Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Zioło

Post autor: FMH »

:shock: totalnie nie wiem co powiedzieć. aż mi się momentalnie przypomniało pisanie przerysowanego dissu na ślizgu z perspektywy Guziora będącego w Japonii, stare dobre czasy. niech spoczywa w pokoju.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Zioło

Post autor: YKCUL »

Niech rodzina się trzyma, a dla Zioła spokój wieczny.
Ludzie się pogubili
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zioło

Post autor: Jose »

Niestety, z lektury tego tematu wynikało, że to zmierza w tę stronę, ale smutno full, mega ziomeczek na forum, "Hip Hop" był znakomity, RIP.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Zioło

Post autor: Malloy »

RIP
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3970
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Zioło

Post autor: wrubel »

Nie jestem zaskoczony, na własne życzenie wpierdolil sie w to bagno i z niego nie wyszedł :dunno:


pora na cs’a
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Zioło

Post autor: YKCUL »

Niby wszyscy to wiedzieliśmy ale mimo wszystko śmierć człowieka to strata
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Zioło

Post autor: KillerCroc »

Szkoda go.

Nigdy nie byłem jakiś wielkim fanem ale miał kilka kawałków które zawsze wywoływały uśmiech na twarzy, osobny props za Polskie złote.

Nartkoyki to gówno, te wszystkie posty o hajsie który komuś wisiał, spiny ze znajomymi etc. no naprawdę chłopak się wpakował w mega gówno i nie wyszedł z niego.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Zioło

Post autor: manieq »

Nie wiem, co sądzić.

Z jednej strony - wnioskując po postach z tematu, to inny scenariusz ciężko było przewidzieć.

Z drugiej - szkoda mocno typa. "Głupi", "Ofiary" czy zwrotka na "Rzeczy" są moimi prywatnymi klasykami, już nie mówiąc o bitach.

RIP :(
Spoiler


Z tego kawałka jedynie Mada pozostał. :shock:
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
nerth
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:43

Re: Zioło

Post autor: nerth »

Kuuuuurwa, zawsze byłem mega fanem, Rób Rzeczy to był w pewnym momencie mój ulubiony skład. Pamiętam gadkę z nim przed koncertem Tour of the Year w krakowskim Kwadracie, nie dostaliśmy z ziomem płyt z singlami na wejściu, podszedł do ochrony, wziął nam kilka sztuk, dał, pojajcował, fota, piątka, wesoły gość. Piorą beret twarde narkotyki. RIP mordko. Mega smutek
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Zioło

Post autor: kon rafal »

Koncert w Radomiu na 15 osób w 2014 też był fajny. Pamiętam jak wracałem na drugi dzień do domu, a tam użytkownik pszem o 7 rano na dworcu w słomianym kapeluszu.
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Zioło

Post autor: Dzonson »

Mój pierwszy post od dawna ale okoliczności zmuszają. Trzymaj się tam gdzie aktualnie jesteś, może chociaż ogarniesz jakieś dobre featuringi...
Bez przesady, większość osob które ze mną gadały o muzyce wie, ze zioło był dla mnie jakimś topem, archetypem rapera stylowego, charyzmatycznego i z dobrym piórem. Niesamowita strata, mimo ciszy w ostatnim czasie wciąż pozostawała nadzieja ze coś nowego się pojawi. Mało tu wjechało z takim stylem jak on. RIP ZIOŁO


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Zioło

Post autor: cloud »

co się w ogóle z Pszemem stało? on swego czasu chyba postował na ślizgu razem z Michałem?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Zioło

Post autor: #23 »

Nigdy mi tak smutno nie było z powodu śmierci kogoś nawet mi nie znanego. Zioło zawsze kojarzył mi się dobrze, pamiętam jak katowałem Hip-Hop i na maxa utożsamiałem się wtedy z tekstami z tamtej płyty (teraz z resztą też), jarałem się jak zaczęło prosperować Rób Rzeczy i liczyłem na wbicie się w mainstream, potem niestety nie wszystko ułożyło się tak jakbyśmy wszyscy tego chcieli, a teraz takie coś. Brak mi słów. Spoczywaj w pokoju Michał.

Ciężki rok dla polskiego HH, Raca, Zioło, Leh

e:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Zioło

Post autor: Groszek »

Kurde :( ale po tym co odpierdalal widać było że to zmierza w tą stronę tym sposobem albo przedawkowaniem
A w maju jeszcze pisał że siedzi w studio i nagrywa cały czas
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Zioło

Post autor: moxxi »

Niech spoczywa w pokoju mimo że rapowo kompletnie do mnie nie trafiał, to najzwyczajniej w świecie szkoda gościa, R.I.P, co za kurwa pojebany rok :what:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Zioło

Post autor: Suseł »

Nie znałem Zioła, ale słuchając jego muzyki, w pewnym sensie się do niego przywiązałem, i jest mi naprawdę smutno. Mocno utożsamiałem się z niektórymi trackami z "Hip-hopu", jarałem się, jak wychodziły rzeczowe tracki i klipy, czekałem na CO...

Dzięki za dobry rap i bity. Pokój.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2019, 23:06 przez Suseł, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Zioło

Post autor: runiek »

Ech, żadna śmierć rapera nie zabolała mnie jak ta. Słuchałem od gimnazjum i mi mega imponował swoją osobą, w kwestii ogarniętego ćpania też(kiedyś) :bag: Jeden z nielicznych, których chciałem poznać osobiście i to tak mega. Pamiętam zawód w tym roku, gdy po akcji z dianką gargamela wyczytałem dużo brudów na zioła i, że ogólnie ostatnio się zmienił. Nikt mi tak nie poprawił humoru tagiem na płycie jak on...


Kurwa... siedzę w robocie i nie mogę się pozbierać, boli
Spoiler
Obrazek
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Zioło

Post autor: Megidox »

Flakony na wyspie i niepolda w pamieci- wszyscy wiedzieli kazdy z Nas dzis zdziwiony.

Michał rób rzeczy tam na gorze z Lehem !
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zioło

Post autor: svlv96 »

Guzior usunął dissy na Zioła. Ładnie z jego strony.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5422
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Zioło

Post autor: clockers »

kurwa jakie to smutne. :(
ODPOWIEDZ