Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Malloy »

Jose pisze: 02 wrz 2019, 14:35 Przygotowuję materiał o Sariusie i pamiętam takie dwie miniafery z nim związane. Pierwsza to jakieś wrzucanie swoich fotek i pisanie o tym, że dostaje groźby i ktoś tam z jego otoczenia dostał kosę (?), a dwa, że pruł się do kogoś (do Yurkoskiego?) o to, że nie wspomniał go w relacji z festiwalu. Pamiętacie coś takiego? Jak jeszcze macie jakieś bekowe rzeczy od Mariusza to poproszę, bo chciałbym to zebrać do kupy i uderzyć ostrą amunicją, bo taką mam. :twisted:
Była jakaś akcja, że popkiller wrzucał relacje z jakiegoś koncertu, na którym grał, a on z fochem, że nic nie było o jego koncercie :rotfl:
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Ablazir »

była też akcja, że karierę skończył, a po tygodniu wrócił z epką, czy coś w tym stylu xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Malloy »

Miał kończyć karierę, a wrócił z EPka, gdzie VNM się wygadał u Yurkowskiego, że słyszał nowe numery i sztos a miał mieć wtedy depresję i już nie nagrywać XD
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Rapowy offtopic

Post autor: SWN »

Tak, i w poście na swojej grupce fb podziękowania dla jakichś ziomków/fanów, którzy "zamknęli go w studio" czy coś takiego i kazali nagrywać, bo do tego jest stworzony.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

No tak, zakończenie kariery to była akcja, że 7 stycznia pisał posta, z którego dało się wywnioskować, że odchodzi z rapu i emigruje, tego samego dnia w dziennikarskim gronie rozeszła się wieść, że wyda epkę (Adamkiewicz puścił ten news na Instagramie, ale o tym dowiedziałem się później, a potem VNM też mówił i tych kawałkach) i 31 stycznia pojawiło się info, że ziomki zamknęli go w studio i "NIGDZIE JUŻ NIE ODCHODZĘ", czyli bezczelna akcja niemiecka.

Dzięki, [mention]Malloy[/mention], czyli do Popkillera się pruł, coś mi świtało.

A z tym zdjęciem to wrzucał ryjec obitej mordy i podpisał, że ktoś tam chce go zabić, już się dokopałem. :D
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Ablazir »

a na kempie cos nie bylo?
nie pamietam juz kurwa prawie, ale moze to akurat pozytywne bylo
stanął na jakiejś skrzynce i własny koncert rozkręcił?
ktoś kojarzy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

Z Kempem to mi się kojarzy taka akcja, że kogoś (no i pierwsza myśl to Sarius, ale nie jestem w 100% pewny) wybrali w tym głosowaniu fanów i on tak tryhardował i namawiał ludzi, a potem nie przyjechał, bo stwierdził, że nie ma na bilet.

[mention]oldschool[/mention]a trzeba zawołać, bo on wie wszystko.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Ablazir »

A to nie Zioło na jakiś bilet na Kempa nie zbierał?
Weź ktoś rozjaśnij.
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oldschool »

A powiem szczerze, że z Sariusem raczej nie pomogę za dużo, ale bekę miałem z tego:
"Uwaga jest info: jestem rocznik 92' i mam featy na płycie takie, że nikt w tym wieku W TYM KRAJU nie jest w stanie takich ogarnąć. Trzymta mnie za słowo Dzieciaki"
z FB

po czym na płycie miał featy od VNMa, Bisza i WENY
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

Jose pisze: 02 wrz 2019, 15:12 A z tym zdjęciem to wrzucał ryjec obitej mordy i podpisał, że ktoś tam chce go zabić, już się dokopałem.
coś tam jeszcze było z ojcem chyba, że mu coś samochód albo jakoś tak
Jose pisze: 02 wrz 2019, 15:12 do Popkillera się pruł, coś mi świtało
mnie się coś kojarzy z CGM jeszcze, możliwe że to ta sama akcja, a pretensje były nie tyle do popkillera, a całego dziennikarstwa rapowego

kojarzę, że coś odjebał z jakimś koncertem gdzieś - ale możliwe że to była tylko jakaś socialowa drama u niego
jeszcze jak wychodził pierwszy singiel kurtyna z WCZ, to na jakimś filmiku popkillera dukał wyćpany, że wyjdzie klip i że on na tym klipe zrobił takie coś i żeby nikomu przyszło do głowy to po nim powtarzać, a jak doszło co do czego to zrobił sobie pod koniec trzy nacięcia żyletką (a ja zachodziłem w głowę, co to będzie, facet sobie jaja upierdolił?) o jest ten filmik

no i może nie afera, ale cringe straszny - dziaranie Leha
to co wrzucił oldschool też było fantastyczne
a i disowanie ślizgu na płycie z patronatem ślizgu to też była bardzo mądra akcja
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Malloy »

Oj, możliwe, że pojebałem Popkillera z CGMem
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Rapowy offtopic

Post autor: oyche »

a nie było że się żalił na fejsbuku, że jego starego pobito na stacji benzynowej? pojebało mi się coś może
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Rapowy offtopic

Post autor: moxxi »

Jak kończył kariere to zrobił jeszcze swój prywatny profil na którym miał wrzucać "kiedyś, cokolwiek" , ten profil chyba istniał tydzień ( mowa o Sariusie oczywiście ) :D
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Piters »

oyche pisze: 02 wrz 2019, 16:08 a nie było że się żalił na fejsbuku, że jego starego pobito na stacji benzynowej? pojebało mi się coś może
Tez cos takiego kojarze
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: przedszkolanek »

oyche pisze: 02 wrz 2019, 16:08 a nie było że się żalił na fejsbuku, że jego starego pobito na stacji benzynowej? pojebało mi się coś może
ooo, coś takiego to było i napisał, że chcą go zabić, a parę godzin później to wszystko usunął i udawał, że nic nie było, a jak mu fani nie dawali spokoju, to coś tam skrobnął, że przesadził :lol:

a jeszcze przy WCZ tym miał jakieś "zakodowane wiadomości" dla preorderowiczów, w sumie nie pamiętam jak to się skończyło, ale coś mi świta, że miałem z tego bekę, nie wiem czy to nie był zakodowany numer telefonu, na który można było zadzwonić, żeby usłyszeć nagraną "osobistą" wiadomość od Sariusa xDDDDDDDD
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

przedszkolanek pisze: 02 wrz 2019, 16:14 a jeszcze przy WCZ tym miał jakieś "zakodowane wiadomości" dla preorderowiczów, w sumie nie pamiętam jak to się skończyło, ale coś mi świta, że miałem z tego bekę, nie wiem czy to nie był zakodowany numer telefonu, na który można było zadzwonić, żeby usłyszeć nagraną "osobistą" wiadomość od Sariusa xDDDDDDDD
Tak było.

A z tym zdjęciem z obitą mordą i starym na stacji benzynowej i tym, że chcą go zabić to była jedna akcja. Też mi się ta stacja kojarzy.
oldschool pisze: 02 wrz 2019, 15:53 "Uwaga jest info: jestem rocznik 92' i mam featy na płycie takie, że nikt w tym wieku W TYM KRAJU nie jest w stanie takich ogarnąć. Trzymta mnie za słowo Dzieciaki"
Tak, to było full bekowe, ale lepsze chyba było to, że ślizg tam oczekiwał Włodiego, który nie wiem, w tym miałby być lepszym featem. :D
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Rapowy offtopic

Post autor: drzeworyt »

Obrazek
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: staroć »

w stanach to byle murzyn se wrzuca diament na zeby i nadgarstki a w Polsce jeszcze ani jeden raper tego nie ma
ani jeden raper, troche lipa nie? jak patrzylem na instagram UFO361 to widze miał fajne naszyjniki, ciekawe jak ta sprawa ma sie np. we francji czy rosji
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Rapowy offtopic

Post autor: instinkt »

popuś ma
radioaktywnyodpad
Posty: 145
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Rapowy offtopic

Post autor: radioaktywnyodpad »

No ale dobry raper :lol:
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
ODPOWIEDZ