Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: moxxi »

chyba jest temat moje dziwactwa w offtopicu
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Kutendo95
Posty: 399
Rejestracja: 18 lip 2019, 0:48

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Kutendo95 »

Dj 600v jeszcze coś działa rapowo bo ani widu ani słychu?
FanRHX
Posty: 20
Rejestracja: 08 maja 2019, 20:46

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: FanRHX »

Był ktoś z Was może na 18 urodzinach JWP i pamięta ktoś co krzyknął Łajzol po wystepie tego co zmarł z Ameryki?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: clockers »

ja byłem, ale wtedy wszyscy tam łącznie ze mną byli tak napierdoleni, że nie wiem czy ktokolwiek coś pamięta z tej imprezy.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: genocidegeneral »

Kojarzycie jakiś kawałek z wersem w stylu
"najebani toczą helene po kablach"

Albo coś w tym stylu, nie musi być identycznie jak napisałem
Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6543
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Jose »

Poszukaj tutaj
frontkick

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: frontkick »

Chciałbym wiedzieć skąd emo raper Sarius ma taki street credit, propsuje go i Rogal, i Diksoni, i jakiś Kacper HTA, i ludzie z drugiej strony barykady jak Mes czy Bisz wtf

Nwm też skąd popularność serwisu newonce, co to za akcja humanitarna że nagle pół sceny chce mieć audycje w ich radiu mimo że liczbowo nie wyróżniali się jakoś bardzo do niedawna
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2732
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Jasek »

Ma ktoś diss Blejka na Bedoesa? bo na Youtube jest pustka i tylko od tego drugiego
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: BENGAL »

frontkick pisze: 20 lis 2019, 15:08 Chciałbym wiedzieć skąd emo raper Sarius ma taki street credit, propsuje go i Rogal, i Diksoni, i jakiś Kacper HTA, i ludzie z drugiej strony barykady jak Mes czy Bisz wtf

Nwm też skąd popularność serwisu newonce, co to za akcja humanitarna że nagle pół sceny chce mieć audycje w ich radiu mimo że liczbowo nie wyróżniali się jakoś bardzo do niedawna
bo sarius jest z tego samego osiedla z ktorego sa zyto zurek i ekipa tysiac czyli z osiedla tysiaclecia w czestochowie i jest kurwa calkiem ogarnietym typem a nie przypalowcem zyciowym wiec czemu ktos mialby sie do niego przypierdalac. sarius udzielal sie na wielu ulicznych projektach nakurwial muzyke w asfalcie i trzymal sie z wariatami jeszcze na dlugo zanim zrobil do spolki z wena plyte https://www.youtube.com/watch?v=-KBIF3zwZ8o 0;30 to on lysy wariat. a ze kurwa kazdy ma swoje zajawki to huj dopoki koles nie odpierdala jakiegos gowna i nie zaprzecza samemu sobie i temu co budowal to na huj maja go pakowac do wora. fakt ze kurwa ta akcja ze niby jebie rap nie robi go juz a potem wpierdala sie z gibsonem do studia i nakurwiaja krazek cede razem i huj kariera trwa dalej byla slaba ale nie zajebal szpagatu bulgarskiego na van dammea nie wyjebal nikogo na gruby szmal nie poszedl w koronke wiec nic go nie skresla. plus wg mnie jakbys sie bujal przy kims kumatym to bys szybko poznal jak sie sprawy maja i jak jest z wami malolat co przewijacie mu co i jak to nie przewijasz mu co i jak zeby sie wjebac w maliny jak ty przed laty w pokrzywy tylko zeby tego nie zrobil i zeby wyszedl na ludzi i ja rozkminiam to tak ze ten wplyw otoczenia pozwolil mu sie wlasnie tak w huj rozwinac bo byl pozytywnym malolatem kiedys ktory nie szkodzil nikomu z nich pewnie pomogl nie raz i dzieki ich radom co je mial w serduchu swoim zaszedl daleko. np standard akcja jest jak ktos ma mlodszego brata z twoich ziomkow a wy kurwa no nie pierdolicie sie w tancu to nie uczycie mlodego tanczyc tylko go gonicie jak spija browara po cichaczu na skzole albo kurwa zjeby dostaje ze sie nasmolil skuna z lufki bo w nim nadzieje pokladacie ze on sie wyrwie z tej szarej matni blokow i jemu sie uda
frontkick

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: frontkick »

No i wyjaśnione, dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: oldschool »

A co do newonce, to według mnie sama ich otoczka:
Vitkacowego rapowo-modowo-lajfstajlowo-fancy-noworadia
jak to powiedział pewien aktor sprawia, że przy tak małej konkurencji na polskim rynku gdzie mają iść? Newonce będzie sobie konsekwetnie wbijało liczby, a z czasem przebije wszystkich, bo na ten moment po prostu nikt nie pisze lepiej i nie generuje takich zasięgów.
bortwick
Zbanowany
Posty: 592
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:19

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: bortwick »

[mention]BENGAL[/mention] szacunek za ten post, Sarius kolejny niesłusznie jebany na tym forum za jakąs głupotę. A tfu podwójne standardy
24.07.2019 - 16.12.2019
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: przedszkolanek »

na hejtowanie sariusa to akurat sama jego chujowa muzyka wystarczy
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: hubi »

ktoś odświeżył temacik o nowym mahatmie gandim ganda i okazało się że puścił już długo oczekiwany przeze mnie "nowy porządek świata". jestem odrobinę zawiedziony bo nie zrzucił na mnie tyle wiedzy ile bym chciał. i tu pytanko czy byli w pl rapie jacyś oświeceni raperzy/kawałki? zawsze żałowałem, że polskie podziemie nigdy nie otworzyło trzeciego oka ale może coś przeoczyłem. wiem, że massey coś wspominał jedynie, że masoneria chciała go dopaść ale to tyle.
andrzej
Posty: 240
Rejestracja: 06 paź 2019, 18:41

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: andrzej »

Hmm a ak47 nie byl 'oswiecony' czy tam nie byl foliarzem ? Tak cos kojarze ale pewien nie jestem
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: rubinstein »

medium aka tau?
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Ablazir »

[mention]Burak[/mention], masz może oryginalną wersję yabadabadoo z klipem, bo teraz jakaś lekko ocenzurowana śmiga?


drugie pytanie, znacie jeszcze jakieś remixy polskich numerów w klimaty memphis jak

?
Obrazek
Awatar użytkownika
krecieniebo
Posty: 91
Rejestracja: 11 cze 2019, 20:54

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: krecieniebo »

Pewnie było już to pytanie i odpowiedź na nie, jak nie tu to na starym forumku, ale teraz za wuja nie znajdę
Skąd jest zdjęcie z okładki Gorączka w Parku Igieł? Bo coś mi świta że z tego alynnego niemieckiego dworca Zoo ale nie jestem pewien
pozdrawiam witam
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1370
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: redman23 »

krecieniebo pisze: 24 lis 2019, 15:13 Skąd jest zdjęcie z okładki Gorączka w Parku Igieł?
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Panic_in_Needle_Park
Awatar użytkownika
krecieniebo
Posty: 91
Rejestracja: 11 cze 2019, 20:54

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: krecieniebo »

Ała, no kurwa rzeczywiście :damn:
Dziękówa :)
pozdrawiam witam
ODPOWIEDZ