Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: kapper1 »

Jaka jest Waszym zdaniem po latach najlepsza edycja Popkillerowego tworu?

Odświeżyłem sobie i jedyneczka oraz 2013 faworyci zdecydowanie.
W jedyneczce potężny skład, z mocnymi nazwiskami do teraz.
W 2013 świetni skillowi gracze, którzy jednak w większości teraz nie wiadomo gdzie jest (MNiA, 2sty, Kuban), Zioło :( , Knap i Golin coś tam sobie robią, Tomb regres jak stąd do Dżibuti.
Od 2015 z każdym kolejnym rokiem coraz więcej łaków (wyjątki jak Duchu, Sarius, Leh :( , Klarenz czy Bober.
Spoiler
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: daveyo »

Dla mnie najlepsza czwóreczka. Uważam, że od tamtej pory wszystko się zaczęło i poszło do przodu, taka przełomowa edycja. No i artyści, którzy robią kariery aż do teraz (lepsze gorsze). Do tego naprawdę spora różnorodność. Świetne solowe kawałki, fajne cyphery, było czuć więź. Super.


No i jeszcze 5 edycja bardzo mi się podobała, a później już było troszkę gorzej. A najnowsza edycja oczywiście najgorsza ze wszystkich.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Bolo »

Tam gdzie był zioło (rip) i witon przynajmniej każdy z tamtych raperów był charakterystyczny, niektórzy przez swoją chujowosc, tez się liczy. No i najlepszy wspólny kawałek mieli.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: ebismolarek »

No 2013 najlepszy kawałek i skład (Zioło, Wiciu i Golin)
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Whtn »

Żadna imo nie była jakaś super cudowna, prawda jest taka, że dla najciekawszych polskich raperów debiutujących po 2010, młode wilki całkiem słusznie są uważane za synonim wsi. Dlatego dziwił mnie udział bedoesa wtedy gdy jeszcze rokował na kogoś więcej (chociaż sądząc po ostatnich dwóch albumach wszystko ładnie się wyjaśniło), tak samo dziwi mnie obecnie udział Pana Kabe.
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: staroć »

jak Kabe kurwa nie wzial udzialu
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Whtn »

Ty faktycznie :bag: coś mi się pojebało widocznie, zwracam honor Kabe :bag:
Awatar użytkownika
Stary_G
Posty: 138
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:58
Lokalizacja: Mobbyn Cinematic Universe

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Stary_G »

1. Pierwsza edycja
2. 2013
3. 2015
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Jasek »

Tylko trzy pierwsze edycje miały sens, z czego pierwsza była dobra, druga hujowa z wyjątkiem Kękiego, trzecia miała potencjał w ksywach, ale sam kawałek hujowy, dała jedynie beke w postaci tej kurwa Czystej Formy, gdzie kazdy poza 2stym brzmiał jak jakiś wodzirej najebany na wiejskim weselu albo sie spinał jakby miał trzymać monete miedzy posladami
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Piters »

Pierwsza miała najlepsze ksywki, ale chemii między nimi nie było w ogóle.

Chyba czwórka najlepsza właśnie, raperzy gorsi trochę niż w 1, ale bardziej wyglądali jak taka grupa niż 1 gdzie każdy tam leciał sam sobie

A reszta to już średniawa i nie cche mi się, oprócz wyjatków ofc
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: oKulTywowany »

3 edycja :rotfl:
Guantanamera i rap genius za każdym razem śmieszy tak samo
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: baqlashan »

nie wiem jaka tam najlepsza edycja, ale medium w pierwszej edycji, i tomb w trzeciej dali najbardziej stylowe rzeczy które widziała ta franczyza
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
edenmar
Posty: 1227
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: edenmar »

Rozkminiałem to niedawno i gdyby oceniać to tylko na podstawie liczby raperów, którzy zrobili jakąś karierę i do dzisiaj utrzymują się na scenie, to ewidentnie wychodzi, że najlepsze były edycja pierwsza i czwarta, a druga i trzecia pod tym względem to jakiś dramat. Przy czym jak powszechnie wiadomo, często trafiali tam uznani raperzy, którzy daliby sobie radę i bez Popkillerowej promocji. IMO jest ciekawsze pytanie: na ile udział Kękę w Młodych Wilkach REALNIE uruchomił sekwencję zdarzeń, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym jest obecnie? Czy gdyby nie pokazał się wtedy w MW, to byłby później kontrakt w Prosto, sukces debiutu i ogarnięcie swojego życia?
Spoiler
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Bolo »

Ja myślę, że mu pomogły ale wiecej niż same młode wilki mu pomogły ten wyjebane linijki "gdzie to hurwa poszło" to był mem fest, kurwa mać to był kękę ja jebie ale mi smutno, że kękę się tak spierdolił muzycznie i taki buc się z niego zrobił, taki miał luz wtedy, takie robienie muzyki bez potrzeby aby się to sprzedało tylko dla samego funu, temu smarki jest legendą bo nigdy nie przeszedł tego etapu właśnie, wena przeszedł i się zjebał, keke przeszedł i się zjebał, tetris przeszedł i umarł muzycznie, vnm przeszedł i jest zjebany, jimson nie przeszedł dalej i go dalej wspominacie jako legendę podziemia, ras przeszedł dalej po za młodych i się zjebał, a np. Wiciu który dał na młodych wilkach zajebisty kawałek o tym ze ma w chuju rap i robi bo chce i luzak i to jeden z najlepszych kawałków na młodych wilkach ever, dał później epkę tylko, która jest ogólnie zajebista i dla mnie jest zajebisty i miał stylówkę, czekaj o czym to ja? a tak kękę, myślę że gdyby nie młode wilki to by go sokół nie wziął a kękę był w takim momencie w zyciu, że właśnie ten punkt zwrotny mu pomógł, chociaż kurwa, może i tak by się wybił, Ńemy też był w prosto i mimo że dał fajną płyte to się nie wybił, Dałby radę kę pewnie tak czy siak, co ja tam wiem kurwa.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Jasek »

Tak w ogóle całe młode wilki, wszystkie jebane edycje, wjebał Bisz już w pierwszej.
jesteśmy braćmi, ale żarcia dla wszystkich nie starczy, nikt tak bardzo tematycznie i stylowo potem i wcześniej nie wjechał
Bolo pisze: 24 sty 2020, 21:28 vnm przeszedł i jest zjebany
:lol:
cztery żubry i dwie kurwy
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Najlepsza edycja Młodych Wilków?

Post autor: Sotnikov »

Panbolo dużo prawdy
ODPOWIEDZ