HEWRA

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: HEWRA

Post autor: dogmeat »

Wiadomo kto pisał - Belmondo. Oyche zaprzeczał gdy był pytany o kwestię ksywek Kuby O.
Kto jest bardziej wiarygodny z tej dwójki to już pozostawię każdemu z osobna do oceny. Prawda jest taka, że panowie się znają i była między nimi sztama, a kawałki Poldona pojawiały się jeszcze wcześniej na kanale Mobbyn. Także to, czy pisała to osoba z Hewry czy z Mobbyn to już sprawa drugorzędna.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

dogmeat pisze: 14 sie 2019, 16:27 Wiadomo kto pisał - Belmondo. Oyche zaprzeczał gdy był pytany o kwestię ksywek Kuby O.
Kto jest bardziej wiarygodny z tej dwójki to już pozostawię każdemu z osobna do oceny. Prawda jest taka, że panowie się znają i była między nimi sztama, a kawałki Poldona pojawiały się jeszcze wcześniej na kanale Mobbyn. Także to, czy pisała to osoba z Hewry czy z Mobbyn to już sprawa drugorzędna.
+ sokół jawnie potwierdził w wywiadzie podczas promocji płyty, że kuba o. robi produkcje dla hewry jak znajde to to podeśle chyba w newonce radio, rap sesja lub czwórka napewno w radiu
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: HEWRA

Post autor: dogmeat »

Owszem, jedno przecież drugiego nie wyklucza, trivia z wywiadu niczego tutaj nie dementuje. Ja też nie próbuję tutaj udowodnić, że "Ostapowicz nie robi beatów Hewry".
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

dogmeat pisze: 14 sie 2019, 16:42 Owszem, jedno przecież drugiego nie wyklucza, trivia z wywiadu niczego tutaj nie dementuje. Ja też nie próbuję tutaj udowodnić, że "Ostapowicz nie robi beatów Hewry".
btw znalazlem: https://www.mixcloud.com/newonceradio/t ... -31082018/ 52:20

właściwie to postać don poldona jest jedyną(prócz eryka :dunno:) niewiadomą w składzie HEWRY, ale ciężko mi uwierzyć, że donstap = don paul don
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: HEWRA

Post autor: ricky »

Szekel to nie Poldon, nazwiska się nie zgadzają (Poldon = ciach na prośbę)
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

ricky pisze: 14 sie 2019, 16:55 Szekel to nie Poldon, nazwiska się nie zgadzają (ciach na prośbę)
no to jeśli tak, to na moje young'o muzykant to również pseudonim Dona Poldona



nawijka don poldon, w tytule sama ksywka young o muzykant, bez opisu



w tytule young o muzykant, nawijka don poldon w opisie "& szekel", czyli pewnie bit szekla



bit poldona?



w tytule young o muzykant, nawijka poldona + prawdopodobnie poldon na bicie wraz z szeklem(feat. ₪)
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: HEWRA

Post autor: bilderberg »

suraks pisze: 14 sie 2019, 14:22
bilderberg pisze: 14 sie 2019, 13:11 Jeden z wielu zabiegów stylistycznych w ich twórczości?
Pierwszy z brzegu przykład Młody Joe rapuje i jest producentem ale nie produkuje jako Młodszy Joe tylko Apriljoke
https://newonce.net/2018/08/dlaczego-ku ... -rapowych/(w artykule błąd, young o' muzykant to kolejny pseudonim don poldona, nie szekla)

szekel ₪ = kuba o. = donstap = Oktokopter = hulk o

Obrazek

na zdjęciu obok fostera jwp(aka amen pacierzu, gicik amen) a pod nimi spec od białej broni

a to, że kuba o. = donstap = szekel potwierdził sokół w jednym z wywiadów (52:20)

dla porównania, don poldon na zdjęciu pierwszy z prawej https://i.imgur.com/3GWDRGs.png, https://i.imgur.com/75IzYu0.png, https://www.youtube.com/watch?v=hjQKxwSN740
więc kim jest osoba z foty tej piosenki?

nie przypomina poldona na focie z zipami a kube'o z foty starych jwp
Poza tym Poldon orbitował od dawna przy belmondziaku i kazku (kosmokwachy, varicik, nowe buty, cak cak) i był to całkiem inny poldon niż teraz także kto wie
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: HEWRA

Post autor: recklezz »

Po co wy rozkminiacie jak kto wygląda, jeśli nie udostępnia swojego wizerunku to ma ku temu powód chyba. Po co Ci to wiedzieć kim jest osoba ze zdjęcia? Poza tym Poldon od dawna już nie orbituje przy kazku a tym bardziej belmondziaku
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: HEWRA

Post autor: suraks »

bilderberg pisze: 15 sie 2019, 13:32 nie przypomina poldona na focie z zipami a kube'o z foty starych jwp
wiem tylko tyle, że don poldon sam siebie tak oznaczył https://www.instagram.com/p/B0qqRxKnqly/
Awatar użytkownika
Dyskont NPV
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:30

Re: HEWRA

Post autor: Dyskont NPV »

Del.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2019, 23:38 przez Dyskont NPV, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: HEWRA

Post autor: vampmoney »

Bardzo stara teoria ze Poldon to ostap, kiedyś szperałem i nie pamietam co ale coś zdementowało tą wizję
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: HEWRA

Post autor: bilderberg »

recklezz pisze: 15 sie 2019, 13:43 Po co wy rozkminiacie jak kto wygląda, jeśli nie udostępnia swojego wizerunku to ma ku temu powód chyba. Po co Ci to wiedzieć kim jest osoba ze zdjęcia? Poza tym Poldon od dawna już nie orbituje przy kazku a tym bardziej belmondziaku
9 miesięcy to od dawna? Widać że jesteś na bieżąco z twórczością jednego i drugiego
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: HEWRA

Post autor: recklezz »

bilderberg pisze: 16 sie 2019, 10:22
recklezz pisze: 15 sie 2019, 13:43 Po co wy rozkminiacie jak kto wygląda, jeśli nie udostępnia swojego wizerunku to ma ku temu powód chyba. Po co Ci to wiedzieć kim jest osoba ze zdjęcia? Poza tym Poldon od dawna już nie orbituje przy kazku a tym bardziej belmondziaku
9 miesięcy to od dawna? Widać że jesteś na bieżąco z twórczością jednego i drugiego
Jak rozumiesz słowo orbituje ? Czy nagranie pojedynczego featu podpina się pod tą definicje? Wszyscy trzej wymienieni poszli w 3 różne strony i na pewno nie orbitują przy sobie już od dłuższego czasu 2-3 lata a Kuba O. oraz Poldon to dwie różne osoby koniec kropka.
Awatar użytkownika
jawor
Posty: 360
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: HEWRA

Post autor: jawor »

poldon lubie najbardziej

potem dron a dalej nw chyba nikt
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: HEWRA

Post autor: SWN »

To analizowanie tożsamości po nazwiskach, zakolach na zdjęciu i kształcie twarzy jest faktycznie trochę niepokojące, chłopaki. Tym bardziej, że poprawne rozwiązanie padło już na początku dyskusji i nie ma co się bawić w detektywów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: HEWRA

Post autor: vampmoney »

jawor pisze: 16 sie 2019, 11:52 poldon lubie najbardziej

potem dron a dalej nw chyba nikt
Poldon git ale w większości nie chce mi się jego rzeczy zapętlać
Dla mnie w zajebistości HEWRY to
Dron>>długo nic>gościnne występy szamza>poldon, gicik>banda tych studenciaków co z czasem coraz bardziej wkurwiają
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: HEWRA

Post autor: BENGAL »

kurwa dajcie sobie siana huj was to obchodzi. jest ich dwóch - kuba ostapowicz oraz jego młodszy brat. kuba ostapowicz ma na koncie muzyke filmową potem nie wiem co odpierdalał. a jego braciak mlody gra zajebistą muzyke elektroniczną w wwa, tylko nie wiem na huj wam to wiedziec
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 311
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: HEWRA

Post autor: kebab »

bo są kurwa ciekawi, ja pierdole czego nie czaisz typie?
ZAKAZ
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: HEWRA

Post autor: Archie »

Co do domysłów to w mojej opinii największym dowodem tego, że Poldon i Kuba O. to nie ta sama osoba jest samodzielny kanał Poldona gdzie jego utwory pod kątem bitów, aranżacji czy postprodukcji po prostu brzmią inaczej (niestety gorzej) niż to co wrzucane jest na kanał Hewry. Nie ma szans, żeby Donstap to robił, z resztą często są tam wymienieni jako autorzy bitów czy masteringu osoby, które nie przewinęły się przez kanał Hewry. Do tej pory sam ogarniał ten wkręcony klimat i dźwięk tylko po to żeby na solowym kanale oddać to ludziom, którzy sobie radzą z tym gorzej? Bez sensu.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: HEWRA

Post autor: BENGAL »

jestescie jbandą chorych pojebow, napiszcie do niego i sie zapytajcie psychole jebane
ODPOWIEDZ