Rap Nokaut

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Offcheck »

sungtongs pisze: 21 maja 2019, 19:23
ktoś mi wytłumaczy dlaczego mają nawijać bez bitu ? istnieje chociaż jeden racjonalny powód takiej decyzji ?
O rany jaka piękność. Filipek zredukowany bitem do roli Tomba :D
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: rolka »

Moltisanti pisze: 01 cze 2019, 2:20 Koledzy, proponuję nie przypierdalać się do tego co zrobił wena (oczywiście było to gówno co przepowiadałem na pierwszej stronie) tylko zachwycic się nad tym co odjebał VNM. Wstyd się przyznać ale oglądałem bardzo ale to bardzo dużo polskich fristajli od czasów teta i muflona po czasy filipków i boberów i to co zrobił V to jest wyższa liga freestylu. Jak po tym KO na Wenie wbił na scenę Filipek to poczułem okrutne zażenowanie. Chłopak powinien zamilknąć, ew. pogratulować Venomowi, a nie stawać jak do równego sobie i wyzywać na pojedynek bo jak widać daleko mu. Bardzo dobrze że V to olał bo to jest tak jakby reagować na zaczepki jakiegoś niesfornego dzieciaka. Wielkie propsy dla fała i mam nadzieję że Wini jeszcze raz postanowi przejebać trochę hajsu.
Ototo, zwłaszcza w kontekście tego ile Wini musiał przepieprzyć/zainwestować xd pieniędzy na to wydarzenie -> Filipek: "Wini wyskakuj z forsy", bezczelny xD.

Proponuję niektórym przesłuchać wokale acapella, bo to pomaga w zrozumieniu, że większość raperów, którzy nie mają głosu jak dzwon (powiedzmy Sokół) bez swoich adlibów, kilku nałożonych wokali i filtrów brzmią jak zwykli ludzie.
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Offcheck »

YKCUL pisze: 31 maja 2019, 23:38 Bardzo chciałbym zobaczyc walke Wudoe z Tdfem
Skoro w walce z VNM nawijał o Tedasie, to w walce z Tedasem będzie nawijał o VNMie :D
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Mystair »

V pokazał swoją charyzmę i jakim jest kozakiem na scenie i te skille o których w jego kontekście się tak często wspomina widać tu pięknie, nawet acapella ma kozackie flow a Wena no recytuje, tak jak już tu było pisane, możliwość przygotowania ta samo dużo lepiej V wykorzystał, chciałbym go zobaczyć z kimś, kto ma do niego podjazd scenicznie i może to być mega ciekawe, więc bym nie narzekał, że taka inicjatywa musi być cringe'owa i chujowa w Polsce, bo z dobrymi zawodnikami może być mega sztosem
MOB
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Offcheck »

"To było wszystko? Jestem mistrzem w wypierdalaniu kasy do śmieci"

Wini rzucił najlepszy pancz.
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: staroć »

to jest smutne tak naprawde przeciez wena prawie sie tam poplakal. a V zadzwonil przez hajs i zawinal na chate :bowdown: przeciez to moze praktycznie pogrzebac kariere weny
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: oldschool »

Myślę, że będzie miało minimalny wpływ na karierę jedno i drugiego. Ot taka ciekawostka.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Jiigsi »

Jakiś negatywny impakt na pewno to jednak będzie miało, ale przecież dalej jest sporo osób, które lubią jego muzykę. Monochromy np. super płyta i wierzę, że może nagrać coś równie dobrego w niedalekiej przyszłości. Jak się da mu fajny bit, jak w niektórych kawałkach nowszych to faktycznie to dobrze się tego słucha
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: 2rzyn »

no WENA ma dużo lepszą dyskografię niż VNM i prócz takiej sobie Niepamięci nie ma słabego albumu
flow i technika zawsze się zgadzają, z poziomem tekstów bywa różnie

ta walka nie będzie miała żadnego wpływu na kariery obu panów
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: przedszkolanek »

O co chodzi Wenie z tymi follow upami do Sekielskiego? Zwykłe backstage`owe historie czy coś więcej?
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: YKCUL »

Demagogia
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 812
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: tsuko »

Samym wersem o wenie (specjalnie z małej) Mikołaju, VNM wygrał :lol: jak sobie przypomniałem o istnieniu tego filmu to wyjebałem z beki
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: nihil Novi »

Wena Mikołaj jest gdzieś jeszcze w sieci?
Sensei życia
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3557
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: mancipium »

przecież rap weny jest podobny jak to co zaprezentowal na tej bitwie, asluchalny od zawsze.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: sugarhill_notausgang »

Oglądałem to jak jakiś typowy "śmieszny filmik" dla beki po lolku no i co, okazało się, że V o dziwo bardzo fajnie, a Wena jak "wjechał" to odruchowo chciałem wyłączyć, jakby leciał jakiś koleś z "beki z lokalnych", którego nawet dla beki nie da rady do końca wysłuchać. Ale jakoś wytrzymałem to jego pierwsze wejście, no a jak VNM wyczuł, że ma przed sobą jakąś dukającą mameję, a nie rapera, no to dopiero się rozkręcił i zjadł biednego influensera, przy tym nawet się nie spocił.

Serio aż przykro się na to patrzyło, jakbyśmy znowu mieli 2001 rok, to Wena po czymś takim zniknąłby na 2 lata ze sceny i leczył depresję, jak Eldoka po bitwie w Płocku. Na chuj on się na to z własnej woli zgodził, to ja nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: 2rzyn »

mancipium pisze: 03 cze 2019, 8:24 przecież rap weny jest podobny jak to co zaprezentowal na tej bitwie, asluchalny od zawsze.
kontrowersyjna opinia :lol:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: YKCUL »

No poza wyższym dobrem nie wydal nic odrobinę ciekawego
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: KillerCroc »

Przecież Monochromy to jest super płyta i zaryzykowałbym stwierdzenie że jest nawet lepsza niż Wyższe Dobro :dunno:

I to nie chodzi tylko o to że Quiz zrobił robotę bitami ale sam Wena super się na nich odnajduje, mega dobrze się go słucham i przede wszystkim ma coś ciekawego do powiedzenia dla odmiany
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 812
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: tsuko »

Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 17:49 przez tsuko, łącznie zmieniany 1 raz.
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Moltisanti »

Dałem radę do 16 minuty. Filipek nawet bez bitu brzmi jakby się miał zaraz wyjebac. Ponad połowa panczy o ruchaniu w wiezieniu i jakieś przerywniki typu jadę na scenach, gramy na podziemiach, jadę na frajdzie :bag: Bajorson z kolei taki nieśmieszny typek któremu każdy mówi ze jest śmieszny i co by nie powiedzial to publika zrobi hałas bo się go boją.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ