Popkillery 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Popkillery 2019

Post autor: ngbijhoni »

svlv96 pisze:
zadlo pisze: 09 maja 2019, 13:45 w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
nie oglądałem, wiem że stream był na youtubie. widziałem tylko filmik jak żabson ciśnie kstyka i kstyk normalnie marynara, a żabson normalny fit i kurwa różowe okularki śmieszek jeden.
szkoda, ze taki luzny nie byl podczas akcji z barmanem. pierdolony zjeb.
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Popkillery 2019

Post autor: svlv96 »

zadlo pisze: 09 maja 2019, 13:48
svlv96 pisze:
zadlo pisze: 09 maja 2019, 13:45 w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
nie oglądałem, wiem że stream był na youtubie. widziałem tylko filmik jak żabson ciśnie kstyka i kstyk normalnie marynara, a żabson normalny fit i kurwa różowe okularki śmieszek jeden.
szkoda, ze taki luzny nie byl podczas akcji z barmanem. pierdolony zjeb.
no i szkoda, że do Bonsa nic nie powiedział jak ten najebany go cisnął xD
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

różnie, kstyk był w gajerze, adma w kreacji z jakiegoś startreka (nie obrażając fanów startreka), kasta w begi dżinsach
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4097
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Popkillery 2019

Post autor: Luxair »

Dzięki pan Jose za wyczerpującą odpowiedź :)
Jose pisze: 09 maja 2019, 9:59Nie mam pojęcia, jak dało się wybić na czymś takim ani dlaczego ludzie się tym zainteresowali, ale ja wielu rzeczy odnośnie wybijania się nie rozumiem.
Clown world, honk honk
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Popkillery 2019

Post autor: vampmoney »

Mystair pisze: 08 maja 2019, 21:33 Paluch ładny smutny człowiek ciągle sztywno z łbem w telefonie z nagrodą :bag:
taki obraz tego przyjeba, jebany hipokryta bożek młodzieży
kompletnie rozjebało mnie jak typowali zagraniczne albumy a tam XXXTENTACION "SAD!" XD
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Popkillery 2019

Post autor: Jose »

przedszkolanek pisze: 08 maja 2019, 22:02 a w ogóle wie ktoś po co goodkid się w to zamieszał?

Widzę, że możesz już zapytać osobiście
[mention]goodkid[/mention]
goodkid
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:53

Re: Popkillery 2019

Post autor: goodkid »

Cześć,

W końcu i ja się tu znalazłem :)

Zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiem na kilka zagadnień. O samym poziomie gali, kwestiach organizacyjnych itp. - nie wypada mi się wypowiadać, przede wszystkim z racji tego, że za kilka miesięcy będą nagrody Polish Hip-Hop Music Awards. Na pewno będziemy robili to inaczej.
przedszkolanek pisze: 08 maja 2019, 22:02 a w ogóle wie ktoś po co goodkid się w to zamieszał? [mention]Jose[/mention]
Został zaproszony przedstawiciel Polish Hip-Hop Festival. A, że z ramienia festiwalu ja udzielam się w mediach, to dostałem rozkaz pojechania tam :)
Jose pisze: 08 maja 2019, 22:11 Nie gadałem z nim o tym, dla mnie to mega dziwne, tym bardziej że ogarnia nagrody PLHHF, więc działanie dla bezpośredniej konkurencji wygląda tak o, ale Dawid po prostu lubi być w środowisku, być zapraszany i zbijać piątki i w sumie póki nie widziałem, jak absurdalnie to wyglądało, to nie widziałem w tym nic złego. Ale jak sobie pomyślę, że oni jutro będą musieli wstać i udawać, że gala była super, nagrody super, atmosfera super i potem chcą być brani za poważnych dziennikarzy to ja nie wiem.

Swoją drogą, te nagrody PLHHF muszą być rozdawane podczas festiwalu, wtedy obecni tam ludzie zrobią chociaż atmosferę, bo jak widziałem ten występ Jeru dziś to :what:
Ja nie powiedziałem, że gala była super i nie mam zamiaru o tym wydarzeniu tak mówić. Mamy na to zupełnie inny pomysł, także bez obaw. Byłeś w Płocku, wiesz jak jest wszystko zorganizowane, więc wydaje mi się, że nie masz się czego obawiać.

To nie jest też działanie dla konkurencji ze szkodą dla samych siebie - gdyby tak było, to nikt od nas by się tam nie pojawił. Nawet ja sam, bo też dostałem propozycję udziału w gremium, jako dziennikarz-bloger-ktoś tam, tak mogłem zostać podpisany, ale to właśnie wtedy by się to nie zgadzało i mogłoby być odebrane jako szkoda.
YKCUL pisze: 08 maja 2019, 22:26 No kurwa szanowne gremium hh nie nominowalo hewry, tuzzy czy schaftera nie mowiac juz o cpajstajlach. Gdyby byla kategoria odkrycie roku to tez wygralby zabso albo borixon xdd
YKCUL pisze: 08 maja 2019, 22:26 No kurwa szanowne gremium hh nie nominowalo hewry, tuzzy czy schaftera nie mowiac juz o cpajstajlach. Gdyby byla kategoria odkrycie roku to tez wygralby zabso albo borixon xdd
Wspomniane przez Ciebie szanowne gremium miało kilkadziesiąt propozycji, więc błędem jest myślenie, że wymienione postaci nie były brane pod uwagę.

Na bloga wrzuciłem swoje typy, które przekazałem redakcji. Nie wiem, jak głosowali inni. http://goodkid.pl/i-juz-po-popkillerach/
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Popkillery 2019

Post autor: Jose »

Nie obawiam się, bo wiem, że nie jesteście takimi dzbanami jak Popkiller, to przede wszystkim, choć jednak trochę się obawiam, bo widzę, że raperzy mocno nie dorośli do tych nagród i mieli na nie wywalone jajca. No i ta gala to chyba wielka nauczka dla was pod względem tego, jak tego nie organizować.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Popkillery 2019

Post autor: FÜRDIEGANG »

[mention]goodkid[/mention] oddaje props za glosowanie w grupie roku i polskie płyty.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Popkillery 2019

Post autor: dwupak »

:bowdown: :bowdown: zabson ty smieciu
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2019

Post autor: przedszkolanek »

W ogóle dopiero dzisiaj doszło do mnie, że Żabson mimo, że powiedział co powiedział, zachował się jak zachował i ośmieszył całą tę galę wraz z jej organizatorem, to jednak jako jedyny z nagrodzonych (może obok sokoła) podszedł do rozdania w miarę poważnie i powiedział cokolwiek poza dziękuję. Może gadanie, że "polski hiphop idzie w chuj do przodu, mamy szanse wyjść poza Polskę" nie jest szczególnie mądre, ale przynajmniej jest to cokolwiek. Co zresztą najlepiej świadczy o poziomie tej gali.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Popkillery 2019

Post autor: oyche »

żabson jak wjechał :lol: ameryczka
Awatar użytkownika
mruwa
Posty: 216
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Popkillery 2019

Post autor: mruwa »

Mogl jeszcze zaczac strzelac z klamki do kstyka. załosne zachowanie tego imbecyla
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Popkillery 2019

Post autor: hardy »

Chciał być jak Chylińska z "nauczyciele fuck off" :dunno:
Mówi się o nim, więc cel spełniony, przecież tak działają celebryci.

Obejrzałem tę galę i średnio to wyszło, były żenujące momenty, ale pierwsze koty za płoty. Liczę, że następne rozdania będą lepiej wyglądały. Prowadzący do siebie pasowali, Adma naturalna i fajna, a Kasta normalny chłop. Fajne połączenie.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

hardy pisze: 09 maja 2019, 18:47 Adma naturalna i fajna, a Kasta normalny chłop. Fajne połączenie.
szczególnie jak oboje żartowali o r e p r o d u k c j i (hehe seksik) albo jak adma dopierdalała wstawki, że na scenie jest ogień i jej gorąco :bag: :bag:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Popkillery 2019

Post autor: Moltisanti »

Przecież Adma z Kastą klasa, już się nie dopierdalaj na siłę do wszystkiego.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Popkillery 2019

Post autor: mbunt »

jakas minimalna ta frekwencja, bez sensu ze sie z PLHHF nie dogadali w tym roku zeby zrobic to wspolnie
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Popkillery 2019

Post autor: Ruces »

Moltisanti pisze: 09 maja 2019, 20:57 Przecież Adma z Kastą klasa, już się nie dopierdalaj na siłę do wszystkiego.
Przecież Kasta wyglądał jakby zaraz miał wyjść na salę gimnastyczną, aby odbębnić wf w szóstej klasie podstawówki. Jaka klasa, o czym my tu w ogóle rozmawiamy?
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

Moltisanti pisze: 09 maja 2019, 20:57 Przecież Adma z Kastą klasa, już się nie dopierdalaj na siłę do wszystkiego.
ale ja się nie dopierdalam na siłę, żenujące to było i tyle, nie tego się oczekuje po tego typu eventach, fakt że nie spodziewałem się szału ale jakiś poziom powinien być, tu nie było z tym najlepiej
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Popkillery 2019

Post autor: YKCUL »

Nie no ja uwazam ze adma jak i waldek udzwigneli ten festynw, w tym konkretnym przypadku akurat wybor byl trafiony, jakby mial to prowadzic ematei z tym jego zalamujacym sie glosem albo puoc to ja pierdole
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ