Wini - rozmowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wini - rozmowy

Post autor: clockers »

Kosi na dożywotnim propsie.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Wini - rozmowy

Post autor: vivid »

Jedna z lepszych rozmów od jakiegoś czasu
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

Ero jakie ożywienie wniósł do rozmowy, w ogóle typ by się nadawał do grania Himilsbacha :lol:
a poza tym mam jeszcze taką refleksję, że Kosi i Ero dobrali się urodą jak żyd i esesman
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oyche »

z kosim warto
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8606
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

nareszcie z kimś zajebistym
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Iszji »

Przestałem za którymś razem to oglądać. Może goście są spoko, ale wini jest miernotą dziennikarską i nazwanie tego rozmowami tylko ratuje go przed kompletnym backlashem. Przerywanie gościom wpół zdania, jakieś szurowskie teorie i miałkość pytań to tylko niektóre bolączki, które trawią tę serię. Inb4 zrób lepiej.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Wini - rozmowy

Post autor: filipthekiddo »

Kosi spoko morda w chuj, widać, że czasami go łapał cringe jak słuchał spaślaka, ale i tak fajnie wyszło. No i nie wiedziałem nawet, że córę już ma.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8606
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Wini - rozmowy

Post autor: 2rzyn »

czemu Wini błędnie wymawia jego ksywę a ten go nie poprawia

nie KOSI tylko KOŚI (nie wiem jak to napisać żebyście skumali)
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wini - rozmowy

Post autor: oldschool »

filipthekiddo pisze: 15 sie 2019, 15:26 Kosi spoko morda w chuj, widać, że czasami go łapał cringe jak słuchał spaślaka, ale i tak fajnie wyszło. No i nie wiedziałem nawet, że córę już ma.
Przecież chłopie Kosi ma 43 lata :D A ta jego córka to już gdzieś w wieku szkolnym będzie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

2rzyn pisze: 15 sie 2019, 16:41 czemu Wini błędnie wymawia jego ksywę
bo w języku polskich szerzy się obecne stwardnianie głosek miękkich (ć,ń,ś itd, nawet jak są zapisywane ci, ni, si) przed samogłoską "i"
porównaj to sobie z małolatami, które coraz częściej mówią "c'joc'ja" zamiast "ćoća" (chodzi o rzeczownik ciocia jbc)
btw w zeszłym roku jak się wybrałem do kościoła i jakaś schola śpiewała kolędę, to połowa poleciała:
trzej królowje monarchowje, gdz'je spjeszn'je dążycie, powjedzc'je nam trzej królowje, chcec'je widz'jeć dz'jec'je
o ile "j" po "w" i "p" to od parudziesięciu lat norma i prawie wszyscy tak mówią, to "j" po ć, ń, ś to coś istotnie nowego, choć z drugiej strony akurat wymowa s' zamiast ś w nazwach własnych, a szczególnie nazwiskach to już w sumie też rzecz powszechna
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

No dobra, ale nijak ma się to do tego, że Wini chyba zna go trochę lat i powinien wiedzieć jak wymawia się jego ksywkę.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wini - rozmowy

Post autor: przedszkolanek »

z językiem nie wygrasz, to się wszystko dzieje mimo woli, tym bardziej że s' wymawia się łatwiej niż ś, Wini by się musiał pilnować, a że ma wyjebane na wszystko poza swoim ego to taki jest efekt
zresztą wymawia się po prawdzie tak i tak, tylko że wersja z ś jest zadawniona, a s' za chwile będzie zupełnie powszechna
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Wini - rozmowy

Post autor: filipthekiddo »

oldschool pisze: 15 sie 2019, 16:42
filipthekiddo pisze: 15 sie 2019, 15:26 Kosi spoko morda w chuj, widać, że czasami go łapał cringe jak słuchał spaślaka, ale i tak fajnie wyszło. No i nie wiedziałem nawet, że córę już ma.
Przecież chłopie Kosi ma 43 lata :D A ta jego córka to już gdzieś w wieku szkolnym będzie.
Hahaha, zajebałem się trochę, bo dobrze się chop trzyma.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Wini x Karol Duma - rozmowa
Karol pracuje przy najbardziej oczekiwanej przeze mnie grze Cyber Punk 77. Poza tym jest fotografem.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Wini - rozmowy

Post autor: #23 »

Ten wywiad z Kosim to esencja Hip-Hopu, dużo o rapie ale luźno, trochę o graffiti, joint w furze i jeszcze spotkali Erosa robiącego ścianę :bowdown: :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Wini - rozmowy

Post autor: LuckyLuke »

Iszji pisze:Przestałem za którymś razem to oglądać. Może goście są spoko, ale wini jest miernotą dziennikarską i nazwanie tego rozmowami tylko ratuje go przed kompletnym backlashem. Przerywanie gościom wpół zdania, jakieś szurowskie teorie i miałkość pytań to tylko niektóre bolączki, które trawią tę serię. Inb4 zrób lepiej.
Nooo przecież. Tyle propsów zewsząd leciało zawsze, a ja nigdy nie kumałem o chuj wam chodzi, przecież tego się słuchać nie da. Albo jakieś obleśne przyrządzanie krewetek z pizdy, nagrywanie telefonem w pionie i unboxingi gówna z dupy. Z BNT zobaczyłem całość i to prawdopodobnie ostatni raz, bo to lanie wody, jakieś z dupy wstawki, przerywanie swoim gościom non stop i pierdoły byleby popierdolić wcale nie są ciekawe ani śmieszne.

No zdarzy mu się powiedzieć coś ciekawego, czy zabawnego, ale w skali tych wszystkich długich materiałów to jeden wielki chuj buddyjski i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Wini - rozmowy

Post autor: kapec »

Może nie są to super materiały, ale wolę takie rozmowy niż jakieś "super-wywiady" naszych "najlepszych" rapowych dziennikarzyn.

Każdy przyjdzie, poklepie po plecach, zapyta o to samo, do niczego się nie dopierdoli. A taki Wini na dzień dobry z Kartkim mu powie coś w stylu "nie mam pojęcia o czym pierdolisz na tej płycie", z rozmowy zawsze wyniknie coś ciekawego. Dla mnie spoko.

No i podbijam Maćka.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, 18:48 przez kapec, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Maćko »

No ale przecież nikt pozytywnie wypowiadający nie ocenia tego z perspektywy rzeczowego wywiadu.
Wini rozmawia z ludźmi jak ziomek z ziomkiem na balkonie przy gibonie i ma swoją nisze.
Wszystko zazwyczaj jest bardzo naturalne i ja to szanuje.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Wini - rozmowy

Post autor: #23 »

Przecież sam Wini ma wyjebane w treść tych rozmów XD i na tym to polega. Chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego o artyście to odpalasz sobie media które mają takie materiały i w nich przedstawiają rzeczowe wywiady. U Winiego to jest rozmowa więc liczą się obie osoby i sam Wini i zaproszona osoba, w wywiadzie dziennikarz zadaje pytania i nakierowuje w którą stronę to pójdzie, w rozmowach sam Wini o tym nie wie i to jest spoko.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Wini - rozmowy

Post autor: Hytry Wałek »

2rzyn pisze: 15 sie 2019, 16:41 czemu Wini błędnie wymawia jego ksywę a ten go nie poprawia

nie KOSI tylko KOŚI (nie wiem jak to napisać żebyście skumali)
ciekawostka: Tedunio w kawałku "360 Obrót" też tak wymawia [KOSI, nie KOŚI] a przecież się znają - do tego Tede w kawałku przytacza tę samą historię, którą opowiedział Kosi w wywiadzie u Winiego, więc może obie formy są poprawne. KOSI to tag (no dobra JOSK) i może jest po prostu czytany litera po literze...? Hmm? Who knows...
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
ODPOWIEDZ