Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Sentino

Post autor: JVCORE »

Fame jako singiel wleciało na streamingi
#freefromage

GVMBLER
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Sentino

Post autor: 3rzypo3rzy »

Połas pisze: 26 cze 2019, 14:26 Taka ciekawostka. Ahmad Patron Miri spropsował Sentino na Insta w komentarzach. To postać, która coraz mocniej wchodzi w rap, patronuje ekipie Breitseitenbande, a na jego Insta w komentarzach słitaśne komcie piszą mu różni niemieccy raperzy. Poza tym jakiś czas temu mówiło się, że rodzinie Miri opłacali się Kollegah, Farid Bang i Kay One, ale kto tam wie. To znaczy na pewno się komuś opłacali, ale trudno stwierdzić któremu klanowi. To tak jakbyście się zastanawiali z kim przy stole siedział Sentino:
Hmm, to że Sentino czy Kay się komuś "opłacają" to mnie nie zdziwiło, ale w przypadku JGB trochę jestem zaskoczony. Wychodzi na to, że na niemieckim rapie to mafia zarabia niezły hajs, jak 80% mainstreamu to muzułmanie na smyczy arabskich klanów. Te 20% wolne to pewnie weterani jak Kool Savas, Eko Fresh, Sido, ew. "ładni" raperzy jak Cro, może Shindy po odejściu od EGJ, aczkolwiek pewnie ktoś się tam wokół niego zakręcił.
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

Połas pisze: 26 cze 2019, 14:26 Ahmad Patron Miri spropsował Sentino na Insta w komentarzach. To postać, która coraz mocniej wchodzi w rap, patronuje ekipie Breitseitenbande
jako ciekawostkę mogę podać, że Sentino już trzy lata temu propsował jednego z członków - mstf 030 ;)
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Sentino

Post autor: rolka »

3rzypo3rzy pisze: 27 cze 2019, 11:31
Połas pisze: 26 cze 2019, 14:26 Taka ciekawostka. Ahmad Patron Miri spropsował Sentino na Insta w komentarzach. To postać, która coraz mocniej wchodzi w rap, patronuje ekipie Breitseitenbande, a na jego Insta w komentarzach słitaśne komcie piszą mu różni niemieccy raperzy. Poza tym jakiś czas temu mówiło się, że rodzinie Miri opłacali się Kollegah, Farid Bang i Kay One, ale kto tam wie. To znaczy na pewno się komuś opłacali, ale trudno stwierdzić któremu klanowi. To tak jakbyście się zastanawiali z kim przy stole siedział Sentino:
Hmm, to że Sentino czy Kay się komuś "opłacają" to mnie nie zdziwiło, ale w przypadku JGB trochę jestem zaskoczony. Wychodzi na to, że na niemieckim rapie to mafia zarabia niezły hajs, jak 80% mainstreamu to muzułmanie na smyczy arabskich klanów. Te 20% wolne to pewnie weterani jak Kool Savas, Eko Fresh, Sido, ew. "ładni" raperzy jak Cro, może Shindy po odejściu od EGJ, aczkolwiek pewnie ktoś się tam wokół niego zakręcił.
Tuni Polak xD
Awatar użytkownika
99mayday
Posty: 165
Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35

Re: Sentino

Post autor: 99mayday »

najpierw przeczytałem wzmianki o propsach dla Sentiego od głowy arabskiego klanu gangusów
następnie przeczytałem 3 artykuły o tym, że bardzo liczne arabskie gangi przejęły ulice Berlina i śmieją się w twarz bezradnej Policji
potem zobaczyłem i skojarzyłem wersy Sentiego odnośnie tego, żebyś nie pierdolił jeden z drugim jak nie wiesz kogo jeszcze zna w Berlinie
na końcu pierwszy raz odpaliłem pistolet wersja akustyk i przesłuchałem na bezdechu biorąc pod uwagę cały kontekst
ciary na ciele i łzy napłynęły mi do oczu podczas słuchania

wracam jutro do starego mieszkania znaleźć w tym burdelu moją perełkę, ZL1 i ZL2 na fizyku, jak mogłem zwątpić i przestać tego słuchać :dunno:
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Sentino

Post autor: manio »

Wszystkiego szczęśliwego na nowej drodze życia Sebastianie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Sentino

Post autor: con shonery »

ja pierrrrdole, zabojstwo liryczne 3 jakie dobre mięsiste mniam mniam
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Sentino

Post autor: DeDoK »

Sentino - Dzieci wojny
https://www.youtube.com/watch?v=XB3GIDkNxlY

wlecialo na kanal zerolegal, fajnie ze wrzuca na kanal
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

wątpię, że to seba wrzuca

strzelałbym, że [mention]smirnoff[/mention]

oczywiście świetna informacja #zlgggang
duce
Posty: 63
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:09

Re: Sentino

Post autor: duce »

ta, to smirnoff
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Sentino

Post autor: moxxi »

Najśmieszniejszy temat zdecydowanie
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Sentino

Post autor: Mystair »

Biznesmenel z Kazem wleciał na kanał, czekando na te niepublikowane numery, zajebiście, że cokolwiek do przodu rusza
MOB
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Sentino

Post autor: kelsohmm »

chętnie wymieniłbym 3 ostatnie płyty kazka za zwrotke na miare tej w biznesmenel
możesz mi mówić daquan
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Sentino

Post autor: panaceum »

Mystair pisze: 09 lip 2019, 10:33 Biznesmenel z Kazem wleciał na kanał, czekando na te niepublikowane numery, zajebiście, że cokolwiek do przodu rusza
ciekawe czy to Seba wrzuca, koniec spiny z Kazem?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Sentino

Post autor: Sined »

[mention]panaceum[/mention] masz przecież 5 i 4 posty wyżej kto to wrzucił :roll:
Spoiler
Obrazek
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Sentino

Post autor: taka »

kelsohmm pisze: 09 lip 2019, 11:02 chętnie wymieniłbym 3 ostatnie płyty kazka za zwrotke na miare tej w biznesmenel
Jeżeli ta zwrotka jest lepsza od trzech jego ostatnich płyt, to rzeczywiście nie warto sprawdzać, dzięki za ostrzeżenie e-kolego
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Sentino

Post autor: Mystair »

Ta zwrota Kaza napisana całkiem spoko, ale przewinięta tak średnio bym powiedział
MOB
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sentino

Post autor: przedszkolanek »

wleciało śmierć wrogom i walczę z diabłem jbc
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sentino

Post autor: kapec »

Już od kilku dni regularnie wpadają kawałki na konto zer0legal, dzisiaj padło na Fame.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Sentino

Post autor: baqlashan »

Fame to zdecydowanie mój ulubiony kawałek Sebka, ten człowiek ma wielki talent do tworzenia chwytliwych refrenów
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ