Podcasty hip-hopowe

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Podcasty hip-hopowe

Post autor: KillerCroc »

Odniosłem wrażenie, że na forum przydałby się taki temat a nie znalazłem żadnego więc sam zakładam. Uważam, że nie ma sensu tego rozrzucać po wszystkich tematach raperów czy producentów osobno skoro można by było sobie zbudować jeden wątek gdzie na bieżąco będą wrzucona podcasty wszelkiej maści raperow, producentów, djów, recenzentow, dziennikarzy muzyczynych etc. którz W temacie o rozmowach Winiego jest duży odzew na temat rozmów które Winicjusz wrzuca w sieć więc może to też by jakoś ruszyło tutaj.

Ja zacznę od zapytania o jakiś podcast który byście chętnie polecili na początek. Sam w tym aż tak nie siedzę a chętnie czasami bym sobie coś wrzucił w tle zamiast setny raz katować jakiś klasyk muzyczny albo słuchać rozczarowywujących nowości a mam wrażenie że tych rzeczy jest tak dużo że nie wiem co tak naprawdę mogłoby być quality materiałem :oops:

Wiadomo że obowiązkowo obeznany jestem ze sławnym już Rap MATTers także czekam na wasze inne propozycje :)
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: Jose »

Ostatnio akurat trafiłem w Trójce i mi się przypomniało o Tonach z betonu i może nie podcast, a audycja, ale o tyle istotna, że Muflon opowiada o nowościach z Polski i z USA i w sumie jak się nie ma czasu, to chyba można te 40-kilka minut poświęcić na taki przegląd.

https://www.polskieradio.pl/9,Trojka/4090,Tony-z-betonu
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: przedszkolanek »

jeżeli mam być szczery to jak ktoś chce być na bieżąco z amerykańskim rapem, to już lepiej podbić do mnie na pw niż słuchać Muflona

ale oczywiście Muflon>Gargamel
ksiazenieporzadek

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: ksiazenieporzadek »

Rap matters poza konkurencja, słucham z pasja każdy odcinek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: mario995 »

Warto dodać, że Włodi jest teraz jednym z prowadzących w Czwórkowej audycji Noc Rezydentów. Prowadzą na zmianę z Anją Kraft i Kacprem Ponichterą. Nie wiem na ile Hip-Hopowa jest ta audycja, ale może warto zajrzeć
https://www.polskieradio.pl/10/8084/Art ... -DJ-Muggsa
Tu link do ostatniej audycji prowadzonej przez Włodka
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: oldschool »

Obrazek
Nowy format Rapnews przybliży Wam najnowsze polskie premiery płytowe i wybór singli w dyskusji dwóch bezczelnych marud – Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta. W formule live rozbiorą na czynniki pierwsze te popularnie i mniej popularne albumy, cofną się też do klasyków. Nie zawsze będzie miło, zawsze będzie w punkt, a czasem nawet wpadną goście.
Widzimy się co poniedziałek o 18!
Spoiler
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: FruitOffTheWall »

ja tylko mefja oglądam bez pucki
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: clockers »

oldschool pisze: 29 maja 2021, 15:21 Obrazek
Nowy format Rapnews przybliży Wam najnowsze polskie premiery płytowe i wybór singli w dyskusji dwóch bezczelnych marud – Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta. W formule live rozbiorą na czynniki pierwsze te popularnie i mniej popularne albumy, cofną się też do klasyków. Nie zawsze będzie miło, zawsze będzie w punkt, a czasem nawet wpadną goście.
Widzimy się co poniedziałek o 18!
Spoiler
ciekawe czy znowu będzie tak, że dwa trzy odcinki i zawijka albo publikowanie video raz na kiedy im się chce, jak cgm podcast :roll: no ale sprawdzimy
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Podcasty hip-hopowe

Post autor: clockers »

wjechał konkurencyjny do Płycizny podcast newonce UCHO, także o nowościach płytowych (wczoraj był pierwszy odcinek):
ODPOWIEDZ