Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Zioło

Post autor: thexe »

podbijam, dajcie coś, lud chce igrzysk
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zioło

Post autor: FruitOffTheWall »

https://ibb.co/VTm5k7W tutaj macie ciekawy skrin
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Zioło

Post autor: thexe »

zawsze mnie będzie rozpierdalać jak te ćpuny rozmawiają ze sobą i podają jakieś nazwy itemów, których nikt normalny nie rozumie
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Zioło

Post autor: Rupert »

Skurwensyn skąd on ma 4mmc w 2019

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zioło

Post autor: FruitOffTheWall »

polecam tez posty na slizgu na dziale uzywki troche stare z 2k12 2k13 ale duzo tam pisze o koksie i jakis innych dragach


https://ibb.co/hFBcWMK tutaj np ziolo opowiada o swoim ataku paniki

ja polecam edytować posty kiedy chcesz napisać coś zaraz po pierwszym
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zioło

Post autor: FruitOffTheWall »

co i tak nie zmienia faktu ze helupiarz dragarz zioło >>>> polowa naszej marnej sceny
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Zioło

Post autor: YKCUL »

Tak było w 2013 max
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Zioło

Post autor: drzeworyt »

Spoiler
jakaś typiarka na tej grupie pod prośbą o $ na wakacje:
długi śp dziewczyny" xD pierdolisz jak potluczony, albo raczej pokłuty lol. Ani na pogrzebie nie byłeś, listów od niej które trzymam dla Ciebie od jej śmierci nie odebrałes bo ciągle cpales czy chuj wie co robiłeś Michasz, sory ale to wygląda żenująco. Ale na pewno fajnie się czują jej rodzice jak na Wrocław sory że nie w temacie czytają ten sam tekst, czyli ludzie którzy chcieli Ci płacić za detoks i dać Ci hajs na przeżycie i każde długi po Niej by splacili, ale Ty się odwrociles totalnie od nich i robisz z siebie pajaca w internecie. Brawo, bravissimo, zajebiscie typie to rozegrałes.NAGRAJ COŚ może i na tym rób hajs, na tym co umiesz robic najlepiej, nie pozwól żeby robienie z siebie pajaca też do tego dołączyło..
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 482
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Zioło

Post autor: kosciey »

Oj Michał.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Zioło

Post autor: Dancio »

Niech zacznie robić Pato-Narko streamy, to zarobi i zrobi z siebie jeszcze większego pajaca jakim jest

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Zioło

Post autor: syrop klonowy »

Śmialiśmy się z leszczy zrobionych amfetaminą
Śmialibyśmy się z ciebie, jakbyś nam wtedy zdradził przyszłość
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zioło

Post autor: kapec »

Cały kawałek nadaje się do zacytowania.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Zioło

Post autor: gambler »

Smutne to wszystko
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Zioło

Post autor: Groszek »

A ja tam szanuje mówił że zostanie cpunem został cpunem i zebra o hajs na helupe i się tym nie chowa.
Sztywniutko
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Zioło

Post autor: Moltisanti »

Rozpierdalają mnie te ćpuńskie sekty. Gdyby zalegalizować dragi w tym momencie to 90% z nich by przestała ćpać bo oni zachowują się jak dzieci które podniecają się zakazanym owocem i znajomościami/dojściami które mają w tym temacie. O ile do tam 23 roku życia może to jeszcze być jakoś pociągające bo takie hehe rebel, o tyle później to jest przecież taki przykry obraz że dosłownie odczuwam mimowolną pogardę jak patrzę na właśnie takie screeny dorosłych ludzi https://ibb.co/VTm5k7W :bag:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Zioło

Post autor: Bolo »

[mention]Moltisanti[/mention] a zioło nie ma z 30 lat? śmieszne. A chuj im wszystkim w dupe niech wszyscy umrą od tych dragów, na nieprzyjemnych sytuacjach innych użytkowników forum się nie nauczył nikt to niech zdychają, wszyscy, temat używki też do utylizacji, nie będę płakał po żadnym ale dalej smutno jak rozjebią sobie życie przez to ale jednak nawet jak to zrobią to chuj im w dupe, dorośli ludzie.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Full Level
Posty: 13
Rejestracja: 16 sie 2019, 22:14

Re: Zioło

Post autor: Full Level »

No jestem troszkę w szoku. W pewnym momencie przestałem jakoś śledzić 'wszystko co od Zioła', ale znalazłem tę dyskusję. No kurwa, że aż tak wjebany w to? Ładnie. Tak czy siak życzę powodzenia, dźwigaj to życie jakoś kurwa.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Zioło

Post autor: Suseł »

Bolo pisze: 23 sie 2019, 20:50 [mention]Moltisanti[/mention] a zioło nie ma z 30 lat? śmieszne. A chuj im wszystkim w dupe niech wszyscy umrą od tych dragów, na nieprzyjemnych sytuacjach innych użytkowników forum się nie nauczył nikt to niech zdychają, wszyscy, temat używki też do utylizacji, nie będę płakał po żadnym ale dalej smutno jak rozjebią sobie życie przez to ale jednak nawet jak to zrobią to chuj im w dupe, dorośli ludzie.
No już, spokojnie. Strasznie przeżywasz to, co inni ludzie robią ze swoim zdrowiem i życiem. Wyrządzili Ci jakąś krzywdę, że z takim zaangażowaniem życzysz im jak najgorzej?
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Zioło

Post autor: 2do5 »

Full Level pisze: 23 sie 2019, 23:06 No jestem troszkę w szoku. W pewnym momencie przestałem jakoś śledzić 'wszystko co od Zioła', ale znalazłem tę dyskusję. No kurwa, że aż tak wjebany w to? Ładnie. Tak czy siak życzę powodzenia, dźwigaj to życie jakoś kurwa.
Ja w sumie podobnie, a temat na tyle często wyskakiwał z nowym postem, że przypomniałem sobie o człowieku i postanowiłem odświeżyć po latach epke "twin peaks". Świetna rzecz
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Zioło

Post autor: BENGAL »

znam 4 osoby ktore byly grubo wjebane w heroine. jeden z nich to stary cwany skurwiel grubas na miescie ktory smagal brauna w 90' kiedy to bylo dla elity i potem po prostu to pierdoli i nie tykal. i tylko on stanal na nogi. reszta to juz tam starsi odemnie jakies 7-10 lat i kurwa pokonczyli rozjebani psychicznie bo oprocz tego wpierdalali rozne inne dragi hardkorowo i teraz wpierdalaja opio i sa grubo zrysowani i czasami malolaty od nich biora klony albo jakies alpry na zwale. ten ziulko sie nie podniesie juz chlop przepadl bedzie wrakiem czlowieka, takim chodzacym zulem ktory pracuje i siedzi w chalupie albo spija piwo pod sklepem
ODPOWIEDZ