Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

jak tam jest więcej takich kwiatków to powiedźcie, mi się tam nie chciało w ogóle patrzeć na ich pierdolenie
a ranking dokładnie taki sam jak newonce, nie rozumiem skąd zdziwienie
CzasemJebneSobie
Posty: 157
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:02

Re: Rapowy offtopic

Post autor: CzasemJebneSobie »

­­­­
Ostatnio zmieniony 10 lip 2021, 19:51 przez CzasemJebneSobie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

jaka fatalna gramatyka (albo logika, nie wiem co gorsze) :shock: :bag: :what: :nonono: , to ja już składniej pisałem w gimnazjum, gdzie w newonce jest korekta do chuja?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

Pod Totem leśnych Ludzi
Po latach zasadne wydaje się pytanie, czy te narodziny Gurala-mistyka nie stanowiły również niejako zapowiedzi Egzotyki Quebonafide?
bełkot
mołpy są kozackie
encrenoire

Re: Rapowy offtopic

Post autor: encrenoire »

....
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, 18:04 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mlodyperkez »

co za randomowy ranking, szkoda czasu
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: daveyo »

Wiadomo jak to jest z takimi rankingami, zawsze budzą kontrowersje i każdy ma jakąś swoją wizualizację w głowie, ale tutaj troszkę nie rozumiem :oops:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11509
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SWN »

To jest idealny przykład problemu, o którym mówiłem już spory czas temu: dziennikarze w modnych okularsach i swetrach biorą się za pisanie fikuśnych, poetyckich recenzji o albumach, które potrzebują tego najmniej albo wcale. Dopisują sobie jakieś własne filozofie i łączą narkostorytellingi z kurwa karachanem, a potem się dziwić, że raperzy nie życzą sobie recenzowania ich płyt albo dyskusji w internecie.

Ja rozumiem, że fajnie wyglądają takie recki i każdy chciałby być polskim Pawłem Wycisło'em, ale jeśli ma to być takie grafomańskie gówno, to może lepiej pisać po prostu "dobre bity, fajne flow" i tyle, co?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: sugarhill_notausgang »

no ja też nie rozumiem na jakiej zasadzie oni porównują ze sobą takie płyty jak Mitch And Mitch ze Zbigniewem Wodeckim i Orkiestrą Polskiego Radia a o jedno oczko wyżej (czyli że lepsza/ważniejesza) "Swag jak skurwysyn mixtape" XDDDDDDDDDDd kurwa kisnę
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

aczytalny jest ten newonce, przedszkolanek pisze lepsze posty o rapie na forum niz tam artykuły dają, i to nawet nie podlega dyskusji dla mnie, jest dużo jakościowych użytkowników foruma, którzy jak przysiądą to piszą naprawdę solidny shicik
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
MattB
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: MattB »

Takie rankingi to bullshit, nie powinny pojawiać się na żadnych portalach chcących uchodzić za poważne. Każdy pismak, który porównuje kandydatów mesa z alc albo kurwa wodeckiego z ćpaj stajl powinien zdjąć hipsterski sweterek i okularki, pojechać na jakieś modne wakacje, oczyścić głowę i zastanowić się czy pracuje w odpowiednim dla niego zawodzie. A nie sorry zapomniałem tu chodzi żeby się klikało a klika się na pewno :dunno:
To nie 2005
frontkick

Re: Rapowy offtopic

Post autor: frontkick »

newonce > porcys
Awatar użytkownika
Bubiszon
Posty: 57
Rejestracja: 15 cze 2019, 20:06
Lokalizacja: Ostrowieć Św

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Bubiszon »

Ja tam was e-koledzy nie rozumiem, wczoraj piłem sobie ze znajomymi i czytałem to zestawienie na głos i wchodziło idealnie :rotfl:
Myślę że to idealna forma przyswajania tego typu rankingów. Cóż skoro i tak nie da się z tym nic zrobić, bo gimby klikają i poznają fajne "mondre" słowa, to chociaż pośmiać się można. Może z czasem to minie, bo jeśli dobrze kojarzę trzyliterowe zjeby miały podobną modę na intelektualne pierdolenie i chyba im to czasem minęło.
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Ten Typ Gold »

Niech im ktoś powie że za rok się dekada kończy i wtedy będzie czas na takie podsumowanie
Awatar użytkownika
Serdecznosci
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Serdecznosci »

MattB pisze: 02 gru 2019, 15:59 A nie sorry zapomniałem tu chodzi żeby się klikało a klika się na pewno :dunno:
Wczoraj prawdopodobnie pobili rekord ruchu na stronie, także tak.
Awatar użytkownika
MattB
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: MattB »

No i dlatego nie ma co się spinać i mieć podejście jak kolega Bubiszon
To nie 2005
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: bilderberg »

Ten cały newonce to ja pierdole, nie mogę zrozumieć jak to jest możliwe że ktoś wkłada w to tyle pieniędzy a oni są dalej tak chujowi i ludzie wolą czytać glameao albo popkillera niż ich wysrywy xD to tylko pokazuje że większość artykułów jest o tym co chcieliby czytać koledzy z redakcji a nie o tym o czym chcieli by czytac randomowi ludzie z internetu jak ja.
Jedyna fajna akcja to freestyle frostiego a poza tym z niczego innego oprócz żenady mi się ten newonce nie kojarzy, ale nie dziwię się że to tak wygląda skoro naczelnym jest kędzior, jedna z najbardziej żenujących osób w pl showbiznesie
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

Ja kiedyś na forum już pisałem że newonce to taki polski vice tyle że jeszcze bardziej chujowy
jak powstają artykuły w Vice możecie zobaczyć tutaj
https://dump.video/i/3GAHW6.mp4
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Moltisanti »

Pamiętacie pewnie jak wielu wróżyło że hiphopu zatoczy koło i wróci prawdziwy hibob bo będzie przesyt niuskulu. To takiego ziomka mi yt zapropanował dzisiaj. Widać ze targetem jest młodzież a jednak wyświetlenia się zgadzają, ciekawe
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

Co do tego przesytu i powrotu prawdziwego hiphopu to w sumie Małach/Rufuz i Polska wersja tworzą taki klasyczny rap osiedlowy i kręcą dobre liczby, zarówno na yt jak i sprzedażowo, a same płyty moim zdaniem spoko.
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ