Wuzet

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Wuzet

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=VWW0Qg08vLo

WUZET - Kilka Stuf (prod. eRAeFI)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wuzet

Post autor: instinkt »

gdzie ten album
miał być chyba z pół roku temu, albo i lepiej :dunno:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wuzet

Post autor: przedszkolanek »

widzi, że nie ma słuchaczy za bardzo, to jest zajęty życiem pewnie
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Wuzet

Post autor: Jose »

Bardzo fajny ten singiel
Johnny

Re: Wuzet

Post autor: Johnny »

Gość robi rzeczy na super poziomie, nie do pomyślenia że tak bardzo jest ignorowany przez słuchaczy...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wuzet

Post autor: przedszkolanek »

numer dobry (ten "Noa" mnie drażni, mógł dać to normalnie i jebać rym, strasznie sztucznie to brzmi), ale poprzedni singiel miał dużo lepszy
a co do ignorowania troche sam sobie winny: raz brak dyscypliny, dwa grime w Polsce nie jest w stanie się przyjąć (na masową skalę)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wuzet

Post autor: instinkt »

oczywiście że jest w stanie, tylko trzeba mocniejszej reprezentacji - chociaż kilku osób które będą regularnie wydawały ciekawe rzeczy, a nie raz na rok jak Wuzet czy Mordor Muzik
Wuzet przecież robił dobre cyferki kiedyś przy pierwszym albumie, ale poszedł do Koki która z dobrej promki nie słynie + sam zamulił dość mocno i nie poszedł za ciosem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wuzet

Post autor: przedszkolanek »

chodziło mi bardziej o to że się przebija i ciągle nic z tego, a nie że w ogólne nie może, bo nie jest to możliwe

imo grime mogły się łatwo przebić (w masowej skali) gdy w Polsce rodził się newschool, zresztą wydawało się początkowo, że w stronę brytyjską to pójdzie (choćby Pezet czy Fokus). Obecnie nie wyobrażam sobie, żeby przyzwyczajony do trapów masowy odbiorca wszedł w klasyczne grime`y, przy pierwszym odsłuchu one tych dzieciaków i innych niewyrobionych muzycznie (bo to jest obecnie masowy odbiorca) zupełnie odrzucą, ergo chleba z tego nie będzie.
Większe "okno możliwości" będzie jak za kilka (?) lat trapy zaczną wychodzić z mody, ale też wydaje mi się, że to z jednej strony pójdzie w electro, ale nie grime`owe (to co teraz daje Steez to myślę granica od tej strony dla masowego słuchacza), a z drugiej w synthpopy. Ale zobaczymy co będzie
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Wuzet

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Trzeba patrzeć na Stany, w końcu to oni dyktują trendy i to od nich zależy jak będą rapować nasi artyści. A co do grime'u to myślę, że każdy grime poza oryginalnym, brytyjskim to parodia, ich język, sposób w jaki mówią, jest ważną składową tego gatunku, każda próba przekonwertowania tego na inne podwórko jest z góry skazana na porażkę. Poza tym to kompletnie inny wajb, większość grime'owców to czarnoskórzy, obczaj sobie chóry ludowe z Kongo, oni mają to we krwi.
BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Wuzet

Post autor: Wtn »

instinct pisze: 11 cze 2019, 21:30 oczywiście że jest w stanie, tylko trzeba mocniejszej reprezentacji - chociaż kilku osób które będą regularnie wydawały ciekawe rzeczy, a nie raz na rok jak Wuzet czy Mordor Muzik
Wuzet przecież robił dobre cyferki kiedyś przy pierwszym albumie, ale poszedł do Koki która z dobrej promki nie słynie + sam zamulił dość mocno i nie poszedł za ciosem
Właśnie w Koce robił całkiem dobre liczby,przynajmniej przy Własnym zdaniu,po tym jak odszedł i założył te swoją wytwórnie wszystko się posypało
Johnny

Re: Wuzet

Post autor: Johnny »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Wuzet

Post autor: instinkt »

wyda on w końcu ten album czy nie do chuja :dunno:
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Wuzet

Post autor: taka »

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wuzet

Post autor: przedszkolanek »

w końcu :bowdown:
ale mogło być lepsze
Johnny

Re: Wuzet

Post autor: Johnny »

Nie rozumiem czemu ten gość nie kosi ciągle milionów wyświetleń i grubych preorderów, nawet jeśli nawija jakieś głupotki, to jest to jakościowo bez zarzutu zawsze
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Wuzet

Post autor: Krynew »

No nie wiem, może dlatego że od kilku lat nie potrafi wydać nowej płyty? :dunno:

Propsuje gościa, ale jak puszcza jeden kawałek na rok to nie ma co się dziwić, że zainteresowanie spadło do minimum.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wuzet

Post autor: przedszkolanek »

no i gatunek nie jest zbyt popularny przecież
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Wuzet

Post autor: Jose »

Podbijam, bo ten kawałek naprawdę dobry, a te wyświetlenia żenująco słabe :/
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Wuzet

Post autor: Rozpierdalator »

No właśnie. Tak luzem kawałki to wrzucają początkujący a nie typ, który napierdala aż tyle czasu i aż tak dobrze
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Johnny

Re: Wuzet

Post autor: Johnny »

Fakt, ze mógł się powstrzymać i zrobić chociaż jakaś epke -wydźwięk takiego projektu jest dużo poważniejszy.
Szkoda, marnuje się chłopak
ODPOWIEDZ