Kamel (B.O.R)

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Kamel (B.O.R)

Post autor: bortwick »

Mordeczki mam wielką przyjemność przedstawić wam Kamela mojego ziomala z PTKWO!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=x76WDmymXEE
Chłopek ma pieruński potencjał a pyry lubią dużo sosu! Tego nie możecie przegapić coś nowego na naszej scenie objawienie roku? Wielki potencjał super liryka i forma. Pozdro BOR 4 LIFE
Ostatnio zmieniony 20 lis 2019, 1:01 przez bortwick, łącznie zmieniany 1 raz.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kamel PTKWO [BOR 4 LIFE]

Post autor: Bryx Fenrir »

Chyba pierwszy raz masz racje - to jest dobry typ, życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Kamel PTKWO [BOR 4 LIFE]

Post autor: mopek »

strasznie generycznie, tak nawijka jak produkcja
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kamel

Post autor: bortwick »

Kamel - Daj Mi Czas https://www.youtube.com/watch?v=e1i35prIATc
Jongmen ft. Kamel & Szpaku - Ponad Normę https://www.youtube.com/watch?v=ZVVTpLvwlDM
24.07.2019 - 16.12.2019
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Kamel

Post autor: jamesb0nd »

Nic ciekawego, kolejna próba zaistnienia jako patoraper szpaku dla bananów. 2/10.
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 186
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: Kamel

Post autor: chilipvlmer »

nie podoba mi sie, troche malo oryginalnosci jak dla mnie w kwestii brzmienia. nie przyciaga to jakos ucha.
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Kamel

Post autor: rubinstein »

byl juz taki kamel ze slaska, sympatyczny byl nawet, ale cienki w sumie
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Kamel

Post autor: Bunnymen77 »

No i ja właśnie myślałem, że o zawodnika z Dąbrowy chodzi, a tu jakis leszcz z biura podpierdalania ksywek.

Kamel, który swoją drogą udzielał się na SLG, wszedł do gry bardzo dobrą płytą Droga Kamelita.



Później wydał mixtape u Winiego ("W miedzyczasie") więc było to skazane na porażkę, bo niestety grubas kompletnie nie potrafi nikogo wypromować. Jeden Sobota wiosny nie czyni.
Sam mixtape był mocny, troche nierówny, na maxa niuskulowy, ale z kilkoma konkretnymi bengerami, moze zbyt monotonny i za dlugi, zdaje sie ze prawie 20 kawalkow. Nie wiem dlaczego nie ma na YT, podobnie jak kolejnego Radio 0-32 FM, chyba jakaś spina poszła. Gdzieś to W Międzyczasie mam w domu, bo swego czasu byłem fanem i kupiłem.
Jedyne co z z tego mxtp znalazałem na necie




Miał być jeszcze mixtape z mopsem, ale nie wiem jak losy tego się potoczyły, bo jak byłem fanem mopsa tak zaczął mnie strasznie męczyć i przestałem śledzić.

Szkoda, trochę przegapił moment, jeszcze przed samym stopro nawet. Ucho do kozackich bitów, zabawa flow i umiejetnosc napisania zgrabnej 16ki, jak na naszą scenę to sporo, a jednak coś poszło nie tak.
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Kamel

Post autor: Bartuz »

Bunnymen77 pisze: 21 lis 2019, 10:26 No i ja właśnie myślałem, że o zawodnika z Dąbrowy chodzi, a tu jakis leszcz z biura podpierdalania ksywek.

Kamel, który swoją drogą udzielał się na SLG, wszedł do gry bardzo dobrą płytą Droga Kamelita.


Później wydał mixtape u Winiego ("W miedzyczasie") więc było to skazane na porażkę, bo niestety grubas kompletnie nie potrafi nikogo wypromować. Jeden Sobota wiosny nie czyni.
Sam mixtape był mocny, troche nierówny, na maxa niuskulowy, ale z kilkoma konkretnymi bengerami, moze zbyt monotonny i za dlugi, zdaje sie ze prawie 20 kawalkow. Nie wiem dlaczego nie ma na YT, podobnie jak kolejnego Radio 0-32 FM, chyba jakaś spina poszła. Gdzieś to W Międzyczasie mam w domu, bo swego czasu byłem fanem i kupiłem.
Jedyne co z z tego mxtp znalazałem na necie




Miał być jeszcze mixtape z mopsem, ale nie wiem jak losy tego się potoczyły, bo jak byłem fanem mopsa tak zaczął mnie strasznie męczyć i przestałem śledzić.

Szkoda, trochę przegapił moment, jeszcze przed samym stopro nawet. Ucho do kozackich bitów, zabawa flow i umiejetnosc napisania zgrabnej 16ki, jak na naszą scenę to sporo, a jednak coś poszło nie tak.
Z tego co rzuciło mi sie w oczy na jego fp to w tym roku miał być jakiś nowy materiał od niego.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Kamel

Post autor: Bunnymen77 »

Pisał tylko, ze caly czas nagrywal, ale nie publikował i we wrzesniu mialo cos wpasc, jest druga polowa listopada i cisza ;)
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Kamel

Post autor: bortwick »



Super gościnka Lipy! Są wersy wymierzone w MŁODEGO G
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Kamel

Post autor: Bunnymen77 »

Puscilem ciekaw wersow na Belmondziaka. Nie uslyszalem, a drugi raz nie włącze, bo fatalne to jest, zero flow, bit przecietny, lirycznie to ja juz nawet nie mam zadnych wymagan sluchajac malolatow.


Jezeli tam nawet byly jakies wersy na sztosingera to niezle kozaki - nawijac teraz kiedy gosc upadl, jakos nikt nie tykal kiedy gosc byl na topie. Wielkie bor, strzaly w powietrze i to jeszcze w mozliwie najlatwiesze cele :lol:
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Kamel

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Ale to jest generyczne :(
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Kamel

Post autor: WHITE »

Matko jakie to jest chujowe
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kamel

Post autor: Bryx Fenrir »

Ja myślę, że Kamel musi jeszcze sporo poćwiczyć, bo jego numery do teraz są co najwyżej niezłe, natomiast Lipa tutaj pozjadał, nie wiem czemu w jego strone są kierowane pretensje, że ten numer nie jest wybitny. Kamel nie udźwignął tutaj poziomu Lipy, co się zgadza. Bardzo fajny bit, na którym naprawdę nieźle można polatać. Wracać nie będę, bo jak ktoś już napisał - numer jest w sumie dość generyczny, jednak różnica w skillsach między Lipą a Kamelem na korzyść tego pierwszego jest tu widoczna.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kamel

Post autor: vampmoney »

Jeden i drugi takie generyczne gówno ze się w pale nie mieści, (chodź sam również chyba go nie wyslyszalem) to sam fakt istnienia pocisku na G z ich strony to jest :rotfl: :rotfl: :rotfl:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kamel

Post autor: daveyo »

Kamel - Nie Pytaj Czemu
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kamel

Post autor: przedszkolanek »

czyj to w końcu jest temat? bo człowiek orientację traci
jak tego kamela od bortwicka, to zmiencie tytuł tematu, nie wiem kamel piątkowo albo coś
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Kamel (B.O.R)

Post autor: daveyo »

Kamel - Jak to jest | skrecze: DJ Soina (prod. Feniko)
Spoiler
ZA JE BI STEEEEEEEEEEEE
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Kamel (B.O.R)

Post autor: deska »

kurwa myślałem że to ten kamel który kiedyś wydawał w stopro a to jeszcze gorszy łak
ODPOWIEDZ