Biuro Ochrony Rapu czy to najlepsza ekipa w historii rapu??

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Biuro Ochrony Rapu czy to najlepsza ekipa w historii rapu??

Post autor: bortwick »

Siemano mordy, ostatnio naszła mnie gruba rozkminka czy Biuro Ochrony Rapu (BOR CREW) BOR 4 LIFE
to najlepsza ekipa w historii polskiego rapu czy były mocniejsze grupy? I nie mam na myśli tych lejbelowych pseudo zbieranin jak Que Quality ktoś tu pisał że Hemp Gru chyba jednak lepsze cóż ja mam inne zdanie dla mnie to ekipa najmocniejsza składowo (Paluch, Sarius, Szpaku, Gedz, Kobik, Joda, Lipa) legenda polskiej rap sceny i dwie przyszłe legendy zasłużony weteran Gedz i nieco słabsi ale solidni Kobik Joda i młody Lipa naprawde kawał składu do tego duże znajomości duże wtyki nie widze większych w polskich wytwórniach chłopaki naprawdę się lubią są jak drużyna i muzyka wykracza poza kanon polskiej rap sceny to jest już połączenie takiej nowoczesnej ulicznej poezji z zajebistym brudnym brzmieniem coś absolutnie nowego w naszym kraju a praktykowane już wiele lat przez tę ekipę oczywiście do BOR nie jest łatwo się dostac bo nie chodzi tylko o fejm ale o zasady skillse i czy pasujesz z charakteru więc to czyni te ekipe jeszcze silniejszą. No i myślę że powiązanie uliczne też są na korzyść dla nich bo sa w stanie rozjebać każdego. Do tego lidera ZŁOTA OWCA. Nie ma Lipy hehe chociaż nie no jak nie ma jak jest młody LIPA. Pozdro BOR 4 LIFE

To pytanie brzmi czy wg was też BOR to najlepsza ekipa w historii polskiego rapu? Najbliższa płyta może rozwiać wątpliwości.

Warn za drugi taki sam temat. Dyskusja o BOR:
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=5&t=2088
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Biuro Ochrony Rapu czy to najlepsza ekipa w historii rapu??

Post autor: mopek »

twick ty nagrywasz coś?
ksiazenieporzadek

Re: Biuro Ochrony Rapu czy to najlepsza ekipa w historii rapu??

Post autor: ksiazenieporzadek »

Gmll w latach 2015-2017


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2740
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Biuro Ochrony Rapu czy to najlepsza ekipa w historii rapu??

Post autor: Jasek »

bor nowa mezokracja - tylko gorsza
cztery żubry i dwie kurwy
Zablokowany