Bryx Fenrir

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

[mention]Fenixtfu[/mention] - Jak nadejdzie odpowiedź na poprzedni
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Oj siusiaczku, nie jesteś wart poświęcenia czasu przez kogokolwiek. Tym bardziej, że wcześniej nie odpowiedziałeś na diss tylko po kilku miesiącach ponownie zaczepiłeś Sallyego. Nawet nowy mikrofon Ci nie pomógł.
Tak w ogóle to ile płacisz za wyświetlenia i łapki pod swoim dissem i pod numerem Ruskiego? Czy po prostu jesteś tak zjebany, że tyle kont z kolegami zakładasz by robić słabe prowo?
Ogólnie to dobra beczka z was i z nich xd Najzabawniejszy beef w podziemiu xd ale tak czy siak nie macie podjazdu do tych z fioletowego forum :dunno:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Co ma Ruski do tego? Co do wyswietlen to nie miałbym żadnego powodu do ich kupowania podkreślając na każdym kroku jak głęboko mam wbity chuj w cała otoczke zwana promocja. Co do podjazdu to już swoje powiedziałem na ten temat, nie będzie odpowiedzi Sallyego to nie bedzie beefu, proste, a Ruskiego to juz wcale do tego nie mam zamiaru po takim czasie mieszać. Salvador dostał pancze za komentarze, nie diss.
frontkick

Re: Bryx

Post autor: frontkick »

Użytkowniku Bryx03, jestes pewien ze starczy ci zycia na dissowanie wszystkich ktorzy napisza ci nieuprzejmy komentarz?
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Bryx03 pisze: 17 gru 2019, 13:19 Co ma Ruski do tego? Co do wyswietlen to nie miałbym żadnego powodu do ich kupowania podkreślając na każdym kroku jak głęboko mam wbity chuj w cała otoczke zwana promocja. Co do podjazdu to już swoje powiedziałem na ten temat, nie będzie odpowiedzi Sallyego to nie bedzie beefu, proste, a Ruskiego to juz wcale do tego nie mam zamiaru po takim czasie mieszać. Salvador dostał pancze za komentarze, nie diss.
Ta, jasne :p było kilkanaście wyświetleń i nagle się ponad tysiąc zrobił, a komentarzy coś mało przybyło xddd a reszta waszych numerów nawet do tej liczby się nie zbliża, więc po ile te wyświetlenia i łapki? :rotfl:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

frontkick pisze: 17 gru 2019, 13:57 Użytkowniku Bryx03, jestes pewien ze starczy ci zycia na dissowanie wszystkich ktorzy napisza ci nieuprzejmy komentarz?
Alez nie mam zamiaru dissowac userow czy komentujących, inna sprawa jak atakuje mnie raper, wówczas obowiązki ma rapera :)
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Fenixtfu pisze: 17 gru 2019, 15:27
Bryx03 pisze: 17 gru 2019, 13:19 Co ma Ruski do tego? Co do wyswietlen to nie miałbym żadnego powodu do ich kupowania podkreślając na każdym kroku jak głęboko mam wbity chuj w cała otoczke zwana promocja. Co do podjazdu to już swoje powiedziałem na ten temat, nie będzie odpowiedzi Sallyego to nie bedzie beefu, proste, a Ruskiego to juz wcale do tego nie mam zamiaru po takim czasie mieszać. Salvador dostał pancze za komentarze, nie diss.
Ta, jasne :p było kilkanaście wyświetleń i nagle się ponad tysiąc zrobił, a komentarzy coś mało przybyło xddd a reszta waszych numerów nawet do tej liczby się nie zbliża, więc po ile te wyświetlenia i łapki? :rotfl:

Jak ostatni numer Blitza miał ponad 1.5 k, moje numery mogą miec nawet 5 wyświetleń, mogą mieć tysiąc, nie jest to cos co mnie kreci, o łapki o wyswietlenia to się Buczera pytaj.
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Dwa Twoje ostatnie numery łącznie mają ledwo 350 wyświetleń. Diss na Sallyego miał pare wyświetleń, w chuj łapek w dół i nagle z dupy wzięło się ponad tysiąc wyświetleń xddd nie pierdol bo to gołym okiem widać, że kupujecie wyświetlenia by połechtać ego xd
Po Blitzie to już w ogóle widać, że mu się nudzi. Numer Plata o plomo - 4486 wyświetleń, 35 łapek, 6 komentarzy. Jak już kupujecie wyświetlenia czy korzystacie z botów to nabijajcie też sobie łapki i komentarze bo to widać od razu, że ktoś tu jest zwykłym przegrywem :rotfl:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13212
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bryx

Post autor: oldschool »

[mention]Fenixtfu[/mention] weź się nie rozpędzaj kolego. Całe te wasze kłótnie to jest jedna wielka abstrakcja i jak ktoś to widzi z boku to nie wyrabia z beki. A jak już zaczynacie się wyzywać kto jest przegrywem, to wiedz, że ciężko o większego przegrywa niż niespełniony raper, który żyje beefem z jakiegoś forum, o którym nikt nie słyszał. Spójrzcie na tę sytuację obiektywnie i zobaczcie jaki to jest kurwa absurd :bag:
frontkick

Re: Bryx

Post autor: frontkick »

Użytkowniku oldschool widać wyraźnie że nie wiesz co to zasady i kodeks honorowy prawdziwego MC. Po pierwsze nie dla sławy, po drugie nie dla pieniędzy
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Bryx

Post autor: KolektywneOswiecenie »

^ :lol:
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Bryx

Post autor: Rupert »

Ale wack

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bryx

Post autor: Jaayu »

ale zenada ja jebie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Bryx

Post autor: szpilman »

Mój ulubiony temat
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bryx

Post autor: Aka M »

:bowdown:
iksur
Posty: 9
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:02

Re: Bryx

Post autor: iksur »

dobry diss, propsy bryx03
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=zpp6Md1F0ls

Bryx - Wracam do Ciebie (prod. MITCH BEATS)


TEKST:
Spoiler
1. Czesc, z tej strony hip hop, od zawsze to real talk
Dziwko jestem blisko, rap gra moje boisko
Slisko tu bylo i jest od ilosci wezy
Ale test na skillsy pokaze Ci kto zwyciezyl
W hip hopie jest szaro, dlaczego to nie wiem
Ale trzeba wygrac palo choc do przerwy zero jeden
Jebnalbym one shota, zebys mógl poczuc to mocniej
Ale jestem takim gosciem, ze na shocie nie skoncze
Od pierwszych nagrywek i od pierwszy tekstów
Ide coraz wyzej, srajac na tych od Rolexów
Wlasnie sie skonczylem, niebawem znów sie zaczne
Zrobie z Ciebie gwiazde, Ty przy mnie nie zasniesz
Zgasne? Zaplone znów jak Pezet Onar
Fart ten, jak masz korone, lecz nie wiem ziomal
Czy zdajesz se sprawe, ze rapowanie boli
Powoli, jeden z tych co z jajami rap robi

2. Podziemie mnie wciaga pizgam styl hardcorowy
Ale wracam znów do Ciebie jak na sylwka Rodowicz
Rap jest moja pasja, moim hobby bijacz
I choc nie lubie wezy, to jak one sie rozwijam
Przybijam Tobie wyrok, rapowac juz nie musze
W rapie wiecej gwozdzi niz w filmach o Jezusie
Co to za herezja, raper znów here zjadl
Po tych Twoich spiewkach konczysz w wannie u shemale'a
She maila mi wysle, bo chce sie spotkac znowu
Drugi raz w ta sama rzeke to jak powtórzyc samobój
Otwieram wrota piekiel, co nawine szczere bedzie
Kradniesz jak Wrotas pekiel, dla mnie zerem jestes
Ten rok jest smiertelny Chada*, Ziolo, Leh
Opuscili hip hop czyli opuscilii mnie
Nie lubie pozegnan, wiec rapuje w szale dalej
Na tym drugim swiecie nagramy razem kawalek

*Tomek nie umarł w tym roku, jednak chciałem jedną klamrą spiąć fakt, że ostatni czas w rapie zbiera naprawde smiertelne żniwo
Tym razem w mix/master pobawił się członek Fenix Crew, IM4CO, gdyż ja się nie znam na tym totalnie. Słyszymy się w 2020.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bryx

Post autor: daveyo »

Noo spoko kawałek z tego co od Ciebie gdzieś tam widziałem to to mi najlepiej siadło. Mógłbyś też zainwestować w grafika, miniaturki te sprawy byłoby cacy. Pozdro
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bryx

Post autor: Ablazir »

trochę jak świnia
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Bryx

Post autor: Rupert »

W hip hopie jest szaro, dlaczego to nie wiem
Ale trzeba wygrac palo choc do przerwy zero jeden

bortwick to twój hghostwriter ?
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ