Laikike1

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

edenmar
Posty: 1232
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laikike1

Post autor: edenmar »

Nie wchodzi to tak ładnie jak 11, ale i tak dobrze, że Szops zamiast Bobaira. Dobrze, że Laik nie zrezygnował jednak z tradycji kawałka na zakończenie roku. I dobrze, że tylko taki pstryczek w nos dla młodych (nie)raperów, bo na więcej uwagi nie zasługują i szkoda byłoby marnować cały kawałek na jebanie sceny. No i przede wszystkim - dobrze, że w 2020 r. Laika prawdopodobnie będzie znacznie więcej.
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 311
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Laikike1

Post autor: kebab »

Dobre podsumowanie stękożapsów i innych śmieci.
ZAKAZ
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Laikike1

Post autor: Jasek »

Jasek pisze: 25 gru 2019, 0:51 Liczę na Szopsa, bo Laik na bitach Szopsa to zarazem życiówka Mara, jak i życiówka Szopsa. Bez siebie obydwaj nie mają już takiego polotu. Duet, który się dopełnia idealne
No i zajebiście, czekam na wszystko od Laika, bo to raper, którego zdanie serio coś znaczy, bo co może powiedzieć Sokół, który wydał jedną nudną płytę solo, Pezet, który płacze, że nie chce być raperem, więc nagrywa muzyke komercyjną; a Laik faktyczny głos podziemia, który co chwilę tego broni na trackach.
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Laikike1

Post autor: Malloy »

Jestem tutaj, łezka w oku :bowdown:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Laikike1

Post autor: Drmz »

Piękne to jest.

Ale w internetach piękny obraz jak nam się epoka zmieniła. Plotkarskie rap portale wrzucają posty, że Lajkaajk obraża młodych raperów, a hordy gimbów piana z pysków :bowdown:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Laikike1

Post autor: loco »

Drmz pisze: 30 gru 2019, 11:05Plotkarskie rap portale wrzucają posty, że Lajkaajk obraża młodych raperów, a hordy gimbów piana z pysków :bowdown:
i te komentarze "laik to też nie raper" :lol:
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
norkov
Posty: 72
Rejestracja: 21 lip 2019, 21:50
Lokalizacja: Gmina Lelis

Re: Laikike1

Post autor: norkov »

Laik głos podziemia, który się nie starzeje. Git, że udowadnia siłę starej szkoły IMO to ją jak już powinien wyjaśniać i wersy o młodych niepotrzebne chyba, że chciał się od nich na starcie odciąć jednym szybkim ruchem.

Czy tylko ja mam wrażenie, że Laik i Bons podłapali od siebie wzajemnie deczko styl nawijki?
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Laikike1

Post autor: svlv96 »

Smutne czasy nastały, że wielu słuchaczy "rapu" pyta kto to Laik. Sam lubię nowoszkolne tracki, eksperymenty muzyczne no ogólnie nie mam z tym problemów, ale lubię też Bonsona, brudne serca czy laika i smuci mnie to, że wielu młodych słuchaczy zapomina a co gorsze nie zna takich raperow i trochę innych bitów niż cykacze. Laik piękny track, odwyk cię nie wykastrował.
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Laikike1

Post autor: luk0as »

niuhniuh pisze: 30 gru 2019, 0:17
rubinstein pisze: 30 gru 2019, 0:14 ok, i guess :dunno:
Żabson to nie raper, Multi to nie raper, Bedoes to nie raper, więc ja nie mam nic do nich
zwyzywal ich i schaftera od gnoi i tyle, bez ognia w sumie :sleep:
Nie zgadzam się z tym co nawinął, ale usłyszeć 4 duże ksywy w polskim kawałku rapowym w 2019 roku to zajebiście odświeżająca sprawa.
ale zdajesz sobie sprawe z tego ze kazdy juz zna laika i jakie ksywy by tam nie padly to nikt normalny sie tym nie przejmuje, a taki zabson to jedynie bedzie mial beke z tego
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Laikike1

Post autor: Rupert »

nie no straszmnie slabe to jest nie ma co się oszukiwać
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Laikike1

Post autor: Sidd »

Czy albumy i CV Multiego, Żabsona, Bedoesa i Schaftera zostaną przeniesione do działu inna muzyka?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Laikike1

Post autor: Artazz »

Wyjebane w te pstryczki, to po prostu zajebisty track, bit :bowdown:
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Laikike1

Post autor: Finn »

jest jakaś oficjalna mp3?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Laikike1

Post autor: niuhniuh »

luk0as pisze: 30 gru 2019, 11:57 ale zdajesz sobie sprawe z tego ze kazdy juz zna laika i jakie ksywy by tam nie padly to nikt normalny sie tym nie przejmuje, a taki zabson to jedynie bedzie mial beke z tego
No pewnie że sobie zdaje, pisałem o tym kilka stron temu. Jestem zdania, że ten kawałek mógłby obejść się bez ataków, ale jak już są to są. Przynajmniej nie gadanie do nikogo o niczym.
Sidd pisze: 30 gru 2019, 12:08 Czy albumy i CV Multiego, Żabsona, Bedoesa i Schaftera zostaną przeniesione do działu inna muzyka?
:lol:
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019, 12:43 przez niuhniuh, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Laikike1

Post autor: svnchez »

po pierwszym szybkim przesłuchaniu wyszło spoko, chyba najlepsze od lvl 7
luk0as pisze: 30 gru 2019, 11:57 ale zdajesz sobie sprawe z tego ze kazdy juz zna laika i jakie ksywy by tam nie padly to nikt normalny sie tym nie przejmuje, a taki zabson to jedynie bedzie mial beke z tego
ciągle tłumaczyć to samo; przecież to wcale nie jest celem, on ma to kompletnie w dupie, po prostu nawija to na co akurat ma ochotę, czysty hiphop. inna sprawa, że co roku nikt miał się nie przejmować, a niemal zawsze ktoś się ustosunkowywał

największa beka z pajaców piszących co roku, że to dla atencji i wypromowania się XD
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Laikike1

Post autor: MicBar »

Przecież on sobie rzucił te ksywy na wyjebce, bardziej podkreślając, że się odcina od części sceny i ma w dupie jakieś rozliczanie i pociski. A tu afera i robienie z tej czwórki motywu przewodniego kawałka.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Laikike1

Post autor: boixos »

ale ten hook jest genialny
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Laikike1

Post autor: mario995 »

Mix na głośnikach wydaje się baaardzo dobry, lepszy niż te BobAira.
Kawałek props. Czekanko na więcej absolutnie :)
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Laikike1

Post autor: aleksy »

cieszę się, że jestem świadomym słuchaczem i nie muszę udawać, że to mi się podoba, chyba bym jebla dostał xD

i tyle, czas na żabsona
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Laikike1

Post autor: daveyo »

Dobry kawałek i choć mi się to nie podoba to szacun za ksywki na tracku, w końcu ktoś to zrobił.
ODPOWIEDZ