Gdzie oni są?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Bartuz »

TesteR pisze: 11 sie 2019, 23:09 Kamela mi brakuje. Najpierw wpadający w ucho Zwariował świat, później solidna płyta W międzyczasie, którą mocno katowałem. Obecnie mało co zostało na jutubie, wszystko status prywatny na kanałach, a szkoda.
Z tego co śledzę jego FB, w komentarzach coś wspominał, że pracuje nad nowym materiałem.
Od siebie dodam: Textyle (Bemer i Booryz), mixtape 19SWC był ostatnia dobrą rzeczą wypuszczoną w Fandango.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 305
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Gdzie oni są?

Post autor: frikz »

Taki Jeden Krzysiek
aale krwawi pan rysio dzisiaj
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

MyNieMy dobrze się zapowiadali jako uliczna ekipa z WWA i przepadli
Alkaponsi, fajne kombinowali z grą słów, wyszedł track z Mroku i Laikiem zapowiadający album i też jak kamień w wodę.
Apropo MyNieMy to 1z2 mi się skojarzył, który do Endefisu dołączył i też cisza ekipy jak i on.
No i Fenomen legendarny, debiut klasyk, 2 płyta ok, 3 album Outsider nigdy nie słyszałem, ale nadrobię. Żółf jak i Ekonom udzielali się gościnie czy nawet jakieś solówki były, ale bez większego odbioru. Ekonom trochę zaczął przynudzać za każdym razem waląc follow up'y do klasycznych tekstów z pierwszego albumu.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Gdzie oni są?

Post autor: 2rzyn »

nie polecam trzeciej płyty fenomenu
słuchałem jak wyszła i to był jak strzał w pysk, chociaż singiel był w miarę ok

Ekonom zmarnowany talent
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

Widzę 2rzyn,że my dwa dinozaury na forum pamiętamy a może wspominamy jeszcze tylko te podwaliny polskiego ha-i-pe-ha-o-pe
Wierzę, ale i tak muszę to przesłuchać, niech uszy cierpią. Noon zrobił bit do "Szansy", który wstępnie miał iść na Grammatik,Eldo ubolewał nad nim w jednym z wywiadów,ot taka ciekawostka apropo Efektu.
kroldzielnicy
Posty: 72
Rejestracja: 29 lip 2019, 12:25

Re: Gdzie oni są?

Post autor: kroldzielnicy »

raper 1z2, co z nim? Dwie płyty solowe wydał słuchalne, był na kodeksie
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

No a teraz cisza tylko wrzuca stare tracki na fb
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Gdzie oni są?

Post autor: 2rzyn »

no trochę się czuję jak dinozaur, bo na forum prawie nikt nie lubi tego co mi się podoba :D
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

Hehe, inny od innych chłopak.
Co nie którzy to chyba mają żal do mnie za stary beztroski foruming, bo prawie nikt w interakcję nie wchodzi. Chuj w to, taki juz jestem.
Co do tematu to ciekawe co Siny robi? Kosciey pewnie wie co nieco co nie.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Gdzie oni są?

Post autor: scarz »

camzatizbak pisze: No i Fenomen legendarny, debiut klasyk, 2 płyta ok, 3 album Outsider nigdy nie słyszałem, ale nadrobię. Żółf jak i Ekonom udzielali się gościnie czy nawet jakieś solówki były, ale bez większego odbioru. Ekonom trochę zaczął przynudzać za każdym razem waląc follow up'y do klasycznych tekstów z pierwszego albumu.
Outsidera polecam sobie odpuścić - też sprawdziłem zaraz po premierze w 2007 i byłem niesamowicie rozczarowany, jak zła ta płyta była. Przez pare lat później można było ten krążek na Merlinie za 4,99 zł kupić, wydawca (MyMusic jeśli mnie pamięć nie myli) musiał mocno wtopić na nim. Nawet boję się myśleć, jaki to paździerz jest teraz ;)

To samo było z MorW.A. - w tym samym roku co Fenomen wrócili po czteroletniej przerwie i tak samo rozczarowali.

A ktoś może wie co się stało z gdañską Analogią? W 2004 wydali całkiem fajną płytę w WJ, ale WJ jak to WJ spierdolilo promocję i słuchacze przespali krążek, a po ekipie słuch zaginął.
gomis
Posty: 31
Rejestracja: 23 lip 2019, 21:09
Lokalizacja: 71/022

Re: Gdzie oni są?

Post autor: gomis »

camzatizbak pisze: 14 sie 2019, 19:50 Co do tematu to ciekawe co Siny robi? Kosciey pewnie wie co nieco co nie.
Siny pracuje chyba jako grafik, ma FP na facebooku i postuje jakieś swoje stare kawałki.
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Raph »

gomis pisze: 18 sie 2019, 13:53
camzatizbak pisze: 14 sie 2019, 19:50 Co do tematu to ciekawe co Siny robi? Kosciey pewnie wie co nieco co nie.
Siny pracuje chyba jako grafik, ma FP na facebooku i postuje jakieś swoje stare kawałki.
Robi też jakieś wizualizacje przestrzenne. Bardzo sympatyczny człowiek. Gdy wypuszczał winyla "W siną dal" miał plany, aby wrócić po latach. Popodbijał do kilku ludzi blisko związanych ze Skwerem w sprawie bitów i owszem, dostał je, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło. Szkoda, bo brakuje go na scenie.
...
Awatar użytkownika
Hyperborea
Posty: 100
Rejestracja: 21 sie 2019, 19:35

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Hyperborea »

Jako kolejny przedstawiciel dinozaurów na forum przyłączam się do opinii, że Ekonom to zmarnowany talent. Nawet teraz całkiem przyjemnie się go słucha w "Szansie", w porównaniu do pozostałych raperów (ech!).

Mnie najbardziej brakuje Finkera z Klimatu. W tym przypadku nadzieje na jakikolwiek powrót raczej zerowe i pewnie jakiekolwiek niepublikowane kawałki poszły się jebać już dawno temu. Finker jest prawnikiem i podobno całkiem konkretną karierę zrobił.

Wiadomo, brakuje też większości, o których wspomnieliście.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4102
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Luxair »

Raph pisze: 21 sie 2019, 15:14 Robi też jakieś wizualizacje przestrzenne. Bardzo sympatyczny człowiek. Gdy wypuszczał winyla "W siną dal" miał plany, aby wrócić po latach. Popodbijał do kilku ludzi blisko związanych ze Skwerem w sprawie bitów i owszem, dostał je, ale nic z tego ostatecznie nie wyszło. Szkoda, bo brakuje go na scenie.
A dobrze kojarzę że on w czasach jak był hiphopowcem projektował bluzy? "Sterty projektów dla Clinica" rapuje w jednym kawałku...
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Gdzie oni są?

Post autor: camzat »

Byłoby klawo jakby którejś wiosny niespodzianka w skwerze album Sinego wyszedł, sztosiwo dekady.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3824
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Gdzie oni są?

Post autor: Czak »

Wywiad z Sinym bo chyba mało osób widziało
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Gdzie oni są?

Post autor: mateko »

Gdzie jest Arik? Ta epka Obsydian była świetna.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Gdzie oni są?

Post autor: FruitOffTheWall »

slim szczegi gdzie jestes
no b1gga z mhm gdyby robil teraz to co robil kiedys miałby fejm w chuj
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Gdzie oni są?

Post autor: MalkoNTENT »

A co robi teraz raper Zaginiony? Czy drzwi do jego fury otwierają się do góry?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
dms
Posty: 292
Rejestracja: 06 maja 2019, 21:11
Lokalizacja: slizg.eu

Re: Gdzie oni są?

Post autor: dms »

Streetworkerz pamiętamy
ODPOWIEDZ