Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zioło

Post autor: Luxair »

Ja tam się nie znam, ale jak kto wali mieszankę opioidów i stymulantów to już chyba nic z tego nie będzie
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Zioło

Post autor: szpilman »

Moltisanti pisze: 23 sie 2019, 20:15 Rozpierdalają mnie te ćpuńskie sekty. Gdyby zalegalizować dragi w tym momencie to 90% z nich by przestała ćpać bo oni zachowują się jak dzieci które podniecają się zakazanym owocem i znajomościami/dojściami które mają w tym temacie. O ile do tam 23 roku życia może to jeszcze być jakoś pociągające bo takie hehe rebel, o tyle później to jest przecież taki przykry obraz że dosłownie odczuwam mimowolną pogardę jak patrzę na właśnie takie screeny dorosłych ludzi https://ibb.co/VTm5k7W :bag:
nie pierdol bo sam byłeś wjebany w helene i gdyby nie rodzina nie postowałbyś sobie tutaj spokojnie na ślizgawce
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Zioło

Post autor: Moltisanti »

Nie wiem czym jest Helena, tak czy siak w cokolwiek nie byłbym wjebany nie wrzucałbym jakichś atencyjnych fotek z ćpaniem do netu i nie postowałbym na jakichś grupkach mają 3 dychy na karku, to jest zdecydowanie bardziej uwłaczające niż samo bycie ćpunem
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Zioło

Post autor: Sienki »

Moltisanti pisze: 26 sie 2019, 16:00 Nie wiem czym jest Helena, tak czy siak w cokolwiek nie byłbym wjebany nie wrzucałbym jakichś atencyjnych fotek z ćpaniem do netu i nie postowałbym na jakichś grupkach mają 3 dychy na karku, to jest zdecydowanie bardziej uwłaczające niż samo bycie ćpunem
Kolega nawiązał do Rodziny Soprano no i postaci Christophera :D

Żeby nie było, że offtop to szkoda rapera Zioło, często go słuchałem i liczyłem, że wyda jeszcze jakieś dobre rapsy, no ale cóż wolał popłynąć z Helenką.
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

Luxair pisze: 26 sie 2019, 14:50 Ja tam się nie znam, ale jak kto wali mieszankę opioidów i stymulantów to już chyba nic z tego nie będzie
no nwm, np użytkownik majk chyba całkiem fajny chłopak, wszystko jest dla ludzi :)
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Zioło

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 5:34 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 261
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: Zioło

Post autor: Esdoer »

Luxair pisze: 26 sie 2019, 14:50 Ja tam się nie znam, ale jak kto wali mieszankę opioidów i stymulantów to już chyba nic z tego nie będzie
Been there, done that. Obecnie trzeźwy 10 miesięcy i generalnie da radę z tego wyjść, ale trzeba się w pełni temu poświęcić, a nie bujać w ekipie Toncia.

W chuj mi przykro się czyta ten temat, bo Zioło zarówno jako raper jak i jako producent wyróżniał się bardzo na scenie. No i też dlatego, że wiem z własnego doświadczenia jak wygląda życie opiowraka i ludzi w jego otoczeniu i jak łatwo o jego zakończenie.
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Zioło

Post autor: obuwie »

ja to w ogóle nie rozumiem jak można chcieć się bujać z kimś o ksywie tonciu
(⚆_⚆)
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Zioło

Post autor: aleksy »

bez kitu, to powinien być pierwszy znak ostrzegawczy
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Zioło

Post autor: con shonery »

drugim subtelnym ostrzeżeniem przed zawieraniem bliższych znajomości jest rapowanie o napierdalaniu w żyłę
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zioło

Post autor: kapec »

Nie mówię szeptem, jak mówię na czym jestem
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Zioło

Post autor: Moltisanti »

Stała się właśnie niebywała rzecz, wpisałem w google opiowraki (nie pytajcie czemu) i pierwsze co mi google skojarzyło z tą frazą to właśnie koleszka Tonciu :lol: Jak widać kolega Esdoer miał rację ostrzegając przed nim
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Zioło

Post autor: LeeSu »

nigdy nie słyszałem bardziej gimbusiarskiego rapu
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Zioło

Post autor: clockers »

jaka jest twoja definicja gimbusiarskiego rapu?

słuchając Toncia(abstrachując od jakości tego dzieła) ostatnie co bym pomyślał, to że to jest gimbusiarskie. :roll:
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Zioło

Post autor: horrypaz »

atencyjny śmieć i jeszcze kozaczenie że się po kablach wali.
tfu
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

mnie to np fascynuje :dunno:
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 432
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Zioło

Post autor: Pteh »

Ja też tego całego Toncia propsuję, o czym już napisałem w jego temacie.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Zioło

Post autor: Ablazir »

tnc dobry rap, wiadomo
Obrazek
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Zioło

Post autor: svnchez »

nie żebym się jarał, ale lepsze od kac bagałane
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zioło

Post autor: Luxair »

Poza końcówką jednego kawałka w której płacze że może wali po kablach ALE W TYM SĄ PRAWDZIWE UCZUCIA to są to całkiem dobre numery, zwłaszcza te starsze
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ