Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Rapowy offtopic

Post autor: KillerCroc »

BENGAL pisze: 18 sie 2019, 18:34 decks z racji ze cale zycie trenowal sporty walki zna sie sila rzeczy z wiekszoscia tych szalencow z tych szemranych srodowisk bo spedzili wspolnie razem godziny tarzajac sie na macie i takie trzezwe sportowe sztamy sa mocniejsze niz pijacko alkoholowe. plus decks nigdy nie krecil jakis lewych akcji i huj go afery obchodzily. jak sie myle to mnie niech ktos poprawi ale tak bylo z tego co pamietam bo za /gnoja/ ich muzyka zylem
No ale Peja przecież też ćwiczył Judo i sobie tam nieźle nawet radził także sądzę że nie do końca o to chodzi.

Wydaję mi się że po prostu jeśli faktycznie zaszedł taki podział to bardziej przez to że jak to sam Peja mówił to właśnie Decks go trzymał często na szali, ogarniał jego pijackie burdy i alkoholiczne stany. Jeśli faktycznie taki podział zaszedł to sądzę po prostu że po prostu przez to że Decks jest bardziej wiarygodny dla tamtych ekip i tyle.

Ale też mi nie uważam żeby była aż taka kosa w P-Ń jak jest wspominane, przecież wcześniej już 52 miał spinę z Peją z tego co pamiętam i się zbytnio nie lubili w pewnych czasach a teraz gościnnie jeden u drugiego się pojawia a Hans raczej taki bardziej chłodny, przytomny facet więc chyba by sobie odpuścił trzymanie sztamy z Peją jeśli faktycznie miało by być tak że na niego tam wszyscy leją  :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Rapowy offtopic

Post autor: camzatizbak »

Groszek pisze: 17 sie 2019, 4:02 Wgl co 600v robi? Kiedyś jeden z większych producentów, a znikł
apropo gadki o 600v, dziś wyszło
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

Wigor najlepiej
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mario995 »

Tomb podobno wysłał płyty :D
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Rapowy offtopic

Post autor: camzatizbak »

Wczoraj newsa widzialem tez. Po ilu to...3latach?
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mario995 »

Trzy lata raczej na bank, z małym haczykiem.
Oby wszyscy dostali, dobrze by było gdyby Tomb w końcu zamknął tą sprawę.
Ktoś ze ślizgawkowiczów zamawiał tą płytkę? Jeśli tak to zarzućcie zdjęciem gdy do was dotrze ;)
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Bunnymen77 »

bortwick pisze: 18 sie 2019, 19:41 niemal cała znacząca raperska brać z Poznania nie chce mieć z Peją z pewnych powodów nic wspólnego.
Napisz jakie to powody, a nie pierdolisz jakbys byl w 8 kregu wtajemniczenia i sie brandzlowal, bo napisales na forum "wiem, ale nie powiem".
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Whtn »

https://hhnigdystop.com/2019/08/doszlo- ... -koncertu/
Wielki git i prawilniak obsral dupe przed paroma gowniarzami :lol: :lol:
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Rapowy offtopic

Post autor: lysy »

jeśli naprawdę przeciwko niemu było kilku typów i jeszcze ochroniarze, to co w tym dziwnego. nie wiem, z kim kali gra koncerty, ale jeśli nie była to prawilna bitewna ekipa, to nie chciał narażać ich bezpieczeństwa
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Whtn »

No jeżeli byłby to jakiś "normalny" raper to machnąłbym ręką, a nawet spropsowal za spokojne podejście, ale skoro natrafilo na samozwanczego dona tej gry to mam obowiązek cisnąć beke :joint: czekam tylko aż jakaś gowniarzeria zweryfikuje kciuka i będzie komplet :cool:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Rapowy offtopic

Post autor: moxxi »

Raczej się nie doczekasz :dunno: :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Rapowy offtopic

Post autor: bortwick »

Bunnymen77 pisze: 21 sie 2019, 11:12
bortwick pisze: 18 sie 2019, 19:41 niemal cała znacząca raperska brać z Poznania nie chce mieć z Peją z pewnych powodów nic wspólnego.
Napisz jakie to powody, a nie pierdolisz jakbys byl w 8 kregu wtajemniczenia i sie brandzlowal, bo napisales na forum "wiem, ale nie powiem".
Mój post nie dotyczył powodów tylko samego faktu. Nie wypada kwestii prywatnych (tym bardziej nieoficjalnych) rozwijać na forum. Pewne jest tylko to że one zaistniały.
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Bunnymen77 »

Frajerskie pierdolenie, nie pozdrawiam.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Rapowy offtopic

Post autor: bortwick »

Bunnymen77 pisze: 21 sie 2019, 13:04 Frajerskie pierdolenie, nie pozdrawiam.
Bardzo proszę bez wulgaryzmów.
24.07.2019 - 16.12.2019
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Rapowy offtopic

Post autor: lysy »

Whtn pisze: 21 sie 2019, 12:19 No jeżeli byłby to jakiś "normalny" raper to machnąłbym ręką, a nawet spropsowal za spokojne podejście, ale skoro natrafilo na samozwanczego dona tej gry to mam obowiązek cisnąć beke :joint: czekam tylko aż jakaś gowniarzeria zweryfikuje kciuka i będzie komplet :cool:
to kali grał jakiegoś kozaka w numerach? wydawało mi się, że właśnie nie, nawet pamiętam, że po spotkaniu z oskarem mówił coś, że siła fizyczna o niczym nie świadczy itd. no ale mogę się mylić, bo nie jestem dobrze zaznajomiony z jego twórczością


camzatizbak pisze: 18 sie 2019, 20:44 Ten król chuliganów jak mu tam zapomniałem jest chyba na klipie szacunek ludzi ulicy, dokument jakiś z nim widziałem
jest nawet na okładce :)


bortwick pisze: 21 sie 2019, 12:50
Bunnymen77 pisze: 21 sie 2019, 11:12
bortwick pisze: 18 sie 2019, 19:41 niemal cała znacząca raperska brać z Poznania nie chce mieć z Peją z pewnych powodów nic wspólnego.
Napisz jakie to powody, a nie pierdolisz jakbys byl w 8 kregu wtajemniczenia i sie brandzlowal, bo napisales na forum "wiem, ale nie powiem".
Mój post nie dotyczył powodów tylko samego faktu. Nie wypada kwestii prywatnych (tym bardziej nieoficjalnych) rozwijać na forum. Pewne jest tylko to że one zaistniały.
bo paluch pokłócił się z rychem, a uszol nagle przypomniał sobie po dwudziestu latach, że peja zrobił lewe akcje i jebać go?
Ostatnio zmieniony 21 sie 2019, 13:47 przez lysy, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Whtn »

Spoiler
Obrazek
Uszol ma dość ciekawe dziary ;)
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

ja pierdolę
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Rapowy offtopic

Post autor: BENGAL »

uszol wariat tyle w temacie a kali to przeciez cpun i stary zlodziej a nie jakis popek rak mikulajew monster co ludziom za 200 funtow dlugu kazal jesc swoja skore z mordy co 2 tyg w lodowce lezala szacunek popek dla ciebie nie zapomne tego nigdy
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Rapowy offtopic

Post autor: onizuka »

https://www.youtube.com/watch?v=WZy82tgUSR4
ziomek nawijnął na bicie od almette xD
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Jose »

O shiiiiiiiiiiiiiit :bowdown: :rotfl:

Popłakałem się z beki, dziena za tę wrzutę xddd
ODPOWIEDZ