Rap Nokaut

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: jabolsdz »

no właśnie nie, ma dobry warsztat sceniczny i fajnie zarządza ludźmi na koncertach, również potrafi składać na wolno, także nietrafione.

to że jawi się jako pizda przez instragramowe historie, nie skreśla go jako MC live.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6556
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Jose »

Podbijam jabola i nie zgodzę się, że nie ma "za grosz charyzmy", bo jak ma dobry bit, to potrafi go bardzo dobrze wykorzystać i to jego surowe flow wtedy sprawdza się znakomicie.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Moltisanti »

Mówisz Jose chyba o tzw charyzmie w utworach (której definicji ja do dzisiaj nie rozumiem) a ja mówię o zwykłej charyzmie, bo to ona jest potrzebna w battlach. Stoisz wokół tłumu ludzi i obrażasz drugiego kolesia i masz sprawić żeby ci ludzie poszli za tobą. Nie kumam jak można nazywać charyzmatycznym kolesia który w wywiadach każdą swoją odpowiedź kwituje nerwowym śmiechem, nie potrafił na przestrzeni lat stworzyć wokół siebie żadnego nawet małego movementu i generalnie jest bardzo niewyrazistą osobowością.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6556
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Jose »

Ale koncertowo on też wypada fajnie, jakimś tam fanem nie jestem, wręcz przeciwnie, ale to jeden z tych gości, którzy potrafią rozbujać ludzi. A jak wypadnie w battlu to już zobaczymy, co innego wywiad czy jakieś filmiki zapowiadające te walki (bo one z zasady są denne, co miał drzeć japę, że ZABIJE CIE VNMIE, JUŻ NIE ŻYJESZ, TO BĘDZIE TWÓJ OSTATNI DZIEŃ), a co innego przybieranie maski rapera na scenie.
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Mateusz »

Były może podawane informacje czy to wydarzenie będzie transmitowane/dostępne później na yt?
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Moltisanti »

Ma ktoś pomysł w jaki sposób Winiemu koszty tego rap batlle miałyby się chociaż w połowie zwrócić? Jeśli jest to gruba inwestycja w rozpoczęcie totalnie nowej zajawy w Polsce na battle i przejęcie rynku freestylowego od amatorów organizujacych chociażby WBW to szanuję i jeśli ktoś miałby zapoczątkować taki nowy wave to właśnie Wini. Ale jestem mimo wszystko sceptyczny i Winicjusz chyba po prostu sprawił sobie drogą zabawkę i obstawiam, że na tym jednym wydarzeniu się zakończy.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: clockers »

ktoś mi wytłumaczy dlaczego mają nawijać bez bitu ? istnieje chociaż jeden racjonalny powód takiej decyzji ?
sungtongs
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: sungtongs »

ktoś mi wytłumaczy dlaczego mają nawijać bez bitu ? istnieje chociaż jeden racjonalny powód takiej decyzji ?
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
Awatar użytkownika
ebowski
Posty: 109
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:12

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: ebowski »

o kurwa, dziękuję, dlaczego ja tego nie znałem :bowdown:
Rower pędzi sam zmienia przerzutkiiiiii
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: przedszkolanek »

Filipek :bowdown: :bowdown: :bowdown:

wini był zamieszany jakoś w rap am mittwoch z którego się zrobił duży biznes, może myśli, że zrobi coś takiego w Polsce :dunno:
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Mystair »

hahahahahhahah :bowdown: :bowdown:
MOB
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: retriakaretrox »

Wini łapie takie freestylowe zajawaki, które umierają po chwili, przecież był już motywy ze StoPro freestyle battle i tymi żenującymi przebierankami naczelnych polskich freestylowców. Jeśli by w to wszedł zajebiście, bo może w końcu zaczęło by to w Polsce funkcjonować solidniej, bo oprócz Bitwy o Południe i kliku fajnych wejść Will Splifa, Konrada czy Mila w ostatnim czasie ordynarnie wali chujem, co zresztą pokazuje materiał dowodowy od użytkownika sungtongs, swoją drogą apogeum beki na tej bitwie :lol:
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: moxxi »

Obstawiam festiwal żenady za 2 dni, no gdzie to ma mieć podjazd do tego samego w Rosji czy USA, tym bardziej z Venomem i Weną :what: proponuje zrobić bingo z linijkami które padną :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: przedszkolanek »

Mateusz pisze: 14 maja 2019, 15:58 Były może podawane informacje czy to wydarzenie będzie transmitowane/dostępne później na yt?
Spoiler
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Rap Nokaut

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:05 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: DeDoK »

nie
znaki
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Spenser »

moxxi pisze: 23 maja 2019, 13:41proponuje zrobić bingo z linijkami które padną :dunno:
jedyne co mi przychodzi do głowy na szybko to, że jakbym wyzywał się z VNMem to bym nawinął coś w stylu:
"na płycie coś nawijasz o przemianie, typku? weź to sklej/zara zamienisz się w kał kurwa jak Cię zjem"
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: mbunt »

Toczek tam pozamiata przeciez, ew. Yowee ma szanse tylko
Do bingo: Filipek i 18188 linijek o ruchaniu pod prysznicem w więzieniu
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: Piters »

Jak nie padnie coś o ryju Fała i niuniach u Filipka to bede zaszokowany
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Rap Nokaut - VNM, W.E.N.A, Bajorson, Filipek vol. 1

Post autor: moxxi »

Wudoe zajebie milion follow upów do dissów Jimsa bo sam niczego równie dobrego nie rozkmini
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ