Popkillery 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

skała pisze: 09 maja 2019, 1:35 hewra to niemiecki proszek do prania
no przecież hewra to niemiecki proszek do prania, nie wiem o co ci chodzi :dunno:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Popkillery 2019

Post autor: Luxair »

O co w ogóle chodzi z tym Kstykiem, skąd raperów hejt na niego?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Popkillery 2019

Post autor: aleksy »

odnośnie tego występu jeru

wczoraj myślałem sobie, że publika zjebała i o kurcze jaki wstyd za polske ;( ale dzisiaj sb myślę, że przecież na takich "festiwalach", "galach", rozdaniach nagród (czy nazwij to jak chcesz) te występy zawsze są w takim stylu, że wykonawca sobie napierdala kulturalnie na scenie, a widownia sobie kulturalnie siedzi bez żadnych wygibasów albo krzyków i co najwyżej zaklaskają, no nie? bo teraz wydaje mi się, że jeru zjebał i nie czaję czego on oczekiwał na takim evencie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Popkillery 2019

Post autor: Jose »

Luxair pisze: 09 maja 2019, 9:04 O co w ogóle chodzi z tym Kstykiem, skąd raperów hejt na niego?
Typ jako gimnazjalizsta/licealista "wybił się" na komentowaniu pod dosłownie wszystkim na YT komentarze: "props" albo "chujowe". Nie mam pojęcia, jak dało się wybić na czymś takim ani dlaczego ludzie się tym zainteresowali, ale ja wielu rzeczy odnośnie wybijania się nie rozumiem. No i tak narastał jego fejm, fanpage rósł, to zaczął być dla ludzi był jakimś wyznacznikiem. Od jakiegoś czasu robi już natomiast inne ruchy - wydaje jakieś płyty, składanki, promuje nieznanych ludzi na kanale na YT i celuje w label. Generalnie gust ma dość słaby i promuje jakichś raperów z generatora, ale trzeba mu oddać, że po pierwsze słucha tego gównorapu godzinami, przez co sporo rzeczy nam odsiewa, po drugie to w dużej mierze dzięki niemu wypłynęli choćby tacy goście jak schafter czy skiny, którzy mają u niego kawałki. Szczerze, to zupełnie nie irytuje mnie jego obecność, typ raz na jakiś czas wyłapie jakąś perełkę, nie kreuje się przy tym na jakiegoś krytyka, który pozjadał rozumy (chociaż w sumie nie wiem, bo nie śledzę, poza tym, co wrzuca na kanał), a ludzie go cisną, bo się wybił na pisaniu, że coś jest "chujowe".

A dlaczego hejt raperów? Bo to pospinane dupy są. Stąd nie ma krytycznych recenzji na głównych portalach, stąd nie ma niewygodnych pytań w wywiadach, jak ktoś powie złe słówko, to się zaczynają telefony, facebookowe oświadczenia, spinanie się, że DLACZEGO TYLKO 7/10 i efektem tego jest np. to, że jak odważysz się skrytykować jakiegoś Wenę w recenzji, to on się potem nie zgodzi na wywiad, czyli portalowi nie zgodzą się wyświetlenia. Czyli lepiej pisać potulnie, chwalić, mieć dobre kontakty. I jak taki Kstyk, który zasięgi ma spore, powie, że Żabson jest chujowy, to pan raper przyzwyczajony do głaskania po główce, zaczyna się trząść ze złości. Dlatego większość tego dziennikarsko-raperskiego środowiska wygląda tak a nie inaczej.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Popkillery 2019

Post autor: sugarhill_notausgang »

Dobry temat. Jak Was poczytałem wczoraj wieczorem to włączyłem, przewinąłem i zobaczyłem, jak CNE gada jakieś kocopoły - akurat nadawał temat braku hip-hopu w tradycyjnych mediach tymi słowy: Natomiast patrząc na telewizję, patrząc na rozgłośnie radiowe... nie ma. Czy oni się boją? Czy oni nie chcą? więc przewinąłem szybko dalej i zobaczyłem tę Admę, która chyba nawet nie ma dekoltu, więc ani patrzeć, ani słuchać się nie da.

Ogólnie spróbuję obejrzeć całą galę bez tych 4 typów na początku, z których znam tylko CNE, mam nadzieję na przewagę beki nad ciarkami wstydu.

Edit: Aha, zapomniałbym: Szpaku :lol: Paluch :lol: Eminem :lol:
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

te wybory xD a żabson to debil i można kstyka lubić czy nie, ale takie coś odjebać to żenada xd
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Popkillery 2019

Post autor: ngbijhoni »

Moglby ktos dac wyniki? Albo niech 23 wjebie je w pierwszy post
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

zadlo pisze: 09 maja 2019, 12:40 Moglby ktos dac wyniki? Albo niech 23 wjebie je w pierwszy post
POPKILLERY 2019

POLSKA

*NAGRODY PUBLICZNOŚCI*

WYDANIE ROKU:

1. TACONAFIDE "SOMA 0.5 MG"

KOOPERACJA ROKU:

1. TACONAFIDE FEAT. BEDOES "8 KOBIET (REMIX)"

TELEDYSK ROKU:

1. ŻABSON "DMT"

GRUPA/DUET ROKU

1. TACONAFIDE

ODKRYCIE ROKU:

1. JAN - RAPOWANIE

PRODUCENT ROKU:

1. STEEZ83

RAPER ROKU:

1. SZPAKU

SINGIEL ROKU:

1. SARIUS "WIKING"

ALBUM ROKU:

1. SZPAKU "ATYPOWY"

*NAGRODY GREMIUM*

RAPER ROKU:

1. PALUCH

SINGIEL ROKU:

1. SOKÓŁ "CHCEMY BYĆ WYŻEJ"

ALBUM ROKU:

1. PRO8L3M "GROUND ZERO MIXTAPE"

*NAGRODY SPECJALNE*

#DOWHATMOVESYOU

1. DJ FALCON/DJ KEBS

ZŁOTY POPKILLER ZA CAŁOKSZTAŁT:

1. BOGNA ŚWIĄTKOWSKA
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Popkillery 2019

Post autor: ngbijhoni »

o huj xD
dzieki svlv
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

zadlo pisze: 09 maja 2019, 12:47 o huj xD
dzieki svlv
Spoko, było jeszcze coś ze świata czy Usa, ale nie mogę znaleźć. Pamiętam tylko, że raperem roku został EMinem xD
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Popkillery 2019

Post autor: vampmoney »

eminem XDDD
ja pierdole czy tam są poważni ludzie? przecież oprócz ground zero i chcemy być wyżej wszystko co tam wytypowali to jest jakiś żart
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Popkillery 2019

Post autor: JVCORE »

Może mi ktoś powiedzieć jak to wyglądało, był menager eminema i odbierał statuetkę? A dla xxxtentaciona lecą do USA i stawiają na cmentarzu? Co za kurwa paranoja :bowdown:
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Popkillery 2019

Post autor: sugarhill_notausgang »

No tu macie zagranicę:

Nagrody publiczności:
Zagraniczny album roku:
XXXTentacion – “?”
Zagraniczny singiel roku:
XXXTentacion – “Sad!”
Zagraniczny raper roku:
Eminem
Zagraniczne odkrycie roku:
Juice WRLD

Nagrody gremium:
Zagraniczny album roku:
Pusha T – “Daytona”
Zagraniczny singiel roku:
Childish Gambino – “This Is America”
Zagraniczny raper roku:
Pusha T


ZPAV patronem nagród Popkillery 2019
https://qlcity.prowly.com/58316-zpav-pa ... llery-2019
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: Popkillery 2019

Post autor: dms »

Ktoś mi powie jaki jest sens nagradzania zagranicznych płyt na takich galach? Przecież wszyscy mają to w chuju.

Chujowe te wyniki, P8M i Sokół tylko. No i Taconafide jako duet to okej, nie jestem fanem ale pod względem wielkości to było to wydarzenie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 13:23 przez dms, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Popkillery 2019

Post autor: sugarhill_notausgang »

Osobą, która opuszczała Capitol z największą liczbą statuetek, był Czarny HIFI. Producent reprezentował podczas Universal Music Polska, stąd to właśnie do jego rąk trafiały nagrody przyznane Eminemowi, Pushy T, XXXTentacionowi i Juice’owi WRLD.

:lol:
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Popkillery 2019

Post autor: Ruces »

przedszkolanek pisze: 08 maja 2019, 22:02 a w ogóle wie ktoś po co goodkid się w to zamieszał? [mention]Jose[/mention]
Dawid pisał kiedyś jakieś teksty na popkiller, kumpluje się z Emateiem, działa w branży od wielu lat, sam Ematei też chciał ludzi Z WIELU MIEJSC (dlatego nie ma porcys czy screenagers XD), więc się tam pojawił, proste.

Gala żenująca, cieszę się, że nie wpadłem na pomysł, aby się tam pojawić.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 15:50 przez Ruces, łącznie zmieniany 1 raz.
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
ksiazenieporzadek

Re: Popkillery 2019

Post autor: ksiazenieporzadek »

rozumiem, że nagrody dla xxx są z powodu, iż został zabity?
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

ksiazenieporzadek pisze: 09 maja 2019, 13:33 rozumiem, że nagrody dla xxx są z powodu, iż został zabity?
to samo pomyślałem, mimo, że X lubię bardzo. A Eminem zadowolony pewnie czekam na jego live na ig jak się cieszy ze statuetki
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Popkillery 2019

Post autor: ngbijhoni »

w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

zadlo pisze: 09 maja 2019, 13:45 w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
nie oglądałem, wiem że stream był na youtubie. widziałem tylko filmik jak żabson ciśnie kstyka i kstyk normalnie marynara, a żabson normalny fit i kurwa różowe okularki śmieszek jeden.
ODPOWIEDZ