Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: bortwick »

Bortwick się nie zatrzymuje...
Co najbardziej imponuje wam u polskich raperów? Mówię o całokształcie.
Na przykład u Palucha najbardziej imponuje mi jego prawdziwość, nieustępliwość, pracowitość, wyznawanie wartości hip hopowych i troska o scenę, a jeśli chodzi o muzykę to bardzo lubię te charyzmę w głosie, proste ale konkretne teksty, gdzie nie brakuje bragga jak i tematów życiowych no i muzykalność Palucha fajne refreny podśpiewywanie to bardzo ważny punkt w jego twórczości i absolutna czołówka w kraju pod tym względem dzięki czemu trafia do tak licznej publiczności.

A wam co imponuje u raperów?
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5697
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: TdW »

Mi imponuje zaradność i umiejętność robienia cashu, będąc jednocześnie poza systemem tak jak np. Kaz Balagane.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: nihil Novi »

Prawdziwość u Palucha :bowdown:
Sensei życia
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: bortwick »

nihil Novi pisze: 01 gru 2019, 0:31 Prawdziwość u Palucha :bowdown:
Dawaj argumenty mordo chętnie odpowiem
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: nihil Novi »

No ziom szanujmy się.

Paluch, raper który w każdym wywiadzie nawija jaki to on jest bezkompromisowy, że niby mówi co mu ślina na język przyniesie, po czym podczas każdej rozmowy waży każde jebane słowo... Dodatkowo, BOR - BIURO OCHRONY RAPU - no tak, trzeba przyznać, że rzeczywiście bronią prawdziwego eR a Pe.

Paluch to maszynka do robienia pieniędzy. I tyle. Poza tym to pieprzony hipokryta.
Sensei życia
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: BENGAL »

niezle rozkminiony temat ale rapery to kurwa srednio imponuja tak naprawde kurwa niektorzy sa w stanie rozkminic jakies wersy konkretne ktore daja w huj kopa motywacje i ci towarzysza w zyciu jako tlo w waznych momentach i kurwa masz moc do dzialania ale z drugiej strony to 90 proc to zapatrzone na siebie egocentryczne skurwysyny ktore po blizszym poznaniu okazuja sie ciotami i lamusami ktorych u ciebie na ulicach sie goni z ekip bo to kurwa konina co oni odpierdalaja. tera kurwa mozna rozkminic czy np to jak ktos nawija w wywiadzie to ocenianie go jako rapera czy juz jako ziomala ktorym jest po godzinach ?? no bo kurwa jak do tego podejsc? typ moze nawinac fajne wersy ze kurwa rucha dziwki a prywatnie ma zone dziecko i jest grzeczny i huj?? ciezki kurwa temat w sumie bo sie mozna zagubic w rozkminie i za bardzo poplynac na nieznane wody na ktore nie chodzi w tym temacie i tam kurwa nas somalisjcy piraci na tratwach dziesionuja.
ja bym powiedzial ze kurwa tylko chyba muzycznie imponowac ze fajnie rozkminia wersy i skleja je z bitem, tez czasami moga fajny bicik sami odjebac ale juz nie rapowo to moga imponowac kurwa postawa zyciowa i tym jacy sa po godzinach od rapu ze nie odpierdalaja kurwa smordu okrutnego a takze sa godni podziwu, moga kurwa swoim hobby albo kurwa znajomoscia jakis tematow tez imponowac albo swoimi przemysleniami. huj wie ich skurwysynow jak to z nimi jest bo oni maja doby bajer i sciemniaja w gadce a teraz jak siedze i mialbym napisac jakiegos rapera co ja bym mogl go kurwa z polskiej sceny hiphaope wpierdolic w moja ososbista zakladke idola albo kogos kto mi imponuje to ciezko mi wyszukac w bance kogos kto by sie nadawal jako caloksztalt od a do z ale rozkminilem ze napewno kurwa murzyn zdr mi imponuje tym ze nawija zwrotki na dobrych rozkminkach i jak byles kiedys na ulicy to rozkminisz co on tam ukrywa i przemyca pod swoimi slowami a poza rapem zyje dobrze i z ulicznego rapu jest najmocniejszym i najmniej przypalowym zawodnikiem na scenie, nie przypierdala sie do nikogo jak pajac jakis zawistny, mowi co mysli ma wyjebane ale wszystko kurwa z dobrym smakiem jak nawija ma dobra charyzme i widac po jego ruchach ze umie rozkminic hajsik dobry radzi sobie nie jest cymbalem z pierwszej lapanki. kaczy proceder tez mi imponuje wlasnie klasa swoja i ogarnieciem zyciowym i daje tez dobre zwrotki wariackie
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5697
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: TdW »

W pewnym sensie abstrahując już od samej muzyki, bo to kwestia gustu imponuje mi raper Żabson. Za konsekwencje i podążanie swoją drogą, odkrył swój nowy ląd, stworzył trapollo i ma wyjebane w hejty. Uważam, że mało jest takich wyrazistych raperów w Polsce i uwielbiam ten ból dupy wielkich truskulowców, którzy zaspawali sobie łby gdzieś na początku XX wieku i nie ogarnęli, że wszystko łącznie z rapem zdążyło się trochę zmienić.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: instinkt »

jedyne co mi u nich imponuje to bezwstydność, wypuszczać takie (w 99.9%) gówno obesrane bez skrupułów żeby kosić hajs z debili - ja bym nie umiał
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: bortwick »

nihil Novi pisze: 01 gru 2019, 0:46 Paluch, raper który w każdym wywiadzie nawija jaki to on jest bezkompromisowy, że niby mówi co mu ślina na język przyniesie, po czym podczas każdej rozmowy waży każde jebane słowo... Dodatkowo, BOR - BIURO OCHRONY RAPU - no tak, trzeba przyznać, że rzeczywiście bronią prawdziwego eR a Pe.
Nie chce mi się z tobą dyskutować gościu bo nie mam ochoty edukować po raz setny niedouczonego tłuka!!!
Wiele lat studiowania polskiego R A P przed tobą jeśli prawisz takie dyrdymały gościu...
Zalecam mniej Glam Rapu mniej ślizgawek a więcej MYŚLENIA i ROZKMINIANIA sytuacji na polskiej scenie a nie rzucanie pustych hasełek niepopartych merytorycznymi pobudkami bo już jeden typek pieprzył podobne głupoty i został wyjaśniony w temacie o Multim to tam sobie możesz przeczytać nie będę ośmieszał cię przy wszystkich w tym temacie może. Choć jak dalej będziesz to ciągnął to Bortwick wytoczy ciężkie działa i tę dyskusję wygra w cuglach...
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: recklezz »

Imponują mi np Eis i Smarki, którzy opuścili ta śmierdząca scenę jakby przewidzieli na jakim poziomie będzie w przyszłości polski rap i nie utożsamiają się z tym szambem. Rogal DDL za podążanie własną ścieżką od początku, robienie to co on chce a nie tego czego oczekują fani, zerowa interakcja ze sluchaczami a przy tym dosyć fajnie sprzedane plyty.
"Nieważne, co mówią, ważne, co kupią
Za co zapłacą i coś się zwróci
Ale nie o tym, bo to u was, nie u mnie" - tak to wygląda niestety. LSO to samo - własna droga muzyka z pasji, unikalność.
"Jebać rzemiosło, piszę te zwroty na spontan"!!
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: Ten Typ Gold »

bortwick pisze: 01 gru 2019, 0:14 wyznawanie wartości hip hopowych
:bowdown: on tak na serio?
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: Ablazir »

recklezz pisze: 01 gru 2019, 11:43 Rogal DDL za podążanie własną ścieżką od początku, robienie to co on chce a nie tego czego oczekują fani, zerowa interakcja ze sluchaczami a przy tym dosyć fajnie sprzedane plyty.
koncerty czasem chyba gra to nie taka zerowa
ale no to szczegół, ugułem się zgadzam z tym co napisałeś o nim i lso
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: jajca »

Ten Typ Gold pisze: 01 gru 2019, 11:45
bortwick pisze: 01 gru 2019, 0:14 wyznawanie wartości hip hopowych
:bowdown: on tak na serio?
No kurwa zgadnij
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: bortwick »

jajca pisze: 01 gru 2019, 12:54No kurwa zgadnij
Jestem na forum już od miesięcy a wy dalej te durne pytania Bortwick = autentyczność.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: svnchez »

bortwick pisze: 01 gru 2019, 0:14 Na przykład u Palucha najbardziej imponuje mi jego prawdziwość, nieustępliwość
Beka ze mnie, że odpisuje na prowo, ale niech będzie: przecież ostatnio Tede powiedział, że Paluch bał mu się dograć na album i pocisnąć scenę, którą ciśnie prywatnie, bo bał się jak ona to odbierze.

Ja mogę przyznać, że w pewien sposób imponujące jest to, że na tę swoją chujową muzyką polscy raperzy znajdują tylu odbiorców, że od jakiegoś czasu to wszystko się tylko rozwija, przejmuje olisy i kręci coraz większą kasę.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: bortwick »

svnchez pisze: 01 gru 2019, 13:08 Paluch bał mu się dograć na album i pocisnąć scenę, którą ciśnie prywatnie, bo bał się jak ona to odbierze.
Tam nie chodziło o ciśnięcie sceny tylko o to że fani Palucha nie są jeszcze gotowi na taki kawałek bo wśród nich Tede kojarzy się raczej z przeciwnikiem co się już zmienia bo Paluch stopniowo ich z propsami dla Jacy oswaja. W każdym razie chyba trochę mylimy pojęcia nie chce mi się już wchodzić w szczegóły chyba że ktoś się postara i napisze coś więcej poza pustym sloganem, wiadomo że nie można tego porównać z kimś takim jak ten przysłowiowy Rogal DDL (choć chuj wie jak jest naprawdę z nim ale powiedzmy że tak jak mówicie), wiadomo że Paluch to też biznesmen i dwa razy sie zastanawia zanim coś zrobi przeważnie ale jedno nie wyklucza drugiego.

PS. Ale jak chcecie wypunktujcie mi brak prawdziwości i hipokryzję Palucha to się chętnie odniosę.
24.07.2019 - 16.12.2019
MalinowyJogurt

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: MalinowyJogurt »

Paluch jak ty mi iponujesz, że chce ci sie tu tyle pisać o sobie i swojej ekipie
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: ebismolarek »

Mi paluch imponuje zawsze zajebiscie i równo przycieta lysa glaca
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: BENGAL »

ebismolarek pisze: 01 gru 2019, 13:45 Mi paluch imponuje zawsze zajebiscie i równo przycieta lysa glaca
ziomutek sa takie kurwa kremy do depilacji na lysine rozkmin sobie dobra kminka w sumie bo nie zatniesz sie i bani nie podraznisz ostrzem katany maniury wlasnie takimi mazidlami cipete zgalaja
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Co najbardziej imponuje ci u polskich raperów?

Post autor: YKCUL »

BENGAL pisze: 01 gru 2019, 14:00 podraznisz ostrzem katany maniury wlasnie takimi mazidlami cipete zgalaja
:lol: :lol: ja pierdole, ta nowomowa mnie urzeka
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ