Największe przypały w polskim rapie

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: kot »

podobno hewrze podczas jednego z festiwali włączyło się legioniści mode on i postanowili pobazgrać ściany a jako punkt kulminacyjny nasrać na płycie głównej stadionu lecz ochrona ich wypierdoliła. zajawka musiała kipieć gęsta
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Groszek »

Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: kot »

Takk
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: daveyo »

No to też była dość spora afera. Miało to miejsce podczas koncertu w Warszawie w Stodole 09.02.2018 r. Moim zdaniem oponenci wtedy zbyt emocjonalnie do tego podeszli i dla większości był to idealny moment żeby wykorzystać sytuację i zaatakować.

Od 3:35
Spoiler
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: KillerCroc »

Mioush kradnący TV z hotelu i chwalący się tym i na Instragramie i na Facebooku

Obrazek
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
FARSA
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2019, 9:47

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: FARSA »

Pihszou i jego "epizod"

https://youtu.be/95w9K1_DdkQ

On w ogóle najlepsze akcje robił kiedyś

https://youtu.be/UZs4WQBe5r8
Gdzie jest REEZ1?
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Opieronie »

Dla mnie to akurat żaden 'przypał' - przy akcji z wanną jedynie lekkie zażenowanie.
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: hardy »

Pisałem to już kiedyś na starym forum, powstał nawet podobny temat bo ta anegdotka (i nie tylko ona) się spodobała, jak to kiedyś Eldoka słysząc ludzi skandujących jego imię na koncercie ("Leszek! Leszek"), powiedział wkurwiony do widowni że dla słuchaczy to on jest Eldo a Leszkiem może go nazywać tylko mama i skończyła się zabawa.

Eldoka w ostatnich latach, tak od 2012 powiedzmy to jest kopalnia beki i przegryw sceny max. To że nie odnalazł się w nowych dźwiękach i upadł tak nisko że musiał odwołać koncerty bo nie było chętnych, już jest dużym przypałem biorąc pod uwagę to jakim był graczem w latach 1998-2011. Przecież Zapiski fajna płyta, potem Parias też fajna grupa no a potem to już były wywiady o reklamie z kaczką, Pakol go wyjaśnił i Leszek wyszedł na spiętego buca. Szkoda tych wszystkich lat.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Holden »

Chlebki z trawy malutkie
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jasek »

Ksywa Filipek to podium przypałów
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: TdW »

Ja z uśmiechem na twarzy wspominam akcje z Pezetem, gdy po RadioPezet był obrażony na cały świat i cisnął swoich fanów na fejsbuczku.
Awatar użytkownika
fifi
Posty: 1548
Rejestracja: 17 sie 2019, 13:48

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: fifi »

chyba takim raperom jak eldo czy pezet w czasach radia odjebalo za wczesnie, teraz jakis rzapson moze sie pompowac ze napierdoli kelnerowi albo inny mc mowi ze jego fanbase to kasztany
bel pisze: 17 kwie 2024, 18:05 popadam w paranoje
bel pisze: 17 kwie 2024, 22:40 popadam w paranoje
bel pisze: 19 kwie 2024, 16:25 i zwariowałam
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Jasek »

nie no, akurat jak Kaza nie trawie, tak za wers o kasztanach ma u mnie dużego propsa
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3830
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Czak »

Trafiłem dziś na koncert Włodiego, było tak: Włodi sobie rapuje, nagle jakiś problem z mikrofonem, Włodi mówi "coś się zjebało", na co głos z publiki "TY SIĘ ZJEBAŁEŚ 10 LAT TEMU" i Włodi zszedł i już nie wyszedł.
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Opieronie »

:bowdown:
Abstrahując - nigdy nie kumałem jazdy pójścia na czyjś koncert, nie lubiąc go(?). Co innego jazdy na festiwalach.
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: Kutendo95 »

Też bym nie wyszedł
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: ricky »

TdW pisze: 22 lis 2019, 12:51 Ja z uśmiechem na twarzy wspominam akcje z Pezetem, gdy po RadioPezet był obrażony na cały świat i cisnął swoich fanów na fejsbuczku.
piękny to był czas na jego fanpeju, ta linijka o zdjęciu plakatu znad łóżka zawsze mnie śmieszy xD ej pamiętacie takiego ananasa jak Gorzki? była jakaś akcja z rzekomym featem Akona u niego, że tak naprawdę ją zajebał z innego kawałka. no i podjebkę bitu "Livin' proof" też warto przypomnieć
E: aha, jeszcze coś
Spoiler
Gorzki ma murzyński rozmiar xD
Spoiler
Obrazek
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2923
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: LWD »

warto przypomnieć również sytuacje Pezeta z Sidneyem Polakiem przy okazji Radio Pezet. Pezet nie mający na benzynę do nowego audi, by pojechać do studia nagrywać rzeczy, przekładanie premiery płyty 10 razy, pierwsze reklamówki i product placementy w tekstach, pamiętam, że przy okazji Sidney Polak założył konto na ślizgu i też coś tam pisał.
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 186
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: chilipvlmer »

Mystair pisze: 21 lis 2019, 21:28 ej w ogóle o tym wszystkim by można napisać książkę przecież, piszemy? wszystkie publikacje jakie wychodzą o pl rapie to jakieś poważne pseudoencyklopedie albo wywiady, z których i tak nic się nie dowiemy, taka potężna księga "największe przypały w polskim rapie" pod redakcją userów slizgawka.eu to byłby bestseller, ofc z załączoną płytą dvd z zebranymi materiałami w załącznikach do tekstu
można by to zrobić na zasadzie strony ala wikipedia, na wikia wystarczy zalozyc za darmo swoja wlasna wiki xD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Największe przypały w polskim rapie

Post autor: SWN »

LWD pisze: 22 lis 2019, 19:16 pamiętam, że przy okazji Sidney Polak założył konto na ślizgu i też coś tam pisał.
BobAir słusznie wytknął mu, że bity reklamowane jako rewolucyjne, świeże i w ogóle och ach były robione z gotowych paczek sampli i perki, które podlinkował, na co na początku Sidney się oburzył, a potem zaczął zasłaniać tibijskimi argumentami typu NO A DR DRE TAKI ZNANY I WIESZ ŻE ON TEŻ SAM DO KOŃCA NIE ROBI BITÓW TYLKO ROBIOM ZA NIEGO?? Ogólnie było śmiesznie, bo odpisywał na byle zaczepki i spędził na forum chyba kilka dobrych dni.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ