Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2849
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Sentino

Post autor: WHITE »

Nadeszly czasy, ze musisz miec cos wiecej niz byc dobrym ziomkiem zeby znalezc sie na czyjejs plycie. Dosyc pozno, ale jednak.

Wspolpracy Sentino-Malik nie widzę, maja tych samych słuchaczy, kasy lepszej nie zgarną będąc razem to nie opłaca sie dzielic
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Sentino

Post autor: rolka »

No tak, Malik żeby zrobić karierę musiał się odciąć kolejno od przypałogennego wtedy Sentino. Feat bym widział, tylko jak Sebek wróci solo do PL i ugruntuje sobie pozycję, np nagrywając z jakimś "Blachą albo innymi utalentowanymi artystami" xd. Najlepsze że Sebek coś tam lajkował Malikowi nw insta i udostępnia te marzenia o featach, więc pewnie by chciał bardzo
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Sentino

Post autor: KillerCroc »

Bo to pewnie z jego perspektywy smutne i dobijające, wziął ze sobą tego Malika który kręci teraz niebotyczne pieniądze z rapu, tego Diho który w sumie to jest nikim ale nawet on robi lepsze cyfry niż Sentence a on sobie tak skacze z kwiatka na kwiatek po różnych krajach, w różnych językach i ciężko mu zebrać dobry stały fanbase. Nie wiem czy bym nie zaryzykowałbym stwierdzenia że w PL mógł mieć najlepiej gdyby nie spierdolił wszystkiego, w Niemczech to on jest traktowany bardziej w ramach ciekawostki niz pełnoprawnego rapera ale to nie moje zdanie tylko kumpla który siedzi dość długo w niemieckim środowisku hip-hopowym :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Sentino

Post autor: zemsta1kadluba »

Proste że w Polsce osiągnąłby większy sukces niż w Niemczech gdyby nie był retardem, bo w Niemczech jest mnóstwo raperów nawijających tym samym stylem co Sentino, tyle że lepszych w chuj od niego. W Polsce za to nikt mu w tej stylówie nie dorównuje
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Sentino

Post autor: Mystair »

KillerCroc pisze: 06 lis 2019, 11:11 No dobra ale kwestia jest tego że Malik na takich linijkach zrobił przewózkę i swoją personę i ludzie się tym u niego zawsze jarali, od siadania na jajach minicooperkiem, poprzez jakieś wróc lessi czy sikanie na kurwy etc. dochodzi do tego ta uliczna przewózka i wersy które mogą jego słuchaczom imponować. Jeśli można mieć na płycie Boneza to po co mieć mniej-uzdolnioną wersję samego siebie? Diho robi to samo tylko gorzej i bez jakiegokolwiek wyczucia żenady bo o ile Malik sobie jeszcze tam czasami na tej granicy stąpa to Diho już dawno poza nia wyjebał :dunno:

Ja jestem zdania że w tej chwili feat Diho by mu nic nie dał a mógłby jedynie zaszkodzić, widziałbym ich tylko w konwencji jakiegoś bekowego kawałka i tyle, nie mówię przecież że mam racje ale ja tak odbieram całą sytuacja.
dajcie mu wody, bo pierdoli głupoty

nawijkę o swoim kutasie i używaniu tego potężnego urządzenia Diho Orangutan wzniósł na najwyższy możliwy poziom, wersy jak chuj ci w dupe, liż banana są przy wizjonerskich linijkach Dihowskiego nieśmiesznym żartem, prawilnie przypominam, że płyta Orangutan vol. 07 to topka tego roku obok nowego Żabsona(nie licząc ZL3, bo to poza konkurencją, jeśli zaliczyć do tego roku)

e: no i jeszcze warto pamiętać, że zwrota Diho w Najaaak też mocno przyczyniła się do wzrostu popularności Malika no i chyba na początku nagrywali w studiu diho raz diho raz diho raz diho raz diho raz kurwa mać i publikuje ciągle na jego kanale, nie? więc część sukcesu też mu zawdzięcza
MOB
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Sentino

Post autor: zemsta1kadluba »

propsowanie diho to najgorsze prowo jakie widziałem na tym forum
mołpy są kozackie
frontkick

Re: Sentino

Post autor: frontkick »

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Sentino

Post autor: Luxair »

KillerCroc pisze: 06 lis 2019, 13:28 Bo to pewnie z jego perspektywy smutne i dobijające, wziął ze sobą tego Malika który kręci teraz niebotyczne pieniądze z rapu, tego Diho który w sumie to jest nikim ale nawet on robi lepsze cyfry niż Sentence a on sobie tak skacze z kwiatka na kwiatek po różnych krajach, w różnych językach i ciężko mu zebrać dobry stały fanbase.
A wystarczyło nagrywać kawałki zamiast ćpać.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Sentino

Post autor: krychaj5 »

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Sentino

Post autor: Wtn »

O chuj co tu się odjebało :rotfl: :bowdown:


to jeszcze lepsze xD
https://www.facebook.com/SentinelZL/vid ... 239069028/
3rzypo3rzy
Posty: 129
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:19

Re: Sentino

Post autor: 3rzypo3rzy »

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sentino

Post autor: svnchez »

Kobe zniknęło z YT :lol:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Sentino

Post autor: Mystair »

ten stream xd
siema Seba pamiętasz jak wyzywales mi matkę xD ?
:lol:

^ :(
MOB
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Sentino

Post autor: Mutley »

Kobe wróciło, chyba zły filmik dali na prywatny :lol:
Przypominam dodatkowo, że 22 listopada wychodzi La Signora z Il Profeta i DJ Arow, będzie klipon.
happiness only real when shared
Marcin_
Posty: 111
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:33

Re: Sentino

Post autor: Marcin_ »

https://supr.com/sentino/cds/sentino-zl ... vLqlDRqvss
Można zamówić teraz. Prosze wybrac Niemcy jako kraj. 99PLN. Numer polskiego konta bedzie podany, jak plyty beda gotowe.
Próbujemy dalej, wydać ten cały materiał z ZL3 i te najnowsze kawałki, które były nagrane parę tygodni temu.

Bo już nigdzie nie ma do kupienia płyty ZL, będzie jeszcze mały nakład ZL2 2CD za 99 PLN, tak jak wtedy, tylko bez podpisu.

Zysk będzie użyty do wykupienia tych ostatnich kawałków.

I jeszcze jedna prośba:

Dajcie proszę follow dla capobeatz na Instagramie, żeby miał 1000 na końcu. Capo zrobił bity do m.i. Fame, Las Vegas, Moja Bitch, Ta Droga i całe El Malo i w tej chwili robi nowe bity dla Sebka.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Sentino

Post autor: kelsohmm »

skąd to info?
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
Michau
Posty: 105
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:57

Re: Sentino

Post autor: Michau »

Raff chyba to pisał na tej grupie na facebooku.
Marcin_
Posty: 111
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:33

Re: Sentino

Post autor: Marcin_ »

Z grupy ZL3 https://www.facebook.com/groups/884927128507997/, posty autorstwa Raffy Smirnoffa, przez którego można było kupić m.in. Sentinos Way 3, więc 100% legit.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Sentino

Post autor: esdoen »



lecimy!

\\seba props, ale tych ziomeczków mógłby wyjebać
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 0:07 przez esdoen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sentino

Post autor: Jaayu »

wybacz sebastian ale jestem na nie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ