Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: manio »

Nie czaje takiego hejtu na rapera/spiewaka Holaka
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: 2rzyn »

Sentino to łak
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: 2ps__ »

2rzyn to pedał

warn
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: aleksy »

daj mu spokój on słucha weny
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: chujkurwa »

....
Ostatnio zmieniony 01 paź 2020, 0:03 przez chujkurwa, łącznie zmieniany 1 raz.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: moxxi »

04. A propos Steeza - Problem zjadł własny ogon już kilka płyt wstecz. Widmo to arcydzieło dla thumblrowych dup, które chcą ćpać i spotykać się z niegrzecznym chłopcem, z którym rozjebią się romantycznie beemką taty na jakimś drzewie.
To.
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SWN »

manio pisze: 02 lip 2019, 7:44 Nie czaje takiego hejtu na rapera/spiewaka Holaka
summon [mention]djniemal[/mention]
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jajca »

chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 16. Holak na początku kariery byłby spoko gdyby nie niepotrzebne eksperymenty, które zmieniły go w pastisz gwiazd zza oceanu (troche frank ocean, troche gambino, troche dreke, troche vince staples)
Holak to "na początku kariery" grał na gitarze, bo była moda na indie-srindie. Teraz jest modny rap, to robi rap. Bycie pastiszem gwiazd zza oceanu jest niejako wpisane w bycie Holakiem.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
ksiazenieporzadek

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: ksiazenieporzadek »

2rzyn pisze: 02 lip 2019, 10:07Sentino to łak
:lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: chujkurwa »

jajca pisze: 02 lip 2019, 12:23 Holak to "na początku kariery" grał na gitarze, bo była moda na indie-srindie. Teraz jest modny rap, to robi rap. Bycie pastiszem gwiazd zza oceanu jest niejako wpisane w bycie Holakiem.
miałem na myśli początek rap kariery, a pierwsze małe miasta na kasecie były spoko
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Bartuz »

chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 20. Mimo że mam inne wyznanie, to mogę powiedzieć, że Sport Tedego to najlepsza polska płyta rapowa. Stilo w jakim tam nawija to jego szczyt szczytów, którego nigdy więcej nawet nie liznął.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: baqlashan »

hajs hajs hajs to najlepsze wydawnictwo tedzika po dziś dzień
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: SWN »

To akurat mało kontrowersyjne :D Możemy zresztą zrobić małą ankietę w temacie Tedasa, bo sam jestem ciekaw, czy takie Elliminati wyprzedziło w gustach slizgerów 3H/Sport.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: przedszkolanek »

chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 01. Tuzza gdyby nie oprawa wizualna podjebana od kolegów po fachu, nie mają nic do powiedzenia. Wersy nudne i oklepane, zero własnego wkładu, jebać.
Cóż za herezja, oprawy wizualnej za bardzo nie oglądam, a zostałem fanem, stylówka świetna, linijki dobre, świadomość wokalna, jedne z lepszych w Polsce użycie autotuna, świetna selekcja bitów, zabawa językiem i fonetyką, kapitalny songwrithing, chyba najlepsza w PHH realizacja, ich performens w samej tylko w warstwie muzycznej jest fenomenalny, wizual to ładny dodatek. Tuzza oczywiście korzysta z doświadczej H/M, ale robią to na mniejszej jeździe niż koledzy z Hewry i nade wszystko robią to profesjonalniej, z większym dopieszczaniem materiałów
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 04. A propos Steeza - Problem zjadł własny ogon już kilka płyt wstecz. Widmo to arcydzieło dla thumblrowych dup, które chcą ćpać i spotykać się z niegrzecznym chłopcem, z którym rozjebią się romantycznie beemką taty na jakimś drzewie.
Za ostro, ale sporo racji, mnie jednak bardziej zastanawia popularność Problemu u ustatkowanych kobiet po 30 z korpo i innych inteligenckich miejscówek, propsujących Oskara na swoich socialach podpisanych własnym imieniem i nazwiskiem
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 08. Młody jan to debil ale umie dobrze składać.
Otsochodzi? Pytam, bo się dwóch zrobiło, a obaj podobnie chujowi
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39 16. Holak na początku kariery byłby spoko gdyby nie niepotrzebne eksperymenty, które zmieniły go w pastisz gwiazd zza oceanu (troche frank ocean, troche gambino, troche dreke, troche vince staples)
Przecież on zawsze był metły i obślizgły jak nieposolone a rozgotowane ziemniaki
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Offcheck »

SWN pisze: 28 cze 2019, 18:03 Co do najlepszej dyskografii w plhh to jednak mój głos poleciałby na Kaza, bo odchyły chłopaków w kierunku jakichś kuc-hakerskich wizji apokalipsy jak Hack3d trochę odbiły się na mojej ocenie całości.
Kaz na pewno Top 3 dyskografii w PLHH, tylko że od niego jest bardzo dużo materiału i nie wszystko trzyma poziom.
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Luxair »

chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:3907. Taco dopiero uczy się lepiej rapować. Na pierwszych płytach brzmi gorzej niż parodie hiphopowe na youtubie o kebabach i dresach. Rymy w ogóle do kosza, bo tak podwójnych na siłę nie było chyba w historii plhh nigdy.
Eeee tam. Może flow było dziwne, ale był JAKIŚ, charakterystyczny, był zupełnie inny niż reszta sceny. Jak korzysta z autotune'a to staje się kolejnym bylejakim Lil Yung Młodym
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39Belmondziak przy okazji to też zajebisty tekściarz
To że wychodzą mu błyskotliwe gierki słowne na trzy-cztery te same tematy nie wystarczy żeby nazwać go zajebistym tekściarzem.
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:39Brakuje u nas choć jednego youtubera recenzującego płyty, sprzedającego newsy i dywagującego o scenie.
No halo, jose żyje
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:3915. LSO to ewenement na skalę światową. To mógłby być towar eksportowy.
Dobra, co mam od nich ściągnąć? Muszę wreszcie obadać ten fenomen
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:3917. Zkibwoy > Smarki
Najebawszy > Obskurw King (na tym drugim tylko Skandale dają radę).
Jeszcze dobre miał linijki na tym leaku "Co jest cięte" ze Smarkim.
Cokolwiek dobrego poza tym nagrał?
chujkurwa pisze: 02 lip 2019, 11:3919. Dwa sławy od nieśmiertelnej i luźnych traków nie nagrali nic dobrego.
No halo, Ludzie Sztosy to ich opus magnum, a z kawałków "W 3 dupy".
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jasek »

Ludzie Sztosy to jeden wielki niewypał, pamiętam, że w okresie gdy miała wyjść zajebiście się jarałem chłopakami, a jak już się pojawiła, to przesłuchałem całość jakieś 3 razy, z czego dwa na siłe, by dać im jednak szanse
Tuzza to definicja pastiszu i podpierdalania patentów, jednocześnie ich rozwadniania, by było bardziej radiowe
Taco to jeden z tych bardziej prawilnych raperów, który praktycznie nie miał żadnej przypałowej akcji poza nagrywaniem z Quebonafide, mimo, że nie słucham
Emil G ma luz, jaki chciałbym by mieli wszyscy raperzy, a MŁODY SKRUBOL to jeden z fajniejszych materiałów, jakie dotychczas wyszły w tym roku
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: baqlashan »

przedszkolanek pisze: 02 lip 2019, 15:21 kapitalny songwrithing
Hmmm, a w czym on się objawia? W przerzucaniu się włoskojęzycznymi kliszami? Nazwy potraw, win, ubrań, piłkarzy, malarzy, miejsc, i tak w kółko do porzygania. Ja to odbieram jako tanie.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oyche »

jak koszmarny piątek skiboja to top storytell w plhh
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Rupert »

Jobix na starszym bracie kupa dobrych zwrotek, solowe kawałki featy z vnmem i Reno tez zajebiste dla mnie top 5 w Polsce

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ