Bryx Fenrir

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Bryx Bryxiula

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 7:14 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Mider pisze: 14 lis 2019, 20:07 czy ten user to [mention]Aka M[/mention] ?
Nie, akurat gdyby [mention]Aka M[/mention] mnie zdissował to byłbym rozczarowany, bo w sumie, przecinałem się z nim przez lata i mam do niego szacun, że nadal mu się chce być w gównie zwanym PL rapem, i jeśli powstałyby jakiekolwiek konflikty to tylko z jego woli, ja do [mention]Aka M[/mention] nic nie mam, i życzę jak najlepiej, szczególnie po tym jak ćwierćinteligenci się przyjebali do niego o panne z borderem w temacie Kartky'ego. Chodzi mi o waszego bożka, który tam szykuje diss podobno, tylko na powaznie, i tym razem to i ja wjadę na poważnie, podziemny rap też swoją powagę musi mieć.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Bryx

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

To ja piszę ten diss na brx
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

ToMojaStaraKsywka pisze: 14 lis 2019, 20:18 To ja piszę ten diss na brx
Ty to akurat człowieku nie rapujesz, więc niewiele mozesz skleić, ale Twój idol Ruski juz polegl przed moim człowiekiem Blitzem przed którym mało wpierdolu nie ogarnął, i Ty propsując Ruskiego, z którym chętnie moge sie na skillsy zmierzyć (przecież dla nich autotune to max skillsów), to się ośmieszasz, ale w sumie zawsze zyłeś w swoim świecie. Odrzuciłem juz tyle ofert z wytwórni, że Twoi idole o tylu nie słyszeli, tylko mnie dalej jara odpierdalanie takich łaków jak DMG, Ruski, Morgan, Billy itd, że to się w głowie nie mieści. Sorry TMSK, Ty jesteś tylko user, gdzieś tam plujacy i tyle. Prawo do tego masz, ale kijca w dupie to Ci algida nie wyjmie
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Bryx03 pisze: 14 lis 2019, 20:39
ToMojaStaraKsywka pisze: 14 lis 2019, 20:18 To ja piszę ten diss na brx
Ty to akurat człowieku nie rapujesz, więc niewiele mozesz skleić, ale Twój idol Ruski juz polegl przed moim człowiekiem Blitzem przed którym mało wpierdolu nie ogarnął, i Ty propsując Ruskiego, z którym chętnie moge sie na skillsy zmierzyć (przecież dla nich autotune to max skillsów), to się ośmieszasz, ale w sumie zawsze zyłeś w swoim świecie. Odrzuciłem juz tyle ofert z wytwórni, że Twoi idole o tylu nie słyszeli, tylko mnie dalej jara odpierdalanie takich łaków jak DMG, Ruski, Morgan, Billy itd, że to się w głowie nie mieści. Sorry TMSK, Ty jesteś tylko user, gdzieś tam plujacy i tyle. Prawo do tego masz, ale kijca w dupie to Ci algida nie wyjmie
A ten dalej pokazuje jaki jest upośledzony xD
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Wy już sobie nie odpuścicie, nie? Was to spuściliśmy w sraczu już dawno, nie wrócimy do beefu e-raper vs Fenix Crew, sorry, ale coś tam sobie ubzduraliście przy którymś gramie, nie poszło po waszej myśli, a teraz się odradzacie. Ale was dla nas nie ma, nie istniejecie, nie wiem, czy e-raper jeszcze istnieje, zresztą nie sądzę, natomiast możecie coś tam sobie szczekać, to i tak nie ma wpływu na beef poprzedni, no sorry, rozesraliśmy was jak muche na audi Pezeta xD. Nie próbujcie wyskakiwać, odpowiedzi nie będzie, za to ja do beefu z jednym z waszych członków, których asshole boli ostro chętnię stanę na przełomie nowego roku, tylko na ten mityczny diss czekam, to dopiero będzie jazda :bowdown:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Bryx

Post autor: Jose »

Jakim wytwórniom odmówiłeś, Bryx?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bryx

Post autor: przedszkolanek »

pewnie step, asfalt, bor, sbm i qq

czekam na beef, rozjebiesz bryx, wierzę
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Bryx

Post autor: guzi »

kurcze bryx to przesympatyczna morda :oops:
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Bryx

Post autor: Sotnikov »

Bryx wygrał beef z duchem martwego gracza? Props
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bryx

Post autor: jajca »

jesli ten user, który ma nagrać dissa to Bengal, to czekam z chujem w gardle
(skoro chodzi o naszego bożka?)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3831
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Bryx

Post autor: Czak »

Blitzkrieg pisze: 17 sie 2019, 20:17 Na prośbę Bryxa

https://www.youtube.com/watch?v=Z6kQXuiDMZk
Roześmiałem się z komentarza [mention]YKCUL[/mention] pod tym kawałkiem
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bryx

Post autor: przedszkolanek »

ykcul
2 miesiące temu
Stulejówek
:rotfl:
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Jose pisze: 14 lis 2019, 21:20 Jakim wytwórniom odmówiłeś, Bryx?

Szybko zostało mi wyjaśnione, że nie moge rzucać nazwami, powiem Ci tylko tyle, że Hinol tam niedawno wydawał i wszystko miało stricte uliczny wydźwięk. Nie chce być kojarzony z żadnymi wytwórniami, i prosze o to wiecej nie pytać. A co do dissów na mnie to nie chodzi też o bengala, mam nadzieję, że 1 stycznia się dowiem/dowiecie, bo ja też się tylko domyślać mogę po tych rzeczach, które dostałem, tylko, że najpierw skończę kolejną płytę a dopiero potem będę się bawić w odpowiedzi. Do soboty, nie chce robić bezsensownego spamu.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Bryx

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

:bowdown: :bowdown:
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Bryx

Post autor: E-42 »

Sotnikov pisze: 14 lis 2019, 21:29 Bryx wygrał beef z duchem martwego gracza? Props

jaki beef? z tego co wiem, to nie było żadnego dissu ze strony ducha. przecież oficjalna wersja jest taka, że dmg ze ślizgawki to ktoś inny, a sam duch pisał na innym forum, że tekst do wiksy został napisany w 2016 (a chyba właśnie wiksa została uznana za diss). no chyba, że coś mnie ominęło, bo w tej historii jest za dużo wątków :lol:
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Ta beka z bryxa to już nawet zabawna nie jest tylko przykra xd
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

[mention]Fenixtfu[/mention] 'gdybym miał odpowiadać każdemu urażonemu moim rapem, nie miałbym czasu nawet wyczyścić swoich nike', tak więc wasze upadłe forum niech już spierdala, a z DMG wszystko na boku wyjaśniane będzie, w każdym razie singiel w sobote a sytuacje z DMG przedstawie jak sobie powyjaśniamy wszystko, ostatni mój post w tym temacie do soboty, i sobie e łakerzy i inne twory na sezon mogą tutaj prowokować jak chcą, czekam na te petardę 1 stycznia, nie tylko ja zresztą :).
Fenixtfu
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:38

Re: Bryx

Post autor: Fenixtfu »

Bryx03 pisze: 14 lis 2019, 22:51 [mention]Fenixtfu[/mention] 'gdybym miał odpowiadać każdemu urażonemu moim rapem, nie miałbym czasu nawet wyczyścić swoich nike', tak więc wasze upadłe forum niech już spierdala, a z DMG wszystko na boku wyjaśniane będzie, w każdym razie singiel w sobote a sytuacje z DMG przedstawie jak sobie powyjaśniamy wszystko, ostatni mój post w tym temacie do soboty, i sobie e łakerzy i inne twory na sezon mogą tutaj prowokować jak chcą, czekam na te petardę 1 stycznia, nie tylko ja zresztą :).
A co ma do tego e-raper? xd Miałeś spinę z kilkoma typami z tamtego forum, a nie z całym xd Jak tam Twoja choroba? Myślisz, że tak na serio ludzie Cię propsują? i z tego powodu jest mi właśnie przykro, że z chorej osoby jest kręcone takie prowo xd
Z fartem ziomeczku
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Dobra pany, uderzyłem gdzie trzeba, zatem czas na kilka wniosków

1. [mention]Fenixtfu[/mention] - powiedz swoim kolegom z forum, że wszystkie zaczepki, posty na nasz temat będą ignorowane, beef się skończy,l pół roku temu muzycznie, a więc w jedynej części, która mnie interesowała, nie będę się przepychał do śmierci jak Rychu z Jackiem, bo kontynuacja tego konfliktu nic nam nie da, wam zapewne też nie. Najlepiej niech e-raper i Fenix Crew udaje, że się nie znają, gdyż oczywiście my święci nie byliśmy i z naszej strony też jakieś prowokacje po beefie poszły, ale to jest etap skończony i nie widzę sensu do tego wracać. Ktoś kiedys zaaranżował beef między E-raperem a Fenixem puszczając Ruskiemu fake news o domniemanych dissach na niego od Bunnego i mnie, i gdyby wtedy Ruski napisał do mnie bezpośrednio to całej dramy można było uniknąć, w tym co dostałem na asku pojawia się 'e-raper', stąd nawiązanie do was, ale tu się nie posypią pociski, bo mam dość wchodzenia w sytuacje typu 'coś ktoś komuś powiedział, że zapowiedział odpowiedź zapowiedzi', więc ten temat uważam za zakończony.

2. DMG nigdy mnie nie dissował, a cała akcja zostaała zaaranżowana najprawdopodobniej przez usera podszywającego się pod DMG. Sam DMG nic nie wiedział o beefie i nie miał zamiaru się w niego angażować, i tu oczywiście prosty wniosek - userze podszywający się pod DMG - w czajnik sie jebnij, na początku każdy myślał, że to prawdziwy DMG, a Ty jeszcze robiłeś z niego ćpuna postami 'sorry piksa mi nie zeszła hehe', i namawiałeś do beefu mnie wykorzystując śmierć mojego taty i wrzucając w tamtym momencie klip z cmentarza. Tfu.

3. W związku ze sprawą DMG bonus track na moją EP 'Pająk' nie wejdzie na tracklistę, gdyż był niemalże w całości poświęcony właśnie DMG, o mało nie zdissowałem człowieka, który mnie nie dissował. On by nie wiedział za co, a ja myślałbym, że rżnie głupa. Bardzo chujowa ta manipulacja, jakby skuteczna ona nie była, znowu pojawia się 'ktoś coś komuś', a DMG został użyty jako żywa tarcza i ktoś usilnie próbuje doprowadzić do beefu między mną a nim, zupełnie nie wiem po co.

4. Chciałbym przeprosić usera [mention]ToMojaStaraKsywka[/mention] za wczorajszy post o nim. Wiem, że sobie tam śmieszkowaleś z dissem itd, a ja zareagowałem jak ostatni burak i nabluzgałem na Ciebie. Miałem strasznie ciężki tydzień w pracy, w dodatku byłem wkurwiony, że ktoś znowu chce beefu, a ja nie mam ani czasu ani ochoty się battlować w najbliższym czasie, jednak to nie tłumaczy zachowania się w ten a nie inny sposób. Za krótki śmieszkujący post najechałem na Ciebie w sposób bardzo chujowy, i jak zrobiłem to publicznie, tak publicznie przepraszam, człowiekiem się jest też w necie.


5. Jutro singiel w godzinach popołudniowych, potem dostaniecie już całe EP w playliście, znając Tecka to zanim to zmixuje to styczeń wypadnie. Całość jest już dawno nagrana, tylko niestety jakość pozostawia wiele do życzenia, to pierwszy i ostatni projekt nagrany bez dobrego majka, w grudniu przyjeżdża do mnie nowy i postaram się, żeby jakość nagrywek była przynajmniej słuchalna.


To tyle co zdążyłem ustalić i czym chciałem się z wami podzielić. Jak ktoś chce coś jeszcze wyjaśniać to zapraszam na PW, spamowanie też musi mieć swoje granice.
ODPOWIEDZ