Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Mystair »

-no to dawaj kurwa bo my jedziemy ten gruby się musi najeść
-grubemu cukier spadnie

XDDD jakbym słyszał siebie w podstawówce śmieszkującego z rówieśników z nadwagą

e: dobra, przyznaję, jestem na studiach i dalej lubię pośmieszkować z grubych, mamy na roku niskiego grubego socjalistę fanatyka polityki PiS, który chodzi w halówkach i ma tak pięknie bebzun wyjebany kształtnie i jest tak bardzo chodzącym memem, że trudno go traktować poważnie :lol:
MOB
Skandi
Posty: 47
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:47

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Skandi »

Ja pierdole, ten dziadek z tyłu taki pospinany o nagrywanie, po czym wali pasa na tylnich siedzeniach :bowdown:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Moltisanti »

co kurwa :rotfl:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Willxc »

Która minuta?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Groszek »

116 gdzieś
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Dobra może jestem naiwny, ale znając twórczość Hewry, oglądając teledyski i ochłonąć cały ten niepowtarzalny klimat spodziewałem się jakiejś mega interesującą filozoficznej rozmowy. Myślałem, że Dronik to jakiś mega oczytany typ chowający się tylko za maską takiego sebixa a poruszy tematy egzystencji, sztuki nie wiem kurwa kosmosu xd no ale tak czy siak calkiem spoko się słuchało, taki osiedlowo lekko patusiarski klimacik
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kaczuholek »

szkoda że przez to ich brniecie w tą otoczke tajemniczosci nie zostalo poruszone NIC o graffiti, przecież kilkanascie lat temu to on mial chyba najwiekszy fejm w warszawie z writerów, jako ten co nagle znikąd trafil w szeregi jwp i bombił jak pojebany podczas gdy eros i inni juz zluzowali, no i w chuj długo jest aktywny. jak zobaczyłem powiadomienie to kliknąłem wyczekując jakiejś luźnej gadki w tych tematach tak jak TUTAJ, a tu xD

no i przecież wini zadal na poczatku fajne pytania ale szybko byl gaszony, że to nie przed kamerą mordo, no i juz wolal nie drazyc widząc tak negatywne nastawienie, nie dziwie mu sie
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

nie wiem ale dokladnie takiego wywiadu sie spodziewalem tylko poldona zamiast fostera samiego

serio, pomyslec, ze dron to mega oczytany typ :rotfl: czemu
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

No nie wiem, taką miałem swoją głupią wizję tego xd bo na przykład Belmondziarz w rozmowie z Winim, mimo, że trochę przećpany łeb to wydał się w miarę inteligentny i miał dużą wiedzę na temat historii hip-hopu, więc myślałem, że rozmowa z Dronem będzie wyglądać podobnie
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Bartek »

Przeciez Foster od XX lat na uzywkach, srogo porezana glowa. Slizg nie przestaje zaskakiwac. :bowdown:
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: TdW »

Dlatego też myślałem, że dzięki narkotykom otworzył im się jakiś strumień świadomości i będzie mega rozmowa z fajnymi przekminkami.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Luxair »

TdW pisze: 04 paź 2019, 7:46Belmondziarz w rozmowie z Winim
...
trochę przećpany
...
w miarę inteligentny
...
miał dużą wiedzę na temat historii hip-hopu
:bowdown: Tamten wywiad był przezabawny i jest klasykiem, ale jednak Belmondo ledwo ogarniał co do niego Wini mówi ("te odblaski to jednak dużo dają"). Zaś jego duża wiedza to rzeczy które przyswoił jak był nastolatkiem i jeszcze nie ćpał.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 857
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Wini - rozmowy

Post autor: ogkush »

^czy nie ogarniecie przyslowia ( wyjatek potwierdza regule ), dla mnie inteligentny raper to oksymoron, choc nie neguje ich wiedzy o rapie imo nie idzie to w parze z inteligencja, bez obrazy :dunno:
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2ps__ »

w normalnej gadce belmondziasz rowniez wykazuje pewne oznaki inteligencji i blyskotliwosci + ma duza wiedze np historyczna, nie szarzowalbym tak z ocenianiem go jako glupka po wywiadzie u winiego, raczej przez maniere i styl bycia sie go tak odbiera, nie mowie oczywiscie ze to jakis super kurwa inteligent, narkotyki oczywiscie tez zrobily swoje no ale bez przesady

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Spenser »

kaczuholek pisze: 04 paź 2019, 0:18 szkoda że przez to ich brniecie w tą otoczke tajemniczosci nie zostalo poruszone NIC o graffiti, przecież kilkanascie lat temu to on mial chyba najwiekszy fejm w warszawie z writerów, jako ten co nagle znikąd trafil w szeregi jwp i bombił jak pojebany podczas gdy eros i inni juz zluzowali, no i w chuj długo jest aktywny. jak zobaczyłem powiadomienie to kliknąłem wyczekując jakiejś luźnej gadki w tych tematach tak jak TUTAJ, a tu xD

no i przecież wini zadal na poczatku fajne pytania ale szybko byl gaszony, że to nie przed kamerą mordo, no i juz wolal nie drazyc widząc tak negatywne nastawienie, nie dziwie mu sie
o jaki super post i ładny link :bowdown:
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1162
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wini - rozmowy

Post autor: guzi »

https://www.youtube.com/watch?v=Sk5aaihfkMI
rozmowa z założycielem HDSCVM
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

mialem wlasnie wrzucac, fajnie ze cos nowego od paczuszka bo dawno nie wrzucal i juz tesknilem
Awatar użytkownika
KolektywneOswiecenie
Posty: 307
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:41

Re: Wini - rozmowy

Post autor: KolektywneOswiecenie »

Rozmowa z Marcinem Woźniakiem, szczecińskim developerem:

BÓG JEST MIŁOŚCIĄ <3<3<3 /// </3 MOVEMENT /// WIERZĘ W TECHNO I LUDZI <333

- JA I MOJE KSIĘŻNICZKI, NIKT GORSZY, NIKT LEPSZY! -
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Wini - rozmowy

Post autor: mlodyperkez »

ciekawe co tam sie u Winiego zmienilo 2-3 tygodnie temu
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Travson »

Niech on da lepiej tego Malika już
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
ODPOWIEDZ