Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Opieronie »

Odnosił się chyba do tego tysiąc razy i zawsze nakreślał, że ma 183. :D
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: TdW »

No to prawilny wzrost, ale i tak dla mnie wydaje się niższy
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jajca »

Przeciez na fotkach z Sentino czy belmondim jest im mniej więcej do pasa, no chyba że nasze przysto bossy maja po 220 cm
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
bhm
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:36

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: bhm »

Jak już jesteśmy w temacie Kazka:

Dziwko, jestem nowym Nasem
Pokaż, kto ma lepsza dyskografię


Czy bylibyście skłonni wskazać, który polski raper miał waszym zdaniem w momencie wydania Narkopopu (2017) lepszą dyskografię od Jacy? Ten facet to dla mnie fenomen — na przestrzeni 2-3 lat nagranie tak wielu płyt w spektrum od solidnych (Źródło) do instant klasyków (SCiB, Radio Gruz, w mojej opinii też Lot022) to nie lada wyczyn.

Zatem tylko zwykła bragga, czy też jednak ziarno prawdy?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: clockers »

PRO8L3M miał lepszą. no i Łona/Webber na pewno.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2019, 15:51 przez clockers, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

Pro8l3m, Borixon tak na szybko

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

mołpy są kozackie
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: bortwick »

Palucha bym dorzucił.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Whtn »

borixon w tym temacie to chyba prowo akurat, dostarczał dobre płyty w tym okresie, ale ile z nich to instant classic? no właśnie xD łony nie oceniam bo nie dla mnie rap typu wyborczacore, pro8l3m to w sumie nie wiem, jak dla mnie tylko c30-c39 i art brut mogłyby się mierzyć z największymi klasykami kazika, no i w sumie ground zero, reszta to poziom źródła albo ostatniego lp czyli średniawka
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Jasek »

Problem, Pezet do Radia, Pikers, Łona
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: Piters »

Na szczęscie Kazek chciał rozwiać wątpliwość i wydał dwa chujowe albumy, trzeci w drodze (chyba że Polska Gotówkowa już wyszła, w sumie nie wiem)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: BENGAL »

ja pierdole ten steez od problemu to jest jerzy urban tej muzyki albo jak ten typ z jamesa bonda co kota glaska bo jak to widzisz myslisz ze on tylko tego kota glaska czyli ze tym kotem jest oskar a glaskaniem jest nakurwianie projektu problem a sie okazuje ze ten chytry i cwany skurwiel jest zakulisowym ojcem sukcesu sokola zabsona i innych ludzi ktorych kochasz albo nienawidzisz ale nigdy nie umiesz darzyc wszystkich tym samym uczuciem wiec to jest akcja jak z kartkym ze lowe albo kil i kurwa jest tak gdyz to on robi im menajdzings i organizuje trasy i spaja ich wszystkie ogolnomuzyczne i muzyczne dzialania i ma paru innych artystow pod skrzydlami ktorych ruchy biznesowe i ogolnie wszystkie nie pasuja kompletnie ze soba i nie sa spujne plus zaden z nich nie jest praktycznie zwiazany z zadna wytwornia muzyczna sa niby wolni i nie do powiazania ze soba chlop rozkminil rapowy silkroad pare lat temu taka jest prawda jak go przejrza to powiem kurwa tyle bedzie kurwa grubo i ktos za to beknie.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: KillerCroc »

Steez to jest najlepszy producent wykonawczy jakiego Polska do tej pory widziała, dodatkowo te wszystkie około muzyczne akcje w stylu EB czy Rap History Warsaw, udział w płytach Sokoła i Marysi, Niewidzialna Nerka (ale nie wiem jak dużym elementem tutaj był sam Steez), trasa promująca Widmo, te akcje z VRami etc. Jakby nagle okazało się że Steez jest ghostwriterem Oskara to bym się wcale nie zdziwił.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: przedszkolanek »

KillerCroc pisze: 18 lis 2019, 21:50 około muzyczne akcje w stylu EB czy Rap History Warsaw....trasa promująca Widmo, te akcje z VRami etc
a za to na pewno steez odpowiada? bo ja słyszałem, że za tę część problemu w dużej mierze odpowiada jakaś babka, ale sobie teraz nie przypomnę personaliów, która pełni rolę quasi-wykonawczego właśnie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: KillerCroc »

Masz rację, mój błąd, w którymś podcaście Steeza była o tym mowa, zapędziłem się. Z szybkiego researchu internetowego wychodzi że, za stworzenie OUTPOST - IN5TALAC7A odpowiadają studio MELT oraz agencja Outrage wraz z duetem PRO8L3M.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
frontkick

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: frontkick »

No Steezowi w tych projektach pomaga Gosia Herman ale to nie zmienia faktu że Steez to taki drugi Jan Porębski który gdzieś tam z tyłu kieruje projektami takimi jak Taconafide czy rzeczy Żabsona
blubadyn
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2019, 4:43

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: blubadyn »

Także ten tego..

1 Za sukcesem Taconafide nie stoją sami artyści oraz menadżerzy, tylko wykwalifikowany sztab ludzi, którzy badali target, dmuchali balonik etc. Powiedzieli w którym (najlepszym) momencie mają wydać płytę. Ona była nagrana już dawno temu. (Patrz soma 0,25mg);

1/2 to samo się tyczy Chillwagon i innych chuju mujów

2 Książę Kapota to eksperyment społeczny;

3 Nigdy nie mogłem strawić Pezeta aka mr muzyka reklamowa, nie jest dla mnie wiarygodny lub coś ze mną nie tak. To samo mogę powiedzieć o Onarze, który jest totalnym noskillowcem będącym w cieniu swojego przyjaciela;

4 Sokół największe rozczarowanie roku, dla własnego spokoju nagrał od kopyta solo, no ale z Hewerką numer nawinął jakby sam z niej był jak ktoś napisał na yt . Label ledwo zipie więc trzeba było zrobić jakiś rozruch

5 Nigdy nie zrozumiem fenomenu Paktofoniki, o jednym z członków nie będę się wypowiadał, z wiadomo jakich przyczyn, dlatego przejdę do reprezentantów Poka. Panowie oboje siebie warci, ale jak przyszło do odcinania kuponów na koledze to bite rzułfie hehe rahim talentu brak, fokus nieoszlifowany diament, który gdzieś po drodze się spierdolił do lawy;

6 Podziemie nie posiada żadnego dziedzictwa, dlatego wyginęło przez coraz większą popularność nowej fali, która już doszczętnie spierze beret młodym dzieciakom, zapominając o korzeniach

7 Nie ma najlepszego dissu w polskim haha, są tylko dwa rodzaje dzielonych przez fanów i antyfanów zainteresowanych

8 Powtórzę się jak inni Hewra to najlepsze co spotkało plhh

9 Młody Zgred to największy zmarnowany potencjał

10 Youtuberzy nigdy nie będą raperami, bo nigdy nie będą mieli street creditu

11 Kaz Bałagane absolutna topka w Polsce

12 Beteo miał rację mówiąc, że hiphop to nowy pop, dostaje opierdol od Internetu, pare miesięcy później A$AP Ferg mówi to samo, większość przyznaje mu racje. Quo Vadis pl rap?

13 Belmondo jeszcze wróci, wszyscy będą pamiętać o tamtej akcji, ale nie wszyscy powrócą do słuchania jego tracków

14 SB Maffija była niegdyś najkonkretniejszym labelem w Polsce, dziś jest najchujowszą

15 Solar wykluczył Tomba z SB zważywszy na szkodzenie wizerunkowi coraz to prężniej funkcjonującego labelu

16 Alkopoligamia to pseudointelektualny twór ku chwale Mesa

17 Gdyby nie Sir Mich, Tede nic by nie osiągnął po Elliminati i dalej

18 OSTR i Paluch to najwięksi hipokryci

19 Robienie bitów z paczek MIDI itp. powinno być natychmiastowo zakończone strzałem w potylicę jak NKWD

20 Medium/Tau za dużo fazował na astralu i siedzi teraz po prawicy Boga Ojca, wiem że nie powininem się wpieprzać komuś w wiarę jego decyzja, jednakże szkoda, bo teoria i grall to majstersztyki, później za duża jazda nawracania

21 Kękę największy populista w rap grze i też bym go wrzucił do wora z ostrym i paluchem

Takie przemyślenia na szybko podczas robienia dwójki przed pracą
Peace
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: jajca »

może z jedno jest kontrowersyjne
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: bortwick »

To forum takimi postami odbiera mi smak życia. Ale nie dziwia mnie takie wnioski dzisiaj dzieci nie uczą czytać ze zrozumieniem i uczą się na testach Hewry.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie

Post autor: zemsta1kadluba »

Nie martw się [mention]bortwick[/mention] ogień be o er będzie płonął w nas na zawsze pondro
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ