Ślizgery 2019 - dyskusja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: baqlashan »

jak "nowe dźwięki" żabsąna nie załapie sie do top15 to to bedzie wielki wstyd
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Sotnikov »

Oj tak, top 5 lekko jest to
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: luk0as »

podbijam :dunno:
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: przedszkolanek »

ja tam będę na to głosował więc doliczcie +1
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

Nie podoba sie mnie, że trzeba w pełni uzupełnić, by głos był ważny, przez to promuje się miernoty, a umniejsza sukces rzeczywiście mocnych pozycji.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Jose »

W zeszłym roku na slizgu głosy oddało ok. 130 osób (nie wiem, ile ważnych) - pobijemy ten wynik?
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: enjoy1g »

Dobrze, że ktoś wrzucił Hadesa do płyt roku bo zapomniałem o Barto i nie uwzględniłem go nawet w top 3, a teraz umieściłem go na pierwszy miejscu.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

To musi być kozacka płyta skoro w dwa miesiące po premierze, myśląc o płytach i podkładach roku, o niej zapomniałeś :lol: :lol:
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: enjoy1g »

Nie wiem co tam bałwanie szczekasz, ale nie wrzuciłem tej płyty do top 5 (bo hadesowi starczyło paliwa tylko na kilka kawałkow), tylko PRODUCENTA tej płyty bo pokazał świetną stylówkę. Jak się chcesz jeszcze przyjebać bez powodu to ani SoulPeta, ani Bonsa nie uwzględniłem w ogóle a ReStart jest dla mnie top 1 tego roku. Dla kontry pamiętam płyty Problemu, Wojtka S i Pezeta, i pamiętam, że żadna z nich nie nadaję się do mojego top 5.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

Widze, ze nie wiesz, bo nie skumales :lol: Wyjebane mam co uwzgledniles, a co nie, nie wiem czemu mi sie tlumaczysz :lol:
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: enjoy1g »

Sam nie wiem o co się czepiasz, widząc twoją odpowiedź stwierdzam ze też nie wiesz. Wolałem Ci wytłumaczyć gdyby coś się nie zgadzało z twoim rankingowaniem płyt (przy 300 płytach rocznie)
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Jiigsi »

Przypierdol się > kręć beke, że ktoś się tłumaczy
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

Ty jesteś jeszcze głupszy widzę, założyliście się? Rozbawilo mnie, ze typ rozkminia z 300 albumow ktory byl najlepiej wyprodukowany i zapomina o albumie sprzed dwoch miesiecy, wydanego w polowie listopada, 11 miesiaca roku. Ten element jest zrozumialy?

Beke mam z tlumaczenia dlaczego nie ma tam problemu czy pezeta ani bonsa czy kogos tam, bo co to ma do rzeczy? Kapujesz? Pewnie nie.
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Sotnikov »

Może o nim zapomniał bo od listopada wyszło trochę nowych rzeczy, życie toczy się gdzieś obok, praca, dziewczyna, szkoła, problemy, ciężko ciągle myśleć o bartocutcie. Ja np nie głosuję skoro liczą się tylko pełne głosy, bo w pl rapie wyszło może 5 okej albumów max, a takich numerów sztosów, to naliczę może 6
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: enjoy1g »

Co rozkiminiam? Gościu wybacz ale jesteś kompletnym pajacem Po
1. Nigdzie nie napisałem, ze COMBO jest najlepiej wyprodukowanym albumem, Barto rzucił tam prawie wszystkie bity (stąd przywołałem ten album) ale rzucił też multum fajnych podkładów na inne produkcje. Przy dzisiejszym znaczeniu aranżu oraz mixu, to nie producenci mają największe znaczenie a ludzi tacy jak Kwazar, którzy decydują o brzmieniu nie tylko podkładku ale i wokalu, więc nie wiem skąd to wyciągnąłeś.
2. 300 album? tego też nie zrozumiałeś? 300 albumów na rok więc ciężko żebym pamiętał o każdym, tym bardziej ze asfalt koncertowo spieprzył promocje.
3. przykład Pezeta, Bonsa czy Pro8l3mu - o tych albumach pamiętałem a mimo to nie znalazły się w żadnej topce, a zauważyłem że to największy wyznacznik dla Ciebie. Napisałem to byś zrozumiał, że dla mnie nie.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Jiigsi »

Bunnymen77 pisze:Ty jesteś jeszcze głupszy widzę, założyliście się? Rozbawilo mnie, ze typ rozkminia z 300 albumow ktory byl najlepiej wyprodukowany i zapomina o albumie sprzed dwoch miesiecy, wydanego w polowie listopada, 11 miesiaca roku. Ten element jest zrozumialy?

Beke mam z tlumaczenia dlaczego nie ma tam problemu czy pezeta ani bonsa czy kogos tam, bo co to ma do rzeczy? Kapujesz? Pewnie nie.
Wyjebane mam co ty tam sobie myślałeś, komu ty się tłumaczysz Obrazek
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

Sotnikov pisze: 10 sty 2020, 12:27 Ja np nie głosuję skoro liczą się tylko pełne głosy, bo w pl rapie wyszło może 5 okej albumów max, a takich numerów sztosów, to naliczę może 6
Ja podobnie, jak pisalem wyżej, dodawanie pozycji tylko po to by wypełnić listę jest krzywdzące dla wartościowych albumów.
enjoy1g pisze: 10 sty 2020, 12:30 przykład Pezeta, Bonsa czy Pro8l3mu - o tych albumach pamiętałem a mimo to nie znalazły się w żadnej topce, a zauważyłem że to największy wyznacznik dla Ciebie. Napisałem to byś zrozumiał, że dla mnie nie.
Chodziło mnie o to, że nie wiem skąd to nagle wepchałeś i dlaczego postanowiłeś sie podzielić tym, dla mnie to też nie jest topka tak btw. (nie wiem tylko skad wziales, ze to jakis wyznacznik dla mnie.)
enjoy1g pisze: 10 sty 2020, 12:30 300 albumów na rok więc ciężko żebym pamiętał o każdym, tym bardziej ze asfalt koncertowo spieprzył promocje.
Ja tam o dobrych albumach raczej pamiętam, zwłaszcza jeśli są z końca roku, bo czaje, że może umknąć krążek z marca.

Co do 1 punktu to teraz widzę o co Ci chodziło.

Pzdr
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: oldschool »

No jak ja nie rozumiem ludzi, którzy chcieliby, żeby ich głos się liczył jak wpiszą 1 płytę i rapera roku :dunno: Co taki wasz głos jest warty? Dla mnie nic. Jak przesłuchałeś w PL rapie 5 płyt i wyróżniłbyś 1, a reszta to gówno bo to polski rap, to nie głosuj i tyle. 5 płyt z 250, które wyszło + 10 kawałków z kilkunastu tysięcy. No rzeczywiście niesamowity problem.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: Bunnymen77 »

Ja nie mam problemu, by zrobić np top 10 płyt które przesłuchałemw 2019, chodzi o to, że ja nie biorę udziału w głosowaniu, bo nie mam zamiaru na siłę żadnej nagradzać punktami.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja

Post autor: LWD »

w wydarzeniach roku mogła się jeszcze znaleźć konfrontacja między GSP a Oyche Donizem w Katowicach oraz wejście rapu na stadiony Miuosha i Taco Hemingwaya
Zablokowany