Alkopoligamia.com

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Alkopoligamia.com

Post autor: przedszkolanek »

może kogoś, a temat pewnie się przyda
Ten Typ Mes i Emil Blef rozpoczynają swoją wspólną trasę koncertową, a już teraz udostępniamy Wam film z ostatnich koncertów. Duże kino. Polecamy oraz zapraszamy na jesienne koncerty Mesa i Emila:
reszta w opisie filmiku
Ten Typ Mes & Emil Blef - dzisiaj koncert
Spoiler
blessdamic
Posty: 78
Rejestracja: 11 lip 2019, 10:52

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: blessdamic »

Ktoś był na którymś z koncertów z trasy? Jak to mniej więcej wygląda? Grają coś wspólnie ze starszych czasów Flexxipu poza, jak się domyślam, "Oszustami" i ewentualnie "Szukam tego hajsu?". Czy może raczej koncert jest podzielony na dwie osobne części Emila i Mesa, a wspólne występy sprowadzają się do "Bloków" i "Jeszcze"?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: Luxair »

Poza odgrzaniem Flexxipu/Blefa, cokolwiek ta wytwórnia robi jeszcze? Rosalie jest jeszcze u nich?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: FruitOffTheWall »

Nic ciekawego podbonie jak prosto step i urban(ci to juz wogle kurwa zapomnieni XDDDD)
kiedys rapery ojebali by lache zeby byc w tych wytworniach a dzisiaj jest jak jest
Only ciuchy daja jakiś fajny pitos
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: sugarhill_notausgang »

Luxair pisze: 23 wrz 2019, 11:44 Poza odgrzaniem Flexxipu/Blefa, cokolwiek ta wytwórnia robi jeszcze?
Tak, preordery w pudełkach, które KURRRWA świecą w ciemności!

Należą się duże propsy za cały projekt Albo Inaczej, który, z małymi wpadkami, ogólnie jest zajebisty i bardzo fajnie się go słucha. Chociaż kto wie, co by było, gdyby nie zaangażowanie do projektu pana Mariusza Obijalskiego (na co dzień pianisty w zespole Fisz Emade Tworzywo Sztuczne), który jest megazdolnym totalnym przekotem i który zrobił wszystkie aranże do obu części projektu. No ale w Alko wiedzieli kogo wziąć do tej roboty, więc props.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: jajca »

Luxair pisze: 23 wrz 2019, 11:44 Poza odgrzaniem Flexxipu/Blefa, cokolwiek ta wytwórnia robi jeszcze? Rosalie jest jeszcze u nich?
nie wiem czy mozna to zaliczyc do dzialalnosci wytworni, ale od czasu do czasu grywają koncerty pod wspomnianym wyżej szyldem Albo Inaczej (w tym roku np. na Fest Festivalu czy pod Muzeum Powstania Warszawskiego)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: sugarhill_notausgang »

Kupiłem sobie dzisiaj bardzo dobrą płytę, polecam.
Spoiler
Obrazek
Można też ja kupić na alkopoligamia.com za 39 zł + ship. Ale nie polecam.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: Jose »

Odświeżam sobie albumy Leha i przypomniało mi się, jak on i reszta ziomków trafiła do labelu, a w jednym z oświadczeń był opis tego, że nowi członkowie musieli sobie zasłużyć na bycie w labelu, przeżyć z Mesem ileś melanżów, bo Mes musiał się upewnić, czy będą godnie reprezentować label. I nie wiem, czy z perspektywy czasu tamte słowa nie są bardziej bekowe niż to, że Lepsze Żbiki szybko odpłynęły z wytwórni. :what:
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: bilderberg »

Jak mnie bawią takie osoby jak Mes które gloryfikują swój alkoholizm i to że trzeba pić bo jak się ze mną nie pijesz to jesteś pizda i nie zasługujesz na bycie w mojej prestiżowej wytwórni.
Mentalnie Mes jest najgorszym ściekiem w plhh.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: kapper1 »

bilderberg pisze: 22 lut 2020, 12:46 Mentalnie Mes jest najgorszym ściekiem w plhh.
Czołóweczka, ale ma mocną konkurencję jednak w plhh :bag:
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: kon rafal »

Cała ta otoczka i gloryfikacja alkoholizmu w latach 2009-2013 to jeden wielki facepalm, no ale przypadło to też akurat na najlepszą muzykę od niego

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

encrenoire

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 17:12 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: BENGAL »

ogolnie w rapie pl kurwa byla kiedys mocno melanzowo zulowa fala po ktorej goscie zostali zzuleni przez zycie jak w sobotce na koncu swojej drogi mieli problemy sie odnalesc np kuba knap i inni lub sw pamieci zioloziolo i w czasach gimnazjow imponowalo to sluchaczom ale kurwa zjawisko to z perspektywy czasu i kurwa podejscia nowej fali do rapu typu donald mckwacz kapitalizm bedogie oficijal hustler movment robimy ruchy zarbiamy hajc zyjemy instagram life to wyglada kurwa zalosnie i tragicznie a mes jest w huj egoista ja goscia niezdzierze odkad sie publicznie przyznawal i akceptowal i popieral aborcje w swoich nutkach
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: BENGAL »

ogolnie kurwa ze nikt goscia nie zjechal jak parkiet w mocno prawicowej scenie erape za to ze kazal swojej babie zrobic aborcje a potem ja pogonil to tez duzo mowi ze to niezla szuja jest i powinno sie go jebac za smierc niewinnego dzieciatka ale huj rap to byznes. pomimo to chlop kurwa utalentowany w jakims stopniu taki kurwa sentino troche ale z mniejszym ego ktory kurwa sie osral jak zrobil komerche i udawal ze nie zrrobil komerchy ze kawalek mial miec inny beacik kurwa no niezle mial najebane pod kopula
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: jajca »

W mesie mnie wkurwia, że nie ma kompletnie dystansu do siebie, a równocześnie ma obsesję na punkcie kwestii wizerunkowych. Chciałby być z jednej strony prawilniakiem że street creditem, z drugiej pozuje na wytrawnego inteligencika i straszliwie się stara wyeksponować te swoje wymarzone cechy, a przecież jak się coś ma to wcale nie trzeba tego na siłę pokazywać.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: drzeworyt »

jajca pisze: 23 lut 2020, 19:35 W mesie mnie wkurwia, że nie ma kompletnie dystansu do siebie, a równocześnie ma obsesję na punkcie kwestii wizerunkowych. Chciałby być z jednej strony prawilniakiem że street creditem, z drugiej pozuje na wytrawnego inteligencika i straszliwie się stara wyeksponować te swoje wymarzone cechy, a przecież jak się coś ma to wcale nie trzeba tego na siłę pokazywać.
trafne fest. Mimo wysztko chciałbym wierzyć, że zaangażowanie się w akcje Bonusa nie wynika z zimnej kalkulacji.

A tych wersów z Otwarcia o aburcji to chyba nie można tak dosłownie traktować.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: 2rzyn »

jak to kurwa nie mozna?
przecież wyraźnie zarapował że usunęli dziecko :D
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: clockers »

nawet jeśli, to co z tego?
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: JoeyJoeJoe »

clockers pisze: 24 lut 2020, 7:49 nawet jeśli, to co z tego?
:wall:
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
arboozrap
Posty: 1252
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:42

Re: Alkopoligamia.com

Post autor: arboozrap »

I dziwi mnie to, że Pih potrafi w necie jechać po Ukraińcach czy Oldze Tokarczuk, a nie potrafi pocisnąć Mesowi za wers o aborcji, gdzie chwali się usunięciem dziecka. On wielki prawicowiec.
ODPOWIEDZ