Rap bez przypału

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Rap bez przypału

Post autor: Suseł »

Odbiegając od one-linerów, to bez przypału można zawsze puścić "W 63 minuty dookoła świata" Kalibra - bardzo przyjemna płyta. Jest tam sporo linijek o jaraniu, ale dość zakamuflowanych. Poza tym: prorodzinny "Tato..." Kamila Pivota (moja mama bardzo lubi), starsze płyty Fisza i Emade ("Zwierzę bez nogi", "Heavi metal", ale nie pierwsze solówki Fisza, bo one są jednak momentami męczące), "Za młodzi na Heroda" też zbierali propsy od nierapsowych znajomych. Wpisałbym tu też Taco Hemingwaya, ale od SOMY to już jednak trochę wstyd, bo kojarzy się z gimbami puszczającymi w tramwajach "Tamagoczi, ej" z głośników Blutu. Ostry, wiadomo, najlepszy raper, ale jak się wsłucha trochę dokładniej w te jego teksty, przeanalizuje i chwile pomyśli, to jednak przypał
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
wupees
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:23

Re: Rap bez przypału

Post autor: wupees »

Nowy Mes, Łona, Taco - z tym, że nikogo z nich nie słucham więc teoretycznie nie mógłbym słuchać rapu bez przypału.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rap bez przypału

Post autor: baqlashan »

Np taki kawałek "Dym" z NOC EP się nadaje żeby puścić w furze przy wujku czy ki huj
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Rap bez przypału

Post autor: vampmoney »

jak padł gres no to ode mnie Antylogika
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Rap bez przypału

Post autor: lysy »

może abradab? mało przeklina, na nowszych albumach chyba nawet wcale, dużo ma lekkich numerów do piwka i grilla z żonką, może trafić do osoby 40+ (tak mi przyszło na myśl, bo w pierwszym poście jest mowa o teściu)
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Rap bez przypału

Post autor: WHITE »

Nie kojarze przypalowych tekstow Hewry
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Rap bez przypału

Post autor: Rupert »

"Ona sika jak ją pukam"
XD

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Rap bez przypału

Post autor: Groszek »

Rasmentalism się wydaje takie że można każdemu puścić
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rap bez przypału

Post autor: SWN »

WHITE pisze: 02 cze 2019, 10:56 Nie kojarze przypalowych tekstow Hewry
Chciała białą samarę, a mam białego fleta
Wszystkie nosy są białe jak ecstasy tableta
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Rap bez przypału

Post autor: Mystair »

Rupert pisze: 02 cze 2019, 11:28 "Ona sika jak ją pukam"
XD

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
chciałem to samo dać xD
MOB
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rap bez przypału

Post autor: fromage »

Skandal
Eternia
Wyzsze Dobro
Jezozwierz Jebac Tytul
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Rap bez przypału

Post autor: aleksy »

skandal?!?!?!?!??!?!?!?!?!??! zanim bym to puścił jakiemukolwiek normalnemu człowiekowi, kazałbym mu zdać pięcioletnie studia z historii polskiego hiphopu, żeby wiedział, czemu nie można śmiać się z tej chujozy i nawet powinno się ją szanować
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rap bez przypału

Post autor: oyche »

tuzza
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Rap bez przypału

Post autor: guzi »

zarydzykuję stwierdzeniem, że Avi
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Rap bez przypału

Post autor: fromage »

a no i bonus wkurwiony dzieciak dla chlopakow patusow ulicznych prawilniakow ale takiej muzyki w chuj jest ale kurwa jebac tytul tak ladnie siada bo pisac ze smarki smark to juz zbyt duzo bylo gadanie ze zabije na za truskula zkibwoy kanapki
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Rap bez przypału

Post autor: Rozpierdalator »

Siwers
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
MalinowyJogurt

Re: Rap bez przypału

Post autor: MalinowyJogurt »

Biorąc pod uwagę to jakie gówno teraz leci u ludzi w głośnikach to pokusiłbym się o stwierdzenie, że większość rapu, którego tu na forumku słuchamy puściłbym bez przypału
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Rap bez przypału

Post autor: arboozrap »

Jak rap bez przypału to tylko Prawdziwość dla gry od Killaz Group.
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Rap bez przypału

Post autor: sven22 »

Temat z dupy. Co to znaczy puścić dla normalnych ludzi? Rozumiem, że to Ci, którzy na co dzień rapu nie słuchają. Bystrzacha ze mnie. Do rzeczy. Każda osoba, która nie jest w jakiś sposób zagłębiona w obojętnie jaki gatunek muzyczny będzie reagowała inaczej (nie wiem jak to nazwać), bo tej muzyki nie zna. I nawet jak Ci ktoś powie, że track, który puściłeś przed chwilą to spoko, to i tak w głowie będzie miał mnóstwo znaków zapytania i wątpliwości.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Rap bez przypału

Post autor: recklezz »

@sven22 No w sensie wiesz, taki ogolny rapik, ktory bys puscil kazdemu, czy tam nie wiem przy coreczcee 6 letniej brata albo dziadkowi 90 letniemu czy obcej osobie beez przypalu czyli na pewno bez przeklenstw, wulgarnosci nadmiernej. Na pewno Eldo juz wyzej wymieniony wpasowałby się w ta definicje rapu bez przypału - zdarzalo mu sie madrym tekstem zakurwic, bez wulgaryzmow, na fajnym bicie. Rap bez przypalu w znaczeniu autora tematu odczytuje jako - co bys puscil przy calej rodzinie przy wigilijnym stole z rapu jesli bys musial, albo w szkole kurwa na jakims apelu gdzie sa wszystkie grupy wiekowe od pierwszej klasy podstawowki, po dyrektorki stare i sprzataczki/konserwatorzy. Dinale na pewno, to jest chyba definicja rapu bez tzw przypału. Taco mi nie siada i ogolnie sluchanie go to dla mnie przypal ale w innym tego slowa znaczeniu, lecz trzeba przyznac ze tez na powyzsza definicje co dalem sie zmiesci. Łona także. Wiec to pytanie odczytuje jako takie, że MUSISZ rap jakiś puścić przy ludziach - publicznie, ktorych nie znasz nie wiesz czym sie interesuja i sa z roznej grupy wiekowej ale zalezy Ci na ich opinii o Tobie, mozesz wirazkowac ze o bys puscil molesta skandal albo belmonda z kaza balagane ze SCiBu ale nie oszukujmy sie bo bys tak nie zrobil w powyzszych sytucjach, dlatego temat imo ciekawy

e; hhaha pamietam jak te mlode kurwy chodzily i z glosnika puszczaly rap jakis chujowy, najgorszy wiec tez idzie podpiac pod to, co bys puscil jakbys jechal tramwajem i sluchal z telefonu na pelna pizde przy ludziach rapu, nie majac opcji nie sluchac niczego
ODPOWIEDZ