Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

Horry pisze: 29 sie 2019, 17:19
2ps__ pisze: 27 sie 2019, 20:51 mnie to np fascynuje :dunno:
no ale chyba nie imponuje co?
a czemu miałoby imponować?
Awatar użytkownika
carl
Posty: 445
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Zioło

Post autor: carl »

Bolo pisze: 30 sie 2019, 9:45 No se ściągnij jakiś downloaderem online co odrazu przerabia na mp3 15 sekund to zajmuje, już nie bądź taki wygodny co.
kolejny :dunno: zależy mi na jak najlepszej jakości, napisałem już do samego autora o wersje bezstratną

jak nie pomagasz to nara
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Zioło

Post autor: scarz »

knarku pisze:z takich teledyskow gdzie sie przewija heroina to necro - i need drugs zawsze mi sie kojarzy, ale jesli chodzi o otwarte przyznawanie sie do walenia po kablach to nic mi do glowy nie przychodzi
DJ Bless i Jim Snooka mieli kawałek Black Tar Heroine z teledyskiem, na którym ćpuny waliły w żyłę otwarcie, ale nie mogę go teraz znaleźć na yt. Swoją droga dobry track to był.

Edit: o znalazłem [Video] https://m.youtube.com/watch?v=zFw7dElyQYU[/Video]
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Zioło

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 5:54 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Zioło

Post autor: Suseł »

Wiesz, ludzi od zawsze po cichu fascynuje zło i patologie pod różnymi postaciami - i to nie jest jakaś "dziwna faza", tylko ludzka ciekawość. Chociażby fenomen patostreamów - nikt nie chciałby się wychowywać w rodzinie z problemami alkoholowymi, ale chętnych do obserwowania losów takiej rodziny z bezpiecznej odległości nie brakowało. Kiedyś atrakcją były publiczne tortury, teraz, w dobie internetku, zdjęcia ofiar wypadków czy nagrania, na których ktoś ładuje sobie po kablach - z jednej strony to jest odrażające, a z drugiej, w pewien trudny do wytłumaczenia sposób, fascynujące. Popatrz, jak konstruowane są clikcbaitowe nagłówki - [DRASTYCZNE] [+18] [ZOBACZ NAGRANIE Z WYPADKU].
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: Zioło

Post autor: dms »

no dobra ale czemu imponuje? chyba nikt tu nie pisał o Tonciu zajebista morda, faaajny bo te igły i heroina zajebista, a ewentualnie że robi dobry rap, jak oglądam film o zabójstwie i mówię że był dobry to też mi imponują morderstwa?
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zioło

Post autor: Jasek »

tylko w gry komputerowe nie graj, a będzie dobrze
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Zioło

Post autor: manio »

aż mnie kable swędzą


niezła historia z tym ziołem slizgerem, lubie raperów co mają w dupie rapowanie
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3972
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Zioło

Post autor: camzat »

knarku pisze: 28 sie 2019, 15:49 z takich teledyskow gdzie sie przewija heroina to necro - i need drugs zawsze mi sie kojarzy
Making of tego klipa jest gruby. Wujek Howie w głównej akcji z kumplem i siostrzeniec Necro wykorzystał to, Ill Bill kawałek o wujaszku ćpunie nagrał.
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Zioło

Post autor: bilderberg »

Opiowraki najlepsze chłopaki
A tak poważnie to gardze, opiotrend w hh to rak, niby dzięki kodeinie powstał nowy podgatunek ale tykanie opio to dla większości droga w jedną stronę a kodeina w wielu przypadkach to pierwsza stacja. Nie mogę sobie wyobrazić co musi zajść w psychice takiej osoby żeby wjebac igłę w kable.
U Wuwunia Fazi opowiadał o swoim odwyku na Bałkanach, ale on jednak zachował resztki rozsądku i zapierdalal krople po folii a nie w kabel.
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Zioło

Post autor: syrop klonowy »

Suseł pisze: 30 sie 2019, 15:17 Wiesz, ludzi od zawsze po cichu fascynuje zło i patologie pod różnymi postaciami - i to nie jest jakaś "dziwna faza", tylko ludzka ciekawość. Chociażby fenomen patostreamów - nikt nie chciałby się wychowywać w rodzinie z problemami alkoholowymi, ale chętnych do obserwowania losów takiej rodziny z bezpiecznej odległości nie brakowało. Kiedyś atrakcją były publiczne tortury, teraz, w dobie internetku, zdjęcia ofiar wypadków czy nagrania, na których ktoś ładuje sobie po kablach - z jednej strony to jest odrażające, a z drugiej, w pewien trudny do wytłumaczenia sposób, fascynujące. Popatrz, jak konstruowane są clikcbaitowe nagłówki - [DRASTYCZNE] [+18] [ZOBACZ NAGRANIE Z WYPADKU].
+1

Mnie nasuwa się przykład Szkolnej 17. Fakt, że ludzie oglądają idiotę wąchającego rozpuszczalnik, mającego problem z wysławianiem się i pisaniem po polsku, nie oznacza, że komukolwiek to imponuje. Wręcz przeciwnie, można się łatwo dowartościować.
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Zioło

Post autor: WHITE »

od czego zacząć słuchać rapera Zioło?
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zioło

Post autor: SWN »

Zioło - Hip Hop i feat na Swag Jak Skurwysyn, sam znam tyle i imo w zupełności wystarczy.

Ach, no i kolektyw Rób Rzeczy, ale ktoś tam pisał, że wyjebali większość kawałków.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Zioło

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

track z Kościeyem bardzo fajny
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Zioło

Post autor: syrop klonowy »

Jeszcze "Nocny", LaikIke1 ma tam piękny feat
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zioło

Post autor: Jasek »

track z Cruzem, Kiddem tez swietny i Eckhart
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Zioło

Post autor: Jiigsi »

whop whop yep yep też super ale chyba na jutubku już nie ma chyba
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
carl
Posty: 445
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Zioło

Post autor: carl »

carl pisze: 30 sie 2019, 8:32 1z2

ma ktoś mp3 do numeru The Fountain rapera Zioło zioło?
upup

był link do pobrania pod klipem ale wygasł
Awatar użytkownika
Michass
Posty: 115
Rejestracja: 01 wrz 2019, 11:51

Re: Zioło

Post autor: Michass »

Trochę offtop, ale chciałem się podzielić. Od października zaczynam studia we wro i szukam sobie pokoju do wynajęcia. Byłem umówiony na oględziny dzisiaj na 15, ale wcześniej zadzwonił ziomek że nie może otworzyć tego mieszkania bo musiał wziąć zły klucz z agencji czy coś tam, ale że ogarnie, jakieś pierdolenie no chuj. Czekam na telefon, jest kurwa 17 i w końcu dzwoni że już jest w mieszkaniu i mogę wbijać. Ogólnie już na klatce rozpierdol bo jakiś remont, no ale wchodzę do mieszkania a tam kurwa jeszcze gorzej XD w ogóle ziomek nie ten pokój mi przedstawia mimo że w ogłoszeniu został niby tylko jeden wolny, ogólnie gubil się w zeznaniach ale szkoda pisać xd, drzwi powypierdalane, podłoga się sypie, ściany kurwa całe podpisane tekstami typu "śmierć jest celem a życie tylko drogą", tagami czy rysunkami blantow a między nimi to https://ibb.co/GPwJqd8
Więc teraz się zastanawiam czy to był jebany traphouse exrapera i innych dianek czy jakiegoś ćpuna i fana exrapera xd
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zioło

Post autor: Jasek »

brzmi jak randomowy ziomek z rocznika +- 2000 co miał styczność z dragami. Jebac, nie ten temat
cztery żubry i dwie kurwy
ODPOWIEDZ