Laikike1

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Laikike1

Post autor: ether »

niuhniuh pisze: 30 gru 2019, 16:59
ether pisze: 30 gru 2019, 16:46 Bo jak nazwac sytuacj kiedy gosc, ktory chwalil wersy np Mesa "Nie imponuja Nam pieniadze wiec o nich nie mow, wolimy wiedziec co myslisz i czemu" po kilku latach slucha pierdolnia o Gucci i przewozce za 5zl i on nagle mowi, ze mu sie to podoba. Skoro mu sie podpba to znqczy ze nigfy nie rozumial wersów ktorymi jaral sie wczesniej, ale przytakiwal, ze fajne - tak samo jak przytakuje rowniez teraz.
Jak to nazwać? No nie wiem kurwa, dorastanie? Wyjebane mam w takie życie bez zmian, wiarę w jakieś mistyczne zasady, które kiedyś nawinął sztywny raper a sztywny raper należy słuchać bo był 2004 a to był rok z ZASADAMI, czaisz, z ZASADAMI. Muzyka to tylko muzyka, i jak podoba mi się kawałek o Gucci to włączę sobie kawałek o Gucci. To wcale nie znaczy, że jestem próżny i zależy mi na logo na bluzce. To znaczy, że ten kawałek kurwa buja i chuj.

Serio nie zazdroszczę ludziom, którzy utknęli w poprzedniej dekadzie i teraz tam sobie siedzą wczuci w swoich fullcapach.
Dorastanie kurwa. Idziesz o zaklad ze za kilka lat jak zmieni sie moda bedziesz przytkiwal do czegos innego?
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Laikike1

Post autor: obuwie »

Może nie wszyscy uważają, że Mezowi należą się przeprosiny i pop-rap traktują konsekwentnie tak samo od początku. Dla kogoś trzyma się zasad, dla kogoś ma zamknięty łeb i utknął w 2004. Ja tam wyjebane mam jaką komu przypniesz kategorię, a istotność autentyczności zostawiłbym słuchaczowi, ale idealistyczne podejście ma prawie zawsze u mnie szacunek, nawet jeśli go nie podzielam.
(⚆_⚆)
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Laikike1

Post autor: #23 »

ether pisze: 30 gru 2019, 17:12 Ty swiadomym sluchaczem. Dobry zart. Odpalilem twoja epke i wiem ze nie masz za grosz wyczucia smaku i cringe'u.
No nieźle, może jeszcze napiszesz, żeby nagrał lepsze XD? Z takimi argumentami to idź szukać poklasku w komentarzach na glamrapie.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
shelby
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:41

Re: Laikike1

Post autor: shelby »

podzielam tu zdanie uż [mention]ether[/mention]

przecież nikt wam nie każe wyznawać takich zasad jak ma Laik, on takie ma i chuj i o tym nawija. przeciwnicy powiedzą, że leci po ksywkach bo siedzi na emigracji i nie ma nic do stracenia, a zaczepieni nawet nie odpowiedzą, ale nie muszą bo nie o to w tym chodzi. zabson nie przestanie przez to robić trapollo a youtuberzy nie przestaną nagrywać rapu. każdy ma swoją definicje rapera i tym czym słowo raper jest obecnie.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Laikike1

Post autor: niuhniuh »

ether pisze: 30 gru 2019, 17:20 Dorastanie kurwa. Idziesz o zaklad ze za kilka lat jak zmieni sie moda bedziesz przytkiwal do czegos innego?
No jak będzie fajne to pewnie będę.

W ogóle, przykład jakiego użyłeś, newschoolowy raper nawijający o Gucci, pokazuje jak ograniczone jest twoje zrozumienie dzisiejszej muzyki.
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laikike1

Post autor: jankes »

Fantastyczne, jak za najlepszych lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4587
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Laikike1

Post autor: Groszek »

Ojej :oops: najlepszy Mar :bowdown: dobrze ze się pozbył Chujowego bobera i mix robil ktoś kto to potrafi

Nie rozumiem tych stron gadania o tym że rzucił wersy w raperów, a i tak większość nie zrozumiała. Tyle dobrych wersów w tym kawałku. Ojej nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak jarałem laikiem przy goodlife chyba
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Laikike1

Post autor: ether »

#23 pisze: 30 gru 2019, 17:27
ether pisze: 30 gru 2019, 17:12 Ty swiadomym sluchaczem. Dobry zart. Odpalilem twoja epke i wiem ze nie masz za grosz wyczucia smaku i cringe'u.
No nieźle, może jeszcze napiszesz, żeby nagrał lepsze XD? Z takimi argumentami to idź szukać poklasku w komentarzach na glamrapie.
Nie o to chodzi zeby zrobil lepsze. Z reguly jak slyszysz,ze slabe to sie nie wychylasz. A teraz kazdy byle gownem sie chwali, jakby zobaczyl ze wolno i ze niekotrzy nawet na tym zarabiają
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Laikike1

Post autor: moxxi »

Kurwa dopiero teraz mogłem to wrzucić na odsłuchy, Laik x Szops kurwa czas edytować ślizgerów :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Laikike1

Post autor: Ablazir »

korzystając z hajpu ma ktoś blog laika, czy zaginął ostatecznie?
[mention]Burak[/mention]
Obrazek
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Laikike1

Post autor: Burak »

Ja nie mam, ale można sprawdzić na web.archive.org, może coś się zachowało.
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laikike1

Post autor: jankes »

Obrazek

EHEHEHE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Laikike1

Post autor: harni »

jankes pisze: 30 gru 2019, 20:03EHEHEHE
Spoiler
Obrazek
jebać was narkomany
lipa33
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:04

Re: Laikike1

Post autor: lipa33 »

Świetny utwór. Szpos - co tu dużo gadać uczynił po prostu mistrzostwo :bowdown:. Laik - nigdy nie należał do osób słuchanych przeze mnie, tak by zyskiwał jakiś duży repeat value. Wręcz przeciwnie levele odsłuchiwane jeden za drugim czy AF często wydawały mi się nudne i powtarzalne. Tutaj, może dlatego, że pojedynczy track, oceniam wykonanie dużo bardziej pozytywnie. Sporo roboty na pewno robi bit, ale trudno nie uznać, że Laik po nim płynie, a podkład uwydatnia charyzmę rapera. Razem daje to banger. Jak dla mnie Laik, to jeden z tych, którzy jeśli dostaną dobry bit, a nie nawiną czegoś nie wiadomo jak skomplikowanego, pięknego czy odkrywczego, to i tak przy tym charakterystycznym stylu się to sprawdzi (wyłączam z tego motyw LP, tu jednak trzeba czegoś więcej).
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Laikike1

Post autor: #23 »

ether pisze: 30 gru 2019, 18:56 Nie o to chodzi zeby zrobil lepsze. Z reguly jak slyszysz,ze slabe to sie nie wychylasz. A teraz kazdy byle gownem sie chwali, jakby zobaczyl ze wolno i ze niekotrzy nawet na tym zarabiają
No wcale nie chodzi o to by zrobił lepsze XD, ale musiałeś użyć tego bzdurnego argumentu że muzyka jaką robi [mention]aleksy[/mention] to cringe, mimo że tak naprawdę nijak ma się do dyskusji. Ja rozumiem że masz inne zdanie ale jak już to odbijaj argumenty, próby dyskredytowania przeciwnika w taki sposób są żałosne.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Laikike1

Post autor: ether »

Wcale nie chodzi mi żeby kogoś dyskredytować. Spokojnie, są raperzy, którzy są na legalu i wywołują niemniejszy cringe. Sam wstawił do sieci, więc oceniać można, dlaczego nie? A to też nowy zwyczaj, żeby się po chuju lizać, że fajne i propsy. Po prostu według mnie jeśli ktoś naprawdę jest krytyczny wobec innych to musi być też krytyczny wobec siebie- brak tego drugiego, wskazuje również na brak pierwszego. A chodzi mi po prostu o rzeczy muzycznie złe. W ogóle są takie czasy, że jak ktoś słyszy instrument (np trąbke) w rapowej produkcji to "XDDDD", a jak słyszy słabo zastosowanego autotune to "ale dobre". Kuriozum,
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Laikike1

Post autor: niuhniuh »

ether pisze: 30 gru 2019, 22:21 W ogóle są takie czasy, że jak ktoś słyszy instrument (np trąbke) w rapowej produkcji to "XDDDD", a jak słyszy słabo zastosowanego autotune to "ale dobre". Kuriozum,
Nie no gdzie :rotfl: Nie wymyślaj, kto się śmieje z instrumentów? Co do autotuna, to czasami zdarzyło mi się zobaczyć jak słuchacz wytyka nieumiejętne użycie gdzieś tam w komentarzach także :dunno:
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Laikike1

Post autor: Spenser »

harni pisze: 30 gru 2019, 20:23
jankes pisze: 30 gru 2019, 20:03EHEHEHE
Spoiler
Obrazek
Można już trollowac że się sprzedali?
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Laikike1

Post autor: Mystair »

zostawiam również za numer z Szopsem :bowdown: :bowdown: czekam na wspólny projekt opór
MOB
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Laikike1

Post autor: Ablazir »

ether pisze: 30 gru 2019, 22:21 W ogóle są takie czasy, że jak ktoś słyszy instrument (np trąbke) w rapowej produkcji to "XDDDD", a jak słyszy słabo zastosowanego autotune to "ale dobre". Kuriozum,
to wejdź se w temat MFC i przecież lecą propsy za trąbkie
Obrazek
ODPOWIEDZ