posty w tym temacie. Ja rozumiem, porównywanie GSP z Donizem do tego, bo i tu patola i tu, ale jest zasadnicza różnica - jedno to gangsterska akcja dwóch raperów kreujących się na prawilniaków i wielkich gangsterów, a drugie to napierdalanie bogu ducha winnej dziewczyny przez rapera-alkusa z wybujałym ego. Stawianie tu znaku równości to :bag:
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kartky

Post autor: Raph »

JVCORE pisze: 11 lis 2019, 22:03 A kim był Kuba stempel dla Kartkiego? Bo każdy wyżej wspomina CZY ON O TYM WIEDZIAŁ a to jakiś marny pseudo dziennikarz ocb
Kuba od dłuższego czasu bardziej niż z dzziennikarstwa, znany jest z tego, że jest bodajże menedżerem Kartkiego, Emesa czy Sariusa
...
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kartky

Post autor: svlv96 »

Raph pisze: 11 lis 2019, 22:05
JVCORE pisze: 11 lis 2019, 22:03 A kim był Kuba stempel dla Kartkiego? Bo każdy wyżej wspomina CZY ON O TYM WIEDZIAŁ a to jakiś marny pseudo dziennikarz ocb
Kuba od dłuższego czasu bardziej niż z dzziennikarstwa, znany jest z tego, że jest bodajże menedżerem Kartkiego, Emesa czy Sariusa
I deysa chyba
xlebronx
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2019, 22:07

Re: Kartky

Post autor: xlebronx »

a co sądzicie o tej historii którą opiwedziala Victoria o tym że na malediwach została bita i pan kartky dzwonił do jej mamy?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Kartky

Post autor: kshaq »

a co tu do sądzenia? nie jesteśmy nijak w stanie tego zweryfikować, ale jeśli to prawda, to pojebana akcja
ODPOWIEDZ