Głupi raperzy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Głupi raperzy

Post autor: Wonski »

żabsonów czy innych blach nie będę tu nawet wymieniał bo się zapętlimy na 100 stron z tymi samymi ksywkami.

mi utkwiły w głowie dwie akcje z cgm'u w których popisali się:
1. vixen - https://www.youtube.com/watch?v=BoqaqoDz1GY
2. deys - https://www.youtube.com/watch?v=0uOxQSWJve8 (nie jestem pewien czy to ta część tego wywiadu a nie chce mi się oglądać raz jeszcze)
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 817
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Głupi raperzy

Post autor: tomek5lg »

o kurwa vixen :lol: spoko że to wrzuciłeś tutaj

tragiczne te wypowiedzi, nawet nie patrzy w kamere ani na rozmówce i odpowiada na pytania "tak mnie wychowano że..."


jeszcze wracając do wywiadów to ten fragment tez byl dobry i postawa bitewnego rapera
https://youtu.be/fwdVGarp5-c?t=518
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Głupi raperzy

Post autor: basic »

Pytanie czy chodzi tu o raperów, którzy są mało inteligentni czy takich, którzy są idiotami, bo na przykład belmondziarz jest idiotą, ale mało inteligentnym bym go nie nazwał. IQ nie grzeszą np. Multi, Bedoes czy Otsochodzi.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Głupi raperzy

Post autor: mateko »

Ci wszyscy 2115 pondro gęg.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Suseł »

Do mędrców z poprzedniej strony, toczących niesamowitą bekę z tego, że jakiś nastolatek pochodzący z "trudnej rodziny" nie umie czytać - teraz to wy wychodzicie na przygłupich userów, którzy nie zdają sobie sprawy, w jakim stopniu środowisko, w którym się wychowujecie, determinuje przyszłość. Pewnie mieliście to szczęście i mamusia czytała wam bajki, zabierała was na spacery, podczas których pokazywała wam "świat", potem odrabiała z wami lekcje. Niektóre dzieciaki takiego szczęścia nie mają, od początku są pozostawione same sobie i już na starcie mają przejebane, bo polska szkoła (mimo że mamy ten słynny XXI wiek) jakoś specjalnie nie przejmuje się takimi uczniami - nie umie czytać, no to już trudno, przepychamy go dalej z klasy do klasy, żeby mieć spokój, nara.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Głupi raperzy

Post autor: bilderberg »

Suseł pisze: 14 sie 2019, 11:52 Do mędrców z poprzedniej strony, toczących niesamowitą bekę z tego, że jakiś nastolatek pochodzący z "trudnej rodziny" nie umie czytać - teraz to wy wychodzicie na przygłupich userów, którzy nie zdają sobie sprawy, w jakim stopniu środowisko, w którym się wychowujecie, determinuje przyszłość. Pewnie mieliście to szczęście i mamusia czytała wam bajki, zabierała was na spacery, podczas których pokazywała wam "świat", potem odrabiała z wami lekcje. Niektóre dzieciaki takiego szczęścia nie mają, od początku są pozostawione same sobie i już na starcie mają przejebane, bo polska szkoła (mimo że mamy ten słynny XXI wiek) jakoś specjalnie nie przejmuje się takimi uczniami - nie umie czytać, no to już trudno, przepychamy go dalej z klasy do klasy, żeby mieć spokój, nara.
Pomidor synu ruskiej kurwy i niemieckiego dezertera nie wiedziałem że masz tu konto.
A tak w temacie to nie wiem czy można jeszcze Karrambe nazwać raperem ale to największy idiota w historii polskiego hh.
Takie żabsony czy inne sariusy to przy nim tylko głupki
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Głupi raperzy

Post autor: 2rzyn »

hahaahhahahaha ten post wygrał :D
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Suseł »

bilderberg pisze: 14 sie 2019, 12:30
Suseł pisze: 14 sie 2019, 11:52 Do mędrców z poprzedniej strony, toczących niesamowitą bekę z tego, że jakiś nastolatek pochodzący z "trudnej rodziny" nie umie czytać - teraz to wy wychodzicie na przygłupich userów, którzy nie zdają sobie sprawy, w jakim stopniu środowisko, w którym się wychowujecie, determinuje przyszłość. Pewnie mieliście to szczęście i mamusia czytała wam bajki, zabierała was na spacery, podczas których pokazywała wam "świat", potem odrabiała z wami lekcje. Niektóre dzieciaki takiego szczęścia nie mają, od początku są pozostawione same sobie i już na starcie mają przejebane, bo polska szkoła (mimo że mamy ten słynny XXI wiek) jakoś specjalnie nie przejmuje się takimi uczniami - nie umie czytać, no to już trudno, przepychamy go dalej z klasy do klasy, żeby mieć spokój, nara.
Pomidor synu ruskiej kurwy i niemieckiego dezertera nie wiedziałem że masz tu konto.
Mam tu konto, nauczyłem się już pisać i teraz masz przerąbane, bo idzie po Ciebie pięciogłowy smok.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Głupi raperzy

Post autor: suraks »

co tak malo płaskoziemca kaliego
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1350
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Głupi raperzy

Post autor: exyou »

Raperów głupków jest od cholery bo żeby robić rap nie trzeba być mądrym tylko trzeba mieć "czucie". Oczywiście do czołówki imbecyli należy Frosti Rege, on jest definicją głupoty. Bedoes nie jest głupi, życiowo jest nawet dosyć mądry ale inteligentny raczej napewno nie.
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Głupi raperzy

Post autor: mopek »

kapota o ile dobrze pamiętam siedział za to samo zawsze więc na błędach się raczej nie uczy a to ponoć oznaka niemądrości
Awatar użytkownika
Hyperborea
Posty: 100
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Hyperborea »

A tak w temacie to nie wiem czy można jeszcze Karrambe nazwać raperem ale to największy idiota w historii polskiego hh.
Takie żabsony czy inne sariusy to przy nim tylko głupki
No, przy Karrambie powiedziałbym, że są nawet średnio inteligentni z potencjałem :P
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Głupi raperzy

Post autor: oKulTywowany »

https://www.youtube.com/watch?v=XEFohsaj8Fk

Jakby ktoś zobaczył ten wywiad bez znajomości dwóch owych panów to by mógł stwierdzić że, przejarane typy pierdolące od rzeczy.
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Głupi raperzy

Post autor: Jasek »

jak ktoś zna twórczość to się tylko w tym utwierdza oglądając
cztery żubry i dwie kurwy
sungtongs
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: Głupi raperzy

Post autor: sungtongs »

Paluch to taki gość, który wręcz obrzydza swoją głupotą

+ Numer Raz za podkast CGM, w którym koledzy mu mówili jaką płytę ma przesłuchać na następny tydzień i potrafił się pomylić i przesłuchać jakąś starą bo jest za głupi żeby sprawdzić która jest najnowsza
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Głupi raperzy

Post autor: lysy »

oKulTywowany pisze: 24 sie 2019, 22:25 Jakby ktoś zobaczył ten wywiad bez znajomości dwóch owych panów to by mógł stwierdzić że, przejarane typy pierdolące od rzeczy.
przecież to prawda

sungtongs pisze: 25 sie 2019, 0:17 Paluch to taki gość, który wręcz obrzydza swoją głupotą
czemu? z paluchem na pewno w wielu kwestiach się nie zgadzam, ale sprawia wrażenie bardzo ogarniętego typa
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Głupi raperzy

Post autor: oKulTywowany »

lysy pisze: 25 sie 2019, 3:03
oKulTywowany pisze: 24 sie 2019, 22:25 Jakby ktoś zobaczył ten wywiad bez znajomości dwóch owych panów to by mógł stwierdzić że, przejarane typy pierdolące od rzeczy.
przecież to prawda
Bardziej mi chodziło w kwestii nawiązania do tematu, tak to nie uważam osobiście żeby Wilku czy Bilon byli głupi czy mało inteligentni patrząc na całokształt ich ogarnięcia Dill Gangu Hemp Record itp oraz smykałka Bilki do interesów jakimi są bary meksykańskie.
Faktem jest że strzelili sobie w stopie bezsensownym tłumaczenie fake mc , też inaczej prowadzą retorykę w przerwie od marihuanen
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Głupi raperzy

Post autor: svnchez »

Przecież Wilku jest totalnym głupkiem, a w interesach zapewne ktoś im pomaga/doradza.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 309
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: Głupi raperzy

Post autor: kebab »

Żabson myślący, że jest jakimś wizjonerem, w rzeczywistości będąc stękającym wackiem.
Wac Toja - nawet z ryja wygląda jakby był ułomny
King Tomb Polski Cassidy - wiadomo.
ZAKAZ
ODPOWIEDZ