Głupi raperzy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Głupi raperzy

Post autor: Bryx Fenrir »

hmm
Tede, Buczer, Bedoes, to trójka którą jak zawsze oglądam podczas wywiadów to myślę sobie czy ludzie serio się na to nabierają.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Głupi raperzy

Post autor: Moltisanti »

Takich randomowych głupków jest oczywiście cała masa, dla mnie z topu Paluch jest takim sztandarowym przykładem. Ale innym rodzajem głupka na którego zwróciłbym uwagę jest Mes. Mam wrażenie że to jest najgłupszy człowiek na płaszczyźnie emocjonalnej na tej ziemi. Gość jest mega nieprzyjemny i bucowaty i jakby totalnie nie kumał tego i myślał że jest fajny. A chłop ma z tego co kojarzę już pod 4 dychy na karku :dunno:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Głupi raperzy

Post autor: DeDoK »

Otsochodzi, Frosti Rege, Mes, Pezet, Sarius, Paluch, Peja, Buczer, Tede, Belmondo, Kaz Bałagane, Zioło, Guzior, Kali, Fazi, Bajorson, Szoopen, Adma, Flint, Żabson, OSTR, Wena, Beteo, młodszy joe, Tomb, Kukon... reszte dopisze kiedys xD
Awatar użytkownika
vin
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:44

Re: Głupi raperzy

Post autor: vin »

blacha to raper?
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Głupi raperzy

Post autor: oKulTywowany »

DeDoK pisze: 12 sie 2019, 20:27 Otsochodzi, Frosti Rege, Mes, Pezet, Sarius, Paluch, Peja, Buczer, Tede, Belmondo, Kaz Bałagane, Zioło, Guzior, Kali, Fazi, Bajorson, Szoopen, Adma, Flint, Żabson, OSTR, Wena, Beteo, młodszy joe, Tomb, Kukon... reszte dopisze kiedys xD
Bez OSTRa , chyba najbardziej inteligenty z raperów , stawianie go koło frostiego tomba czy kukona to obraza dla kawałka polskiego rapu
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Głupi raperzy

Post autor: Jasek »

no OSTR, kurwa, członek mensy i filozof, reszta tych najbardziej inteligentnych raperów to pewnie Eldo i Fokus
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Głupi raperzy

Post autor: oKulTywowany »

Jasek pisze: 12 sie 2019, 20:46 no OSTR, kurwa, członek mensy i filozof, reszta tych najbardziej inteligentnych raperów to pewnie Eldo i Fokus
Widziałeś jego wywiady/koncerty/wypowiedzi?

Eldo i Fokus to buce

Skoro tak to dawaj Jasek wymień inteligenta jak ładnie odpowiedziałeś.
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Głupi raperzy

Post autor: 2rzyn »

Fu jest bałwanem :D
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Głupi raperzy

Post autor: camzat »

Red podczas tego fame mma czy jednego z tych gówien jaki pajac, prezenterka współprowadząca żeby miała laser w oczach to by go na mielone przerobiła.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Głupi raperzy

Post autor: Jasek »

[mention]oKulTywowany[/mention]
inteligentni to są Afrojax, Łona, Rogal, Cruz, młody π. I nie wiem czy ktoś jeszcze z tego kurwidołka się na ten moment łapie, OSTR nie jest jakiś głupi, ale nie wiem, czy jakakolwiek jego myśl wychodzi poza jakieś truizmy, no ja jeszcze, będąc nawet przez jakiś czas zajarany jego muzykom, się z czyms takim nie spotkalem. Tak samo do głupich raperów nie wrzuciłbym Ryśka, 150 iq chłop to to nie jest, ale coś tam w bani ma
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Głupi raperzy

Post autor: camzat »

Wszystko sie sprowadza bardziej do tego jaki raper jest wkurwiający niż tępy.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Głupi raperzy

Post autor: Bolo »

Ej ale dajcie coś bardziej rozbudowaną wypowiedź czemu tak uważacie, najlepiej jakiś przykład a nie ksywa i esa. Ja tych młodych w większości znam z ksywy tylko albo z jednego lub dwóch tracków i chętnie bym się dowiedział czemu są głupi, ci starsi w sumie też.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Głupi raperzy

Post autor: Kacper »

z mądrych wymyśliłem tylko Łonę i Smarki Smarka, reszta chyba przeciętnie inteligentni bądź głupi
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Suseł »


1:48 - Rozwiń skrót PRL
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Głupi raperzy

Post autor: moxxi »

:dunno: jak już wrzucać to gówno, to byś dał chociaż odcinek z Teoembe walizeczka
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Suseł »

A i jeszcze fenomen Ostrego. Dla mnie to jest jedna z największych zagadek XXI wieku - w swojej twórczości często używasz mądrych słów (niektóre wciskasz na siłę, żeby się rymowało), nawijasz prawdy objawione, które można usłyszeć od każdego wujek po paru imieninowych kolejkach (politycy kurwy kradną moje pieniądze siedzą w rządzie pierdzą w stołek media kłamią jak ma być dobrze XD), gloryfikujesz hehe ziułko i chwalisz się, że jarasz piątkę dziennie, bo dajcie ci to luz, żaden przymus, ale w końcu pęka ci płuco, więc odstawiasz skręty i zaczynasz nagrywać moralizatorskie tracki, że trzeba cieszyć się życiem i rodziną - i na każdym etapie kariery słuchacze uważają cię za jakiś oświecony głos rozsądku.

Ja nie mówię, że Ostry jest głupi - po prostu nie kumam, dlaczego ludzie na siłę robią z niego mędrca.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2019, 22:48 przez Suseł, łącznie zmieniany 2 razy.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Głupi raperzy

Post autor: Kutendo95 »

Peja na pewno nie jest głupi, obejrzyjcie go w maluchu
Głupi jest WSZ
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Głupi raperzy

Post autor: przedszkolanek »

tede jaki rozpierdol :bowdown: :bowdown:
to uczucie kiedy przypominasz sobie, że ten typ (nie mes) przerasta intelektualnie większość polskich raperów :lol:
a raper ZiołoZioło kpił sobie z Young Thuga i jak skończył? Przypadek?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Głupi raperzy

Post autor: oldschool »

Przypominam, że Bedoes nie wiedział ile to jest 6 x 6. Mam do niego jakąś sympatię, ale kurwa jak można nie wiedzieć ile to jest 6x6?
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Głupi raperzy

Post autor: Suseł »

Matematyka dla truskuli, niech se liczą rymy, to jest njuskul, ziomeeeek, gęg, gęg, gęg.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ODPOWIEDZ