Popkillery 2019

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

Na miejscu Emateja nie uznałbym tych wyników i nie wstawiłbym ich na FB Popkillera :dunno:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2019

Post autor: przedszkolanek »

Whtn pisze: 08 maja 2019, 21:51 w polsce jak w chlewie
reakcje widowni bezcenne
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Popkillery 2019

Post autor: jankes »

Najlepsza okazja na pokazanie aktualnego statusu hibhobu spierdolona przez wieśniackie chore ambicje Emateia i jego gównoportalu (bo przecież to my musimy to przeprowadzić wczoraj, czemu to ma się odbyć na poziomie w jakimś kurwa Płocku) :bowdown:
75% raperów ma to w chuju, słuchacze wybierają na klip roku Żabsona machającego łapami do kamery, Paluch ładny smutny człowiek w telefonie przez 80% czasu, jakość streamu jak klipy w 2004, Czarny (szanuję oczywiście) odbiera statuetki w imieniu Universal za kurwa tuzy vide Glover czy Puszaty, Bacardi-Martini wysyła asystentkę asystentki. Przecież jakby to gdzieś wrzucić na reddit to ludzie w stanach oszaleliby ze śmiechu.

To jest kurwa absurd co się odjebało, pozdrowienia dla tych którzy mają olej w głowie, mordo jak tam zdrowie?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Popkillery 2019

Post autor: SWN »

Czemu Ematei wiecznie musi wyglądać jak zdziwiony buldog na koniec dowcipu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2019

Post autor: przedszkolanek »

E, kurwa,
czy mi się wydaje, czy Tuzzy nie było nawet w nominowanych nigdzie? :bag:
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Popkillery 2019

Post autor: FÜRDIEGANG »

^ tak, to skandal.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2019

Post autor: przedszkolanek »

a w ogóle wie ktoś po co goodkid się w to zamieszał? [mention]Jose[/mention]
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Popkillery 2019

Post autor: Jose »

Nie gadałem z nim o tym, dla mnie to mega dziwne, tym bardziej że ogarnia nagrody PLHHF, więc działanie dla bezpośredniej konkurencji wygląda tak o, ale Dawid po prostu lubi być w środowisku, być zapraszany i zbijać piątki i w sumie póki nie widziałem, jak absurdalnie to wyglądało, to nie widziałem w tym nic złego. Ale jak sobie pomyślę, że oni jutro będą musieli wstać i udawać, że gala była super, nagrody super, atmosfera super i potem chcą być brani za poważnych dziennikarzy to ja nie wiem.

Swoją drogą, te nagrody PLHHF muszą być rozdawane podczas festiwalu, wtedy obecni tam ludzie zrobią chociaż atmosferę, bo jak widziałem ten występ Jeru dziś to :what:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

Black Candy pewnie się bujała (widziałem tylko początek występu)
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Popkillery 2019

Post autor: oyama »

szkoda, że rudowłosa nie pokazała sralnika i nie zrzuciła tej sukienki (?) z siebie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Popkillery 2019

Post autor: Whtn »

Ten wybór palucha to po prostu bezpieczny wybór dla gremium - coś ala PATRZCIE NIE JESTEŚMY DZIADAMI BOROWYMI CO TYLKO JAZZ HIP HOP I GALERIA LUBELSKI STYL, LUBIMY PRZECIEŻ DOBRY PODKREŚLAM DOBRY NIUSKUL JAK NP PALUCH
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Popkillery 2019

Post autor: YKCUL »

Te nominacje wygladaly jakby ktos wpisal hiphop2k18 w yt i wybral pierwsze wyniki z brzegu
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Popkillery 2019

Post autor: manieq »

Aby sprostować - te nominacje, co zostały przedstawione na gali, to było TOP 5 z głosowań, więc nic dziwnego, że to co najpopularniejsze lądowało tam.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Popkillery 2019

Post autor: YKCUL »

No kurwa szanowne gremium hh nie nominowalo hewry, tuzzy czy schaftera nie mowiac juz o cpajstajlach. Gdyby byla kategoria odkrycie roku to tez wygralby zabso albo borixon xdd
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Popkillery 2019

Post autor: przedszkolanek »

schafter gdzieś chyba był akurat, kojarzę że dvd leciało
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Popkillery 2019

Post autor: manieq »

przedszkolanek pisze: 08 maja 2019, 22:37 schafter gdzieś chyba był akurat, kojarzę że dvd leciało
Odkrycie Roku Publiczności, które wygrał Jan-Rapowanie.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Popkillery 2019

Post autor: #23 »

żeby te nominacje i wybory ze strony gremium były jakieś sensowne, a to takie lizanie się po kutasach i powielanie tego co słuchacze wybrali także przez całą galę przewinęło się kilku-kilkunastu raperów, a tak się zarzekali niektórzy z dziennikarzy że sprawdzają dużo rzeczy XD
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Popkillery 2019

Post autor: Piters »

Może i niektórzy śledzą, ale jak większość nie to garstka ogarniętych głosów chuja znaczy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Popkillery 2019

Post autor: Moltisanti »

Tej Jan-rapowanie to jest dziwna akcja. Chłopak chyba leci na tym że liryka, taki oldschoolowy, przekas, mondre tekst, podczas gdy jak się wsłucha w jego teksty to jest to przejebana marność. Jego płytkę którą sprawdziłem ratują zajebiste bity Nocnego, ale Janek sam sobą nie prezentuje totalnie nic, poza tym że barwą głosu przypomina troche smarkiego :oops: Serio powiedzcie mi co on prezentuje sobą ciekawego bo nie wiem. Przecież taki Schafter który muzycznie tworzy (nie bójmy się tego powiedzieć) praktycznie nowy rapowy wave to jest totalnie inna półka niż ten koleś
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Popkillery 2019

Post autor: skała »

- odkryciem roku janek rapowanie który wydał już dwie legalne płyty (w mojej opinii bardzo dobre, no ale odkryciem to on był jak wychodził lot, czyli trzy lata temu), w przyszłym roku odkryciem zostanie sitek, a w kolejnym michał janota

- występ jeru wyglądał jak spektakle teatrzyków w przedszkolach, wszyscy wyjebane a jeru ledwo oddychając (ile on ma lat, 70?) próbuje przekonać bandę muzyków żeby zaczęli machać rękoma na sali kinowej, paluch siedzący w telefonie przez cały występ bardzo mnie rozbawił

- reszta występów hip-hopowych to podobny poziom i wyglądało to tak, jakby ematei w ostatniej chwili zorientował się że poza wyciągnięciem półżywego negro z kufra trzymanego pod stertą winyli beastie boys trzeba ogarnąć kogoś jeszcze, więc wpadł do restauracji pona na starym mieście spytać czy nie chcą zagrać z tym drugim bo będzie siara że na nagrodach hip-hopowym zagra tylko gość z zagrożeniem zawału

- hehe adma i hehe kasta jako prowadzący cały czas rzucający jakieś erotyczne żarciki i dialogi które wyglądały mniej więcej tak
>hehe adma ale jestem stary kiedyś to była pompa i ruchanie ej liroy pamiętasz koncert w świdniku w 1884?
>hehe ale jestem ruda tak jak rudy jest ogień na tej gali hehe (jeszcze ta sukienka jakby ruda pomyliła nagrody popkillera z met galą)
>o kurcze faktycznie dobra to zapraszamy kolejnego czlowieka ktory przyszedł za rapera który ma wyjebane w tą galę

-praktycznie każdy z raperow którzy sami odbierali statuetkę tak bardzo chcieli już iść do domu że nie wiem czy którykolwiek powiedział więcej niż dwa słowa

- jedynym który powiedział więcej niż dziękuję albo jebać kstyka (żenujące zachowanie żabsona, na poziomie całej gali) był hirek wrona który mówił że jest wzruszony że hip-hop jest tu, gdzie jest, oraz poseł na sejm liroy scyzoryk który powiedział że czuje się, jakby urodziło mu się kolejne dziecko (ojcostwo musi być fatalnym uczuciem)

- o nominacjach i nagrodach w większej skali nawet sie nie wypowiem ponieważ uwłaczały ludzkiej godności, podejrzewam że szanowne gremium w grubej więszkości poza tym, że uważa polską wersję za fajny, uliczny styl, uważa także że hewra to niemiecki proszek do prania

ematei, kurwa wstyd

edit: jest mi bardzo przykro, że na ten cyrk zgodzili się (pewnie nieświadomi szykowanego poziomu) goodkid, marek fall, andrzej cała czy właśnie hirek, ale rouzmiem, branża musi trzymać się razem
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 22:08 przez skała, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ