Peja

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Kuba
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:12

Peja

Post autor: Kuba »

Jak wspominacie czasy podstawówki? Całe moje życie to https://www.youtube.com/watch?v=sbQK7tuQa1A
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=YdiM4t0d-nM

Kaczor BRS ft. Peja, Dudek P56, DJ Gondek - Złą sławą owiany
Awatar użytkownika
CarlJohnson
Posty: 17
Rejestracja: 04 maja 2019, 18:28

Re: Peja

Post autor: CarlJohnson »

Dziś w poznaniu nie ma neoplanów, Jeżyce to hipsteriada a dr slaff ma ponad 30 lat :(
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Peja

Post autor: Jasek »

ładnie Riczi z Eską ciśnie
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Peja

Post autor: przedszkolanek »

numer taki se, Peja tradycyjnie już szpile w Palucha i Szpaka (znalazł sobie na starość nowego Tedego, a może mi się wydaje),
ale bit konkretnie pojebany, sprawdziłem tego producenta (Dechu) i fajną ma jazdę. Jeżeli coś w PLHH może być nazwane (poza Wuzetem i Mordor Muzik) polskim grimem to bity tego typa. Ale ostrzegam, sporo numerów na jego bitach to beka z lokalnych
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Peja

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=0x5_87BFpKg

YOUNG MULTI ft. Peja - Podziały (prod. ZachOnTheTrack)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Peja

Post autor: mql »

Rychu o Lechu

sympatycznie się słucha, ciekawe co na to Uszol
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Peja

Post autor: 40 minut easy »

w sumie myślałem, że chodzi o eldo :lol:
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Peja

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Peja

Post autor: przedszkolanek »

wywiad wleciał, nie słuchałem, nie wiem czy warto, ale długość jakby tego Rawicz nie robił
Spoiler
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Peja

Post autor: mlodyperkez »

fajnie ze znowu Rawicz przeprowadza wywiad z raperem, stare czasy cgmu sie przypominaja <chociaz do Flinta nic nie mam>.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Peja

Post autor: przedszkolanek »

przede wszystkim słychać, że rawicz przesłuchał płytę co mu się często przecież nie zdarzało
teraz niech cgm weźmie sobie kogoś do wywiadów z newschoolami, bo wiadomo, że flint nigdy nie zaprosi Igiego np.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Peja

Post autor: kapec »

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja

Post autor: bortwick »

Szacunek za dorobek i napisanie historii PL HH ale szkoda że na stare lata pruje się do najlepszej ekipy w Polsce emeryt...
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Peja

Post autor: mlodyperkez »

przy calym szacunku bortwicku ale mlody peja w ciagu melanzowo alkoholowym kiedy jeszcze byl niezlym wirazka to by palucha wyjasnil w sekunde. obecny paluch to przy nim potulny baranek ktory wazy kazde slowo. peja mial wyjebane i byl prawdziwym buntownikiem w dawnych czasach. obczaj jego wywiad u wojewodzkiego i porownaj z ostatnim wywiadem palucha w cgmie.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Peja

Post autor: zemsta1kadluba »

To prawda tak samo w tym wywiadzie na trawce jak gadał o Hansie
W zamian za to wzieliśmy na "Fturując" za darmo kawałek od Hansa, którego zresztą Hans nie chciał dać, bo powiedział że nie będzie na jakiejś gównianej składance. Ja powiedziałem że będziesz. No i jesteś.
Dzisiaj takie wbijanie szpili w wywiadzie jest niewyobrażalne, mainstreamowi raperzy za dużo sobie kalkulują.
mołpy są kozackie
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Peja

Post autor: bortwick »

checix69 pisze: 01 gru 2019, 15:20 obczaj jego wywiad u wojewodzkiego i porownaj z ostatnim wywiadem palucha w cgmie.
Nie rozumiem trochę dyskusji panowie
Czy ja napisałem coś w kontekście przeszłości Peji? Napisałem, że jego dokonania rapowe są niepodważalne, podobnie jak skillsy, charyzma itd. Jest legendą polskiego hip hopu. Ale te czasy już minęły. Dzisiaj tak samo waży słowa ale robi to w sposób żałosny, bo niby jest opanowany, niby ma na wszystko już wyjebane, a każdy wywiad jaki oglądam to męczenie buły, negatywna energia, zaczepki takie ala ból dupy.
Ciężko porównywać też dawne czasy z obecnymi, jak ktoś wczesniej wspomniał jest chlodna kalkulacja w mainstreamie...
Co do szans w beefie to nie będę wyrokował, czasem taki TPS bez jakichś rozkminionych linijek samą charyzmą klimatem i autentycznością rozjebie faworyta napakowanego w punchce. Ale Peja jako raper z dobrymi umiejętnościami i ze swoim charakterem na pewno jest a może raczej był niefajnym rywalem dla każdego na polskiej scenie bo ta jego chorobliwa nienawiść po tylu latach do Tede sama mówi wiele o jego charakterze.

Tak nawiązujac do obecnej sytuacji, to wydaje mi się że jednak Paluch ma na tyle utwardzony fanbase, i faktyczne argumenty w ręce, które mogłyby przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść jeśli Peja punktowałby niecelnie jak większość userów na ślizgawce.eu i w numerze z Multim. To nie jest przypadek że z Peją otacza się łakami jak Beteo czy Multi, może liczyć na propsy głównie osób które go nie znają, a w Poznańskim otoczeniu raperów jest persona non grata. Takie są na niego kwity że to on wbrew pozorom miałby więcej do stracenia dlatego co najwyżej może w drugim dnie płakać na wywiadach.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Peja

Post autor: manieq »

Pener wydaje swoją autobiografię we współpracy z Rawiczem

Info z IG tego drugiego.
Spoiler
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Peja

Post autor: kon rafal »

W sumie to czekam

Wielkie 5 dla niego

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Peja

Post autor: Krynew »

Czekam na ten sztos i wydam na to kwit.
Kocham, pozdrawiam
ODPOWIEDZ