Bryx Fenrir

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bryx

Post autor: Ablazir »

Dobra decyzja z tym majkiem :D
Obrazek
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Bryx03 pisze: 06 gru 2019, 20:22
SxE pisze: 29 lis 2019, 0:54 nie pierdol że z walchuckiem nagrywasz
Mogę Ci nawet powiedzieć, że jak mi się uda pogonić mojego człowieka od mix/master to za tydzień już ten numer pójdzie, muszę tylko dograć jeden wokal, co nie jest łatwe, bo od dwóch tygodni walczę z 1521213123125 anginą w moim życiu, ale powinno wypalić, będzie to numer DissTance, który będzie odpowiedzią na zaczepki kierowane pod moim adresem ze strony pewnej grupy, ze tak to nazwę raperów.

Z racji sporej ilości komentarzy, że po tylu latach nawijania warto byłoby jednak z szacunku do słuchających poprawić jakość postanowiłem zainwestować 1.5 tys zł w nowego Rode'a, tak więc jakość kolejnych kawałków już będzie dobra, elo.
Tylko wyjmij chuja z ust bo wtedy nawet najlepszy mikrofon nic Ci nie da :bowdown:
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Bryx

Post autor: staroć »

to nie dlaw sie tak glosno to majk nie zbierze szumow
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Ema, w ostatniej chwili zmieniłem decyzje i postanowiłem nie marnować bitu Walchucka na braggowy kawałek, zamknąłem właśnie sesje na innym bicie i ze zmienionym tekstem, jako, że trzeba go oddać teraz na mix/master to pewnie w weekend za tydzień wpadnie, ewentualnie w tygodniu, nie jest to ważny kawałek, a numer na bicie Walchucka wypuszczę w formie 'Nowego Tego II', czyli następcę tego numeru

https://www.youtube.com/watch?v=v9IARP8kWcc
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bryx Bryxiula

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:27 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Aka M pisze: 12 gru 2019, 19:16 Ściągnij sobie preset do Roda z ustawionym Equalizerem dla języka polskiego. Rode niestety mocno zbiera ś/sz etc. Kawałek spoko, ale mało dynamiki i refrenu brakuje bo aż się prosi. Nagrywaj na 2 lub 3 wokale, ucz się mixować nawet troche dla siebie, jak poznasz podstawy muzyki to też łatwiej będzie Ci przy aranżacji kawałku
Mordo ten numer z linka jest ze stycznia 2018 nagrany na Blue Yeti i na jednym wokalu, przy Rode nagrywam na 2, zresztą pierwsze efekty powinny nadejść jutro bądź w sobotę z tego co sie od mojego człowieka od mix/master dowiedziałem. Współpracuję teraz z taką personą i opłacam wszelkie mix/masteringowe sprawy, sporo mi podpowiada, ma spore doświadczenie w tym, i myślę, że jakość wokali jak i całej otoczki będzie teraz znacznie lepsza, sam czekam na efekty, bo jestem ciekawy jak to brzmi na Rode. Myślę, że i tak coś będę jeszcze ściągał do niego, ale to już przy nagrywaniu płyty raczej, gdzie będę mieć więcej czasu, i oby więcej zdrowia, pozdro!
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Nie chcem, ale muszem. Nie no, nie chce mi się po prostu, ale nikt, kto się nazywa 'RAPEREM' nie będzie mi składu obrażał w komentarzach, typo co jest kserem ksera w podziemiu nie będzie mi tu pruł się po komentarzach, Ty masz komentarze, ja mam skillsy, 15 minut mi zajęło napisanie na Ciebie tego numeru, jesli masz jaja (a trafisz tu na pewno) to odpowiesz i wtedy się pobawimy, tylko zacznij składac jakieś pancze, do szybkiego zobaczenia.

Do innych userów - taka próba mikforonu, myślę, że jakość nieporównywalnie lepsza do reszty moich tracków, ale trochę zainwestowałem przed kolejnymi projektami, oczywiście może się to nadal komuś nie pasować, to nie jest problem, do usłyszenia!


https://www.youtube.com/watch?v=KEmahSMmdmM

Bryx - DissTance (Salvador Diss) (prod. QB)


TEKST:
Spoiler
1. Gdyby Mordo zwiazek z rapem traktowac tutaj jak ludzkie skille
To Ci debile szybko by skumali, ze raczej sie z nim ozenilem
Nie bylo latwo, jak mówie, ze mówie prawde, to jest to szczere
Skillsami zdobylem respekt, a nie mówieniem nagim dupom w klubie, ze jestem raperem
Mam Corse na stanie, wiem, marne szanse, ze wjade z nia na tor
Nic sie nie stanie, nie zrobie z mordy dupy jak Salvador
Salvador, jestes tak dobry, chyba zajebie salwy na bezdechu
Czekaj, pojebalo mi sie smieciu chodzilo mi o salwy smiechu
Dla Ciebie jestesmy uposledzeni, tekst sobie pisz na nowo
Jestesmy dziwko do Ciebie uprzedzeni, bo juz dawno jestesmy przed Toba
Nie masz dystansu do siebie, za to do nas masz bezsprzeczny
Wytykasz mi bledy tekstowo, no to dziwko chodz, tresc jedzmy
Bezpieczny chcialbys byc, a jestes bezsensowny
Chcesz miec fajny styl, to sprawdzimy sie na wolnym
W rapie to jestem kornikiem, bo podgryzam drewno, wierz mi
W rapie Ty jestes kornikiem, w klubach od deski do deski

2. Twój styl Sally dla mnie dziwko nadal smierci idiotyzmami
Salvador do Ciebie by powiedzial 'Lepiej kurwa stan Dali'
Licznik chromosomów chcesz mi wkladac, o cholera
Jak Ty gnoju liczyc nie potrafisz przeciez nawet do zera
Twoje IQ kurwiu, to dla nas jest mem
Bo na tescie to nie 'IQ' a 'I don't understand'
Gardze Toba szmato, dissuje bo zes sie przysral
Ale skurwysynstwa nie wyjebie z Ciebie egzorcystah


Tylko zapamietaj lajzo, ze to nie Fenix - E -Raper
A zaledwie jeden Bryx, który posklada te szmate
Chciales beefu to masz szanse, bez Twoich kolezków, racja?
Wiec sie nimi nie zaslaniaj, bo to dla mnie zadna tarcza
Awatar użytkownika
carl
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Bryx

Post autor: carl »

brzmisz jak luxair po wylewie
frontkick

Re: Bryx

Post autor: frontkick »

No i kolejny leszcz rozjebany doszczętnie, tak to się robi
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bryx Bryxiula

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 8:01 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Aka M pisze: 13 gru 2019, 22:51 Kurwa Mordo, wypadasz z bitu w chuj, usuń to bo autodiss :/



Mordo, to nie diss jest, jest tak zapisany tylko by odbić argumenty, że mi jaj brakuje do wpisania dissu, czekam tylko na odpowiedź żeby rozpocząc kolejną wojnę, wybrałem sobie trudny bit, trudną tematykę (odpowiedź na komentarze), ale niestety, jedyne do czego rywal potrafil się zmobilizować to do namówienia kolegów na zminusowanie kawałka. No Pih'a nie chce mi się przywoływać :D
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

frontkick pisze: 13 gru 2019, 22:23 No i kolejny leszcz rozjebany doszczętnie, tak to się robi
Poczekajmy, na razie to tylko była zaczepka na odpowiedź z komentarzy. No, ale jak ma nadejśc niebawem jakiś diss to chyba będę gotowy :D.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bryx

Post autor: Ablazir »

Ale ten mix/master to nie zachwyca, a jeszcze za to płacisz? Poszukaj se kogoś innego xd
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6545
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Bryx

Post autor: Jose »

Weź sobie daruj te dissy, Bryx xd
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Bryx

Post autor: bortwick »

Jedziesz z nimi mordo mam nadzieję że przekop też bedzie
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bryx

Post autor: KillerCroc »

Mam nadzieję że nie jesteś tym ziomkiem co zawsze wpierdala swoje numery na tablice na fb
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

[mention]Ablazir[/mention] - Myślisz? Znaczy ja nie za bardzo sklejam temat mix/masteringu gdybym sam miał go robić, a ten człowiek, któremu oddałem ten numer oraz kolejne wiem, że ma doświadczenie, robił chociażby numery Hase. Może problem leży np w programie, moze warto zacząć od innego programu?

[mention]Jose[/mention] - Ja wiem, że nie ma już mody na pancze i dissy, ale beef jest jednym z elementów rapsów, i będę to robił zawsze gdy ktoś mnie wkurwi, oczywiście personalnie, bo to, że wkurwia mnie np Żabson za niektóre wpisy nie sprawia, że będę go dissował

[mention]bortwick[/mention] - Nie planuje rozwiązywać tego akurat konfliktu prywatnie

[mention]KillerCroc[/mention] - Nie mam fanpage, jedynym fp o mnie jest ten z Fenix Crew, gdzie jest nas 3, i jedyne miejsce gdzie udostępniamy nasze numery to nasze prywatne profile facebookowe, nigdzie nie wpierdalam swoich numerów.
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Bryx siusiaku kiedy kolejny diss?
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Bryx

Post autor: bortwick »

Fenixtfu pisze: 16 gru 2019, 18:05 Bryx siusiaku kiedy kolejny diss?
Z szacunkiem do Bryxa. Przeproś
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Bryx

Post autor: Mystair »

KillerCroc pisze: 14 gru 2019, 15:28 Mam nadzieję że nie jesteś tym ziomkiem co zawsze wpierdala swoje numery na tablice na fb
Bryx03 pisze: 14 gru 2019, 15:55 jedyne miejsce gdzie udostępniamy nasze numery to nasze prywatne profile facebookowe
:lol: :lol:
MOB
ODPOWIEDZ