Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Ablazir »

Włod chybia (wszystkich nie słyszałem) nigdy nie nagrał słabej, ale no też aż tak dużo jak u Rekina ich nie było.
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

Jose pisze: 01 lis 2019, 21:36 Nagrał, nagrał. Ma super dyskografię, ale „Semtex”, „Kolejna część” czy „Rap daje mi siłę” to nie są dobre albumy.
Chodziło mi o solówki chociaż dla mnie Semtex jest taki o, Kolejna Część, no w sumie o tym zapomniałem, rzeczywiście niewypał.
A z "Rap daje mi siłę" kompletnie się nie zgadzam, do dzisiaj słucham takich numerów jak Sprawdź to Działa, Energia nie zgasła, czy Dedykowano
Tym niemniej jak na tak płodnego artystę to i tak niezły wynik pozdro
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: BENGAL »

borixon w rece trzyma dynamit wyjebal was w kosmos gang z albani sciagaj z avatara kadlub swoje okulary bo nie mam takich zawsze chciale mmiec dwie pary
Awatar użytkownika
The Bitch Fucker
Posty: 181
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: The Bitch Fucker »

Cały czas jestem przekonany, że propsowanie Sentino (a może i Kaza Bałagane) stanowiło swego rodzaju prowo części użytkowników poprzedniego forum dyskusyjnego, które potraktowali na serio pozostali użytkownicy tego forum, a po nich reszta internetu.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]BENGAL[/mention] dodaję cię do przyjaciół za całość forumingu i nie jest to kontrowersja
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
offline
Posty: 85
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:31

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: offline »

Ostatni naszła mnie smutna refleksja. Dobrze że postacie jak Smarki czy Wankz nigdy nie stali się raperami na pełen etat, bo to naprawdę byłby zawód. Niestety nie wyobrażam sobie przekucia tej szczeniackiej zajawki i luźnego podejścia w mainstremowe granie. Lepszy niedosyt niż przejedzenie

W sumie to popularna opinia, ale sporo osób ma brak tolerancji na fakty to i zostawiam taką szpileczkę ;)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oyche »

The Bitch Fucker pisze:Cały czas jestem przekonany, że propsowanie Sentino (a może i Kaza Bałagane) stanowiło swego rodzaju prowo części użytkowników poprzedniego forum dyskusyjnego, które potraktowali na serio pozostali użytkownicy tego forum, a po nich reszta internetu.
ale reszta internetu ma w niego wyjebane

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: manio »

Czillwagon to taki gang albanii tylko w 2019
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jasek »

Gang Albanii był całkowicie dla beki, a czilwagon sobie chyba wkręcają, że są dobrzy
cztery żubry i dwie kurwy
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Willxc »

Co nie zmienia faktu, że Gang wtedy a chill teraz to maszynki do robienia kasy.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Holden »

Gangu słuchała cała polska patologia + matki polki (dzisiejsze 500+) + gimby
Chillwagon raczej gimby czyt. dzieciarnia
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2856
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: WHITE »

Gang byl lepszy, przynajmniej ten z początku
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: rakieta_rakieta »

Za obecność na płytach Pawbeatsa raperzy będą przepraszać jak Niemcy w Norymberdze.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: rolka »

Pezet zjada Małolata, ale w pogoni za lepszej jakości życiem Małolata jako płyta jest chyba najlepszym krążkiem ever któregokolwiek z Kaplińskich
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oyche »

chuj mnie obchodzi czy koles kseruje jakiegos ciapaka z francji czy niemcow, jak mi sie podoba to bede sluchal se normalnie :dunno:

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: vivid »

ricci = benito
Ostatnio zmieniony 30 sie 2020, 2:33 przez vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Moltisanti »

Skandal powinien znajdować się z bece z lokalnych, wieczna pogarda dla ludzi którzy dalej ciągną ten hajpowóz i nie umieją przyznać otwarcie że to jest kuriozalna i chujowa płyta która zdobyła uznanie bo niegrzeczni chłopcy rzucali kurwami co wtedy było odważne
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

nie rozumiesz socjologicznego aspektu skandalu pondro
a kurwami gorzej rzucali na różnych innych albumach które nigdy nie zostały takimi klasykami
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
bhm
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:36

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: bhm »

Nienajprawdziwsze EP to najbardziej niedoceniona płyta ostatnich lat w polskim rapie.

Nienajprawdziwsze, czyli debiutancka epka Adiego Nowaka i jego opus magnum — szczerze wątpię, że poznaniak będzie w stanie nagrać jeszcze coś lepszego w swojej karierze. Adi wykorzystał sprawdzony przepis na sukces: prosta, bardzo luźna nawijka, trafne obserwacje, gra słowem/liczne follow-upy. W połączeniu z niezwykłą charyzmą, niespotykanym na takim poziomie w polskiej rapgrze cynizmem i świetnym doborem bitów doprowadziło to do stworzenia epki zajmującej miejsce w moim osobistym top10 polskich rappłyt.

Może sporo osób uzna to za profanację, ale widzę w tym projekcie bardzo wiele analogii do Smarki Smarka i Najebawszy. Prosty chłopak po dwudziestce, który chce coś w życiu osiągnąć rozprawia, nadzwyczaj celnie, o kobietach (Obcaz, Idiotko Moja), o dążeniu do sukcesu (Day Off), rozprawia się z własnym imidżem i postrzeganiem raperów (I love me), a ostatecznie na bonus tracku składa hołd własnemu miastu. „Nie jestem chuliganem ani kurwa literatem” można na tej EPce przełożyć jeden do jednego na Adiego. Pozostaje tylko żałować, że z czasem tak bardzo postanowił oddać się eksperymentowaniu z formą i z debiutanckiego vibe'u niewiele już zostało.

Za wkurwiający głos oczywiście niektórzy mogą go przekreślać, ale nie można nie doceniać płyty, na której padają wersy:

„Nie czuj się lepsza, kiedy nie masz klasy, obeznania
O czym mamy gadać, kiedy nie potrafisz słów składać?
Jak połowa sceny ale od Ciebie flow nie wymagam”.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: oKulTywowany »

Moltisanti pisze: 08 lis 2019, 15:44 Skandal powinien znajdować się z bece z lokalnych, wieczna pogarda dla ludzi którzy dalej ciągną ten hajpowóz i nie umieją przyznać otwarcie że to jest kuriozalna i chujowa płyta która zdobyła uznanie bo niegrzeczni chłopcy rzucali kurwami co wtedy było odważne
Mniej więcej się z tobą zgodzę , + nie rozumiem lekko dlaczego ta płyta ma łatkę ,,klasyk'' . To już płyta Kalibra 44 wydana paręnaście dni wcześniej jest 100x lepiej zrobiona pod prawie każdym względem .
This page is no longer available.
ODPOWIEDZ