Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

nie wiedziałem nawet, że takie coś istnieje. Wywalone jajca
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jarekk »

Ma ktoś może kawałek Kret/Panda - w Krakowie nie ma rapu dziwko? Z tego co widzę zniknął z yt
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: alis_springs »

jest ktoś w posiadaniu albo wie gdzie mogę zobaczyć pierwszą część wywiadu z Peją z 2009 z czasów beefu, w którym podaje w wątpliwość jakość wyprowadzonego przez Kiełbasę kopniaka ('Tede się jeszcze lansuje, że Kiełbasa kopnął typa, że mu noga spuchnęła. No źle kopnął jak noga spuchnęła') oraz przywołuje przykład naćpanej modelki z torebką marki Luois Vuitton?

chodzi mi po prostu o zaginioną, pierwszą część tego wywiadu:
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.2
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.3
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.4
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

summon [mention]Burak[/mention]
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Burak »

alis_springs pisze: 29 lis 2019, 18:31 jest ktoś w posiadaniu albo wie gdzie mogę zobaczyć pierwszą część wywiadu z Peją z 2009 z czasów beefu, w którym podaje w wątpliwość jakość wyprowadzonego przez Kiełbasę kopniaka ('Tede się jeszcze lansuje, że Kiełbasa kopnął typa, że mu noga spuchnęła. No źle kopnął jak noga spuchnęła') oraz przywołuje przykład naćpanej modelki z torebką marki Luois Vuitton?

chodzi mi po prostu o zaginioną, pierwszą część tego wywiadu:
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.2
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.3
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.4
https://www91.zippyshare.com/v/kXBBFBmf/file.html
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: alis_springs »

Burak pisze: 30 lis 2019, 9:56
alis_springs pisze: 29 lis 2019, 18:31 jest ktoś w posiadaniu albo wie gdzie mogę zobaczyć pierwszą część wywiadu z Peją z 2009 z czasów beefu, w którym podaje w wątpliwość jakość wyprowadzonego przez Kiełbasę kopniaka ('Tede się jeszcze lansuje, że Kiełbasa kopnął typa, że mu noga spuchnęła. No źle kopnął jak noga spuchnęła') oraz przywołuje przykład naćpanej modelki z torebką marki Luois Vuitton?

chodzi mi po prostu o zaginioną, pierwszą część tego wywiadu:
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.2
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.3
Peja - Moje zachowanie tak żenuje TDFa ? Cz.4
https://www91.zippyshare.com/v/kXBBFBmf/file.html
hahahah mamy to! dzięki wielkie byku :D
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

ta nuta mi sie przypomniała



duże pe żenujący jak zawsze, ale Mezo dał tutaj jedne z najstylowszych wejść w polskim rapie
"jesteś tak dobry jak twój ostatni freestyle"
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
kroldzielnicy
Posty: 72
Rejestracja: 29 lip 2019, 12:25

Re: Rapowy offtopic

Post autor: kroldzielnicy »

baqlashan pisze: 01 gru 2019, 17:50 ta nuta mi sie przypomniała



duże pe żenujący jak zawsze, ale Mezo dał tutaj jedne z najstylowszych wejść w polskim rapie
"jesteś tak dobry jak twój ostatni freestyle"


tam na koncu chyba pojechali we dwoch na wolno
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

a pamiętacie tego sztosa?



Mam mega sympatię i szacunek dla ProCNT za ogólny dorobek i to jaką jest osobą, a ten numer wraz z wideoklipem to po prostu coś pięknego, dla mnie jest to jeden z nielicznych raperów, którzy faktycznie nieśli jakiś "przekaz", w przeciwieństwie do ziomków co tylko o przekazie pierdolą i lansują się jako liryczni a prawiąc truizmy i populizmy
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mbunt »

a co dokladnie Ci sie nie podoba?
duzo kontrowersyjnych wyborów ale to chyba konieczne żeby taki ranking nie był banalny
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

"To ziomal" wyżej niż Brodka, jakieś pierdy Ostrego (których w ogóle tam nie powinno być) wyżej niż "Sos, ciuchy i borciuchy", obecność płyty Kali/Magiera i to wyżej niż Pejzaż, jeśli dobrze zapamiętałem, beka goni bekę generalnie
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mbunt »

no patrząc w ten sposób to debiut Bedoesa niżej niz schaftera też jest kontrowersyjny, wydaje mi się że raczej trzeba to oceniać jako podsumowanie najważniejszych nagrań dekady niż konkretny ranking gdzie liczą się miejsca

no i pytanie jakie kryterium przyjąć do oceny "TOP"- jakość samego materiału? popularność? czy wpływ na muzyke pózniej?

to dla każdego będzie inne i po to takie rankingi są żeby pózniej się kłócić, bulwersować i generować tym samym kliknięcia
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

Można interpretować topkę różnie, można robić kontrowersyjne rzeczy i wymyślać dziwne rzeczy w takich rankingach i zwykle mnie to nie rusza, ale to jest zwyczajnie fatalne
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

ja wiem że dziennikarzyny z newonce to są odklejeni od rzeczywistości, ale już sama obecność tego guwna Koza Mystery dungeon i do tego wyżej niż Sos ciuchy i borciuchy to niezła beka
mołpy są kozackie
ksiazenieporzadek

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ten opis pod gruzem XDDDDDDDD

„Nie powinna dziwić konsekwencja, z jaką co bardziej trueschoolowi fani rapu odrzucają kolejne propozycje od Kaza Bałagane – autor Radia Gruz to bowiem stricte bohater naszych czasów; chanów, darknetu i Uczuciopedii, tworzący dziwaczny metajęzyk, lawirujący pomiędzy czystym, niczym nieskalanym prostolstwem a intelektualnym lotem. I taki też jest ten materiał, będący legitymacją stylu Kaza. Można go nie lubić, jeszcze częściej można go nie zrozumieć. Ale jak raz chwyci, to trudno się uwolnić. W końcu, jak nawija sam zainteresowany, wymyśliłem język, którym gadasz z kolegami.”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jasek »

na huj w ogole czytać takie gowna jak wiadomo z góry, ze bedzie jakies pierdolenie. Nie nabijam wyświetleń i sie odcinam, portale i komentarze są jak zgangrenowana ręka kultury
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Rapowy offtopic

Post autor: azar »

baqlashan pisze: 01 gru 2019, 23:22 a pamiętacie tego sztosa?
Spoiler
Mam mega sympatię i szacunek dla ProCNT za ogólny dorobek i to jaką jest osobą, a ten numer wraz z wideoklipem to po prostu coś pięknego, dla mnie jest to jeden z nielicznych raperów, którzy faktycznie nieśli jakiś "przekaz", w przeciwieństwie do ziomków co tylko o przekazie pierdolą i lansują się jako liryczni a prawiąc truizmy i populizmy
moim zdaniem te rzeczy szybkiego szmalu i duetu EP z tamtego okresu są mocno niedocenione
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2853
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: WHITE »

trzy nielegale Rogala oczko niżej od Kękego, a pierwszy nielegal niewiele niżej, oni chyba to losowali
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

ksiazenieporzadek pisze: 02 gru 2019, 0:32 Ten opis pod gruzem XDDDDDDDD

„Nie powinna dziwić konsekwencja, z jaką co bardziej trueschoolowi fani rapu odrzucają kolejne propozycje od Kaza Bałagane – autor Radia Gruz to bowiem stricte bohater naszych czasów; chanów, darknetu i Uczuciopedii, tworzący dziwaczny metajęzyk, lawirujący pomiędzy czystym, niczym nieskalanym prostolstwem a intelektualnym lotem. I taki też jest ten materiał, będący legitymacją stylu Kaza. Można go nie lubić, jeszcze częściej można go nie zrozumieć. Ale jak raz chwyci, to trudno się uwolnić. W końcu, jak nawija sam zainteresowany, wymyśliłem język, którym gadasz z kolegami.”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hahaha o kurwa
Obrazek
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ