Ćpuńskie dramy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Ćpuńskie dramy

Post autor: rakieta_rakieta »

[Temat to zbiór postów z tematów o Zioło i Tońciu napisanych po śmierci tego pierwszego].


Ogólnie to kurwa, może kontrowersyjne co powiem, ale TNC to powinien teraz kurwa pokasować te numerki to raz, dwa zapierdalać na srogi odwyk (#markrenton), trzy - wszystkie te kurwa popkillery, njuanse, glamrapy jasno powinny nakurwiać że to helupa zajebała zioła i doprowadziła do upadku, bez upiększania, bez pierdolenia. Artystę cenię w opór, współczuję w chuj bliskim.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Zioło

Post autor: Ablazir »

rakieta_rakieta pisze: 22 paź 2019, 11:43 Ogólnie to kurwa, może kontrowersyjne co powiem, ale TNC to powinien teraz kurwa pokasować te numerki to raz, dwa zapierdalać na srogi odwyk (#markrenton), trzy - wszystkie te kurwa popkillery, njuanse, glamrapy jasno powinny nakurwiać że to helupa zajebała zioła i doprowadziła do upadku, bez upiększania, bez pierdolenia. Artystę cenię w opór, współczuję w chuj bliskim.
o ile resztę postu rozumiem to o co Ci chodzi w wytłuszczonej części? po co miałby to robić?
Obrazek
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zioło

Post autor: rakieta_rakieta »

powiem Ci tak, uważam, że jest to w chuj szkodliwe dla młodych i nie tylko młodych ludzi, ten merch sztuka nie połówka, obrzydliwe, wstrętne chujowe.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Zioło

Post autor: obuwie »

przecież jego byt opiera się na samodestrukcji i robieniu z siebie męczennika, kolegów chowa co tydzień i nie sądzę, żeby akurat ta śmierć miała na nim zrobić większe wrażenie. jebać
(⚆_⚆)
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Zioło

Post autor: many-s »

Rakieta ma rację.

R.I.P. raper Zioło.

Mimo wszystko to co pisał z pełną świadomością na hyperreal o narkotykach jest przerażające i dla mnie nie do pojęcia.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Zioło

Post autor: oyche »

przecież jego byt opiera się na samodestrukcji i robieniu z siebie męczennika, kolegów chowa co tydzień i nie sądzę, żeby akurat ta śmierć miała na nim zrobić większe wrażenie. jebać
Spoiler
płaczę, chce się zabić kurwa mać, ale mnie pilnują, nie mogę tego do siebie dopuścić, nie wierzę, nie chcę już tego syfu, co chwilę ktoś umiera. zioło zioło, chyba nagram taki kawałek. słuchałem go od początku, jako człowieka kochałem kurwa choć nienawidzę ludzi, ale przegadaliśmy kilka godzin na trzeźwo, miał w tym tygodniu do mnie przyjechać, mieliśmy robić projekt, nagrać płytę, na której mieliśmy wyrzucic z siebie najgorsze kurwa rzeczy, które odjebalismy. cpun. cpun. nie mogę przestać kurwa płakać. ego bity to jest kurrwa mać złoto, od pierwszych sekund slysysz że to michał, rzadko spotykane i kurwa kurwa kurwa mać powiedz że to nie jest prawdą. nie znaliśmy aż tak dobrze, widzieliśmy się 2 czy 3 razy. tak pocieszna mordka. co mam zrobić? kurwaa mac nie wierzę. błagam kurwa powiedz że to jebany żart. niedługo wleci nowy kawalek, nie chcę tego syfu już od 15 roku życia mam dość ale kurwa zawsze tu będę. co chwilę ktoś kurwa umiera. chce umrzeć. chce żyć. zakochałem się, tydzień bez mjetka. chxialem wypic 5 litrow mjetka i zjesc 8 paczek klonow 5 lorafenow 8 diazepamow 10 nitra kurwa wskoczyć pod pociąg pod auto bo mam problem z psychiką, ale mnie kurwa trzymali. nie chcę tego kurwa. papieroski na ręce. usuwam się. usuwam wszystko co jestbw internecie. tylko skończę nowy materiał. do końca roku będzie na spotifaju sc yt cokolwiek. ja już nic nie zrobię. nic nie zdziałam. piesze to pod wpływem ale kurwa to mnie boli tak jak umarł grzesiu, doslownie kurwa KURWAA MAĆ ZABIJCIE MNIE PROSZĘ BO TO JEST CHORE I NIE CHCĘ W TYM UCZESTNICZYĆ.

w tym tygodniu gadalismy przez telefon codziennie po 50 minut, wszystko było okej, chciał robić materiał, chciał kurwa ze mną robić płytę, to miało być kurwa mać inne, jestem rozjebany. rozmowy z nim to był kurwa jebany sztos i nie mogę kurwa, nie mam pojęcia co napisać.

Zioło, kurwa mać ty jebany idioto.
kochałem cię kurwa jebany kurwa narkomanie debilu idioto.

proszę kurwa o pomoc bo już nie daje rady, to jest dla mnie za ciężkie, naprawdę, proszę kurwa, co mam robić? jestem rozjebany, jestem rozjebany rozjebany kurwa

mam jego bity.

nienawidzę palic ziola.

nie chcę tu być

ofiary
ofiary
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zioło

Post autor: Luxair »

rakieta_rakieta pisze: 22 paź 2019, 11:43 Ogólnie to kurwa, może kontrowersyjne co powiem, ale TNC to powinien teraz kurwa pokasować te numerki to raz, dwa zapierdalać na srogi odwyk (#markrenton), trzy - wszystkie te kurwa popkillery, njuanse, glamrapy jasno powinny nakurwiać że to helupa zajebała zioła i doprowadziła do upadku, bez upiększania, bez pierdolenia. Artystę cenię w opór, współczuję w chuj bliskim.
Myślę że coś w tym jest i mimo że TNC nawija że jest smutny, dragi go niszczą, mama płacze a koledzy umierają, to jednak znajdzie się sporo fanów i alternatywek którzy będą chcieli być jak on i ćpać jak w klipach Junkietosekta. Wyjście jest oczywiste: detox, odwyk, terapia, zerwanie znajomości, zmiana miasta albo kraju. Ale w sumie trudno oczekiwać RIGCZ-u od ćpuna mimo że można z nim pogadać o drugiej płycie avant-jazzowego zespołu Lotto.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2019, 12:18 przez Luxair, łącznie zmieniany 2 razy.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Bogart
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:08

Re: Zioło

Post autor: Bogart »

rakieta_rakieta pisze: 22 paź 2019, 11:43 Ogólnie to kurwa, może kontrowersyjne co powiem, ale TNC to powinien teraz kurwa pokasować te numerki to raz, dwa zapierdalać na srogi odwyk (#markrenton), trzy - wszystkie te kurwa popkillery, njuanse, glamrapy jasno powinny nakurwiać że to helupa zajebała zioła i doprowadziła do upadku, bez upiększania, bez pierdolenia. Artystę cenię w opór, współczuję w chuj bliskim.
Nie tyle kontrowersyjne, co głupie. Aż założyłem konto, żeby odpowiedzieć, ha.
1) Tonciu w swoich numerach jasno mówi, że ćpanie to droga do upadku, a rozumiem, że traktujesz to jako promocję ćpania?
2) TNC aktualnie jest na substytucji, chyba już odstawił metadon, ale ręki nie dam
3) Nie wiesz czy Zioła wykończyło ćpanie. Jasne, to jest bardzo prawdopodobne, że rozjebana głowa i długi się do tego przyczyniły, ale równie dobrze mógł popełnić samobójstwo, bo właśnie wykryli mu raka trzustki, czy coś.


Nie tykajcie narkotyków.

Pozdro.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Zioło

Post autor: oyche »

Nie wiesz czy Zioła wykończyło ćpanie. Jasne, to jest bardzo prawdopodobne, że rozjebana głowa i długi się do tego przyczyniły, ale równie dobrze mógł popełnić samobójstwo, bo właśnie wykryli mu raka trzustki, czy coś.
:bowdown:
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Zioło

Post autor: 40 minut easy »

oyche pisze: 22 paź 2019, 12:14
przecież jego byt opiera się na samodestrukcji i robieniu z siebie męczennika, kolegów chowa co tydzień i nie sądzę, żeby akurat ta śmierć miała na nim zrobić większe wrażenie. jebać
płaczę, chce się zabić kurwa mać, ale mnie pilnują, nie mogę tego do siebie dopuścić, nie wierzę, nie chcę już tego syfu, co chwilę ktoś umiera. zioło zioło, chyba nagram taki kawałek. słuchałem go od początku, jako człowieka kochałem kurwa choć nienawidzę ludzi, ale przegadaliśmy kilka godzin na trzeźwo, miał w tym tygodniu do mnie przyjechać, mieliśmy robić projekt, nagrać płytę, na której mieliśmy wyrzucic z siebie najgorsze kurwa rzeczy, które odjebalismy. cpun. cpun. nie mogę przestać kurwa płakać. ego bity to jest kurrwa mać złoto, od pierwszych sekund slysysz że to michał, rzadko spotykane i kurwa kurwa kurwa mać powiedz że to nie jest prawdą. nie znaliśmy aż tak dobrze, widzieliśmy się 2 czy 3 razy. tak pocieszna mordka. co mam zrobić? kurwaa mac nie wierzę. błagam kurwa powiedz że to jebany żart. niedługo wleci nowy kawalek, nie chcę tego syfu już od 15 roku życia mam dość ale kurwa zawsze tu będę. co chwilę ktoś kurwa umiera. chce umrzeć. chce żyć. zakochałem się, tydzień bez mjetka. chxialem wypic 5 litrow mjetka i zjesc 8 paczek klonow 5 lorafenow 8 diazepamow 10 nitra kurwa wskoczyć pod pociąg pod auto bo mam problem z psychiką, ale mnie kurwa trzymali. nie chcę tego kurwa. papieroski na ręce. usuwam się. usuwam wszystko co jestbw internecie. tylko skończę nowy materiał. do końca roku będzie na spotifaju sc yt cokolwiek. ja już nic nie zrobię. nic nie zdziałam. piesze to pod wpływem ale kurwa to mnie boli tak jak umarł grzesiu, doslownie kurwa KURWAA MAĆ ZABIJCIE MNIE PROSZĘ BO TO JEST CHORE I NIE CHCĘ W TYM UCZESTNICZYĆ.

w tym tygodniu gadalismy przez telefon codziennie po 50 minut, wszystko było okej, chciał robić materiał, chciał kurwa ze mną robić płytę, to miało być kurwa mać inne, jestem rozjebany. rozmowy z nim to był kurwa jebany sztos i nie mogę kurwa, nie mam pojęcia co napisać.

Zioło, kurwa mać ty jebany idioto.
kochałem cię kurwa jebany kurwa narkomanie debilu idioto.

proszę kurwa o pomoc bo już nie daje rady, to jest dla mnie za ciężkie, naprawdę, proszę kurwa, co mam robić? jestem rozjebany, jestem rozjebany rozjebany kurwa

mam jego bity.

nienawidzę palic ziola.

nie chcę tu być

ofiary
ofiary
kurwa mać. kolunio ewidentnie potrzebuje pepsi max
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zioło

Post autor: rakieta_rakieta »

Luxair pisze: 22 paź 2019, 12:14
Myślę że coś w tym jest i mimo że TNC nawija że jest smutny, dragi go niszczą, mama płacze a koledzy umierają, to jednak znajdzie się sporo fanów i alternatywek którzy będą chcieli być jak on i ćpać jak w klipach Junkietosekta. Ale w sumie trudno oczekiwać RIGCZ-u od ćpuna mimo że można z nim pogadać o drugiej płycie avant-jazzowego zespołu Lotto.
No nic mnie tak na njuansie nie wkurwiło dawno, jak ten props bo kurwa słucha fajnej kurwa muzyczki niszowej, no zajebiście tylko. Tyle że kurwa przez niego w helenę czy inne gówno wpierdoliło się xx małolat, a nie zauważyłem kurwa wrzutów na insta Sonic Youth goodbye XX century - dzięki TNC za poradę, czy kurwa Komeda nie Komedia, Dragi to tragedia.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Bogart
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:08

Re: Zioło

Post autor: Bogart »

Luxair pisze: 22 paź 2019, 12:14 To jednak znajdzie się sporo fanów i alternatywek którzy będą chcieli być jak on i ćpać jak w klipach Junkietosekta.[/i].
Bo tak jest, strasznie przykrzy ludzie. A potem wołają o pomoc, o ile nie wylądują wcześniej w trumnie. Szczególnie widzę to u młodych dziewczyn (ale u facetów wcale nie jest dużo lepiej), ech.

Wyżej ktoś wspomniał o tym, że Tonciowi pewnie nie jest tak smutno, bo kolegów chowa co tydzień.
Zaprzeczę temu, uwierz mi, bardzo to przeżywa (trzymaj się, ziom).
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zioło

Post autor: rakieta_rakieta »

Bogart pisze: 22 paź 2019, 12:15 1) Tonciu w swoich numerach jasno mówi, że ćpanie to droga do upadku, a rozumiem, że traktujesz to jako promocję ćpania?
Nosz kurwa jebana mać, jasno mówi że to droga do upadku :)

Junkie to sekta, chociaż nie było schizmy
To tylko nektar a to, to tylko igły

Dobra, potraktuj to jak comeback
I gonię, kurwa, złoto a nie tombak
Sztuka nie połówka, bluza nie polówka
To pierdolone mięso, a nie, kurwa, soja

Odczuwaj to synergicznie tak jak speedball
Palimy więcej niż ty i niż Cheech Chong
Najlepsze dni to był, kurwa, Antidol
Ten rap to goryl, jak fisz tak, jak King-Kong
Jest, kurwa, złoty jak strzał jak na cito

Walę w kabel, bo civic, bo najlepsze wjazdy
Bo dwa gaźniki, bo czwartej generac

No w chuj, nie powiem.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Zioło

Post autor: Rossi »

jak to czytam to jasno widzę tę drogę do upadku w sumie, mało rzeczy mocniej odstrasza normików od ćpania niż jego teksty i klipy
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Zioło

Post autor: jamase787 »

co tu sie odpierdala w tym temacie. Jeden chce sie zabijać, drugi nazywa zioła najlepszym raperem i zajebiscie wyraznia postacia na scenie (??XD), dlaczego zawsze gdy ktoś zginie/umrze to wychwala sie go pod niebiosa? to powinna być bardziej przestroga na innych żeby nie dotykać narkotyków jak masz spierdolony łeb (albo w ogóle ich nie dotykać) bo cie kurwa zmiotą z planszy, a nie że wy z niego robicie teraz męczennika wszystkich ćpunów. No chciał to sie zabił.. sad but true
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Bogart
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:08

Re: Zioło

Post autor: Bogart »

rakieta_rakieta, I jak nie wiesz nawet nie pytaj o co chodzi
Bo to jest instrukcja jak obnizyc komfort zycia do podlogi
Wiec skosztuj tego nieba zmien je w jebany syf
Bo tu r-r to roztwor zycie relative risk

Możemy tak się wymieniać bez końca.
Co, ma w każdym wersie nawijać "dzieciaku nie ćpaj"?
Also "najlepsze dni to był kurwa antidol" ;]
W tym co zacytowałeś żadnego namawiania do czegokolwiek nie widzę.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Zioło

Post autor: MoTyW »

To jest ciąg przyczynowo-skutkowy - jeżeli ktoś jest szczęśliwy i nie ma żadnych problemów (choćby ze sobą) to nie zaczyna wpierdalać helu w kanał... Więc już się tak nie tasujcie pod złe niedobre narkotyki bo każda rzecz w swojej istocie jest neutralna i to od człowieka ostatecznie zależy jak się do niej odniesie. Tragedia to tragedia i tak należy to rozpatrywać.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zioło

Post autor: rakieta_rakieta »

Ja pierdole, kurwa, kolegą TNCia jesteś tak? Ty nie widzisz, te młode cipki co szły na koncert na rozbracie i se dziarały, wycinały kurwa datę jebanego koncertu opiowraka widzą. To kurwa fakcik potwierdzony przez jebane hasztagi na instagramkach etc. Masz kurwa 17-18 lat i pstro w pizdzie, to taki cyniczny skurwiel manipulator jak Tonciu (ten jego post o zabijaniu sie, to kurwa podręcznik cwelowskiej manipulacji na uczuciach i pierwotnych instynktach) jest dla Ciebie pierdolonym guru i robi ci krzywdę w bani w swojej autodestrukcji, stacza Cię kurwa na dno. Hatfu, przy całym kurwa szacunku dla dobrej nawijki, ciekawych złożeń.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Zioło

Post autor: obuwie »

Rossi pisze: 22 paź 2019, 12:27 jak to czytam to jasno widzę tę drogę do upadku w sumie, mało rzeczy mocniej odstrasza normików od ćpania niż jego teksty i klipy
Bo to nie wciągnie normików, tylko ludzi z depresją i na skraju. Stworzył wokół siebie społeczność, gdzie każdy się nakręca kto ma gorzej i bardziej nie odjebał. I każdy się tam rozumie, bo mają podobne jazdy, ale nikt nikomu nie pomoże, bo mają podobne jazdy. A zapleczu trzyma pozorną chęć wyjścia z tego bo tu sie na odwyk zapisał, tu pierdolnął smutnego posta, a tu w kawałku nawinął, że ćpanie to chujnia. Tylko po to, żeby mieć czyste sumienie, że niszczy tylko siebie. Jebać takie coś i jebać jego.
(⚆_⚆)
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Zioło

Post autor: MoTyW »

Myślę, że trochę przeceniacie moc sprawczą, po pierwsze muzyki rap, po drugie jakiegoś Toncia.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Zablokowany