[beef] Tede vs Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: kshaq »

W tym samym kierunku, ale o przeciwnym zwrocie
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: lysy »

Aka M to Kroolik Underwood nie pytajcie skąd wiem
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Krew »

Trzeba być mocno pokurwionym by twierdzić że rychu coś tu wygrał. "kurwa z tvn" a potem sam został największą gwiazdą show tej stacji :bowdown: Wyjebane w obydwu obecnie
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Jaayu »

Aka m XD
Obaj panowie obecnie są siebie warci
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: WHITE »

Tede swoim zachowaniem sam udowadnia, że Peja wygrał, proste.

@Krew w tym sformułowaniu nie ma nigdzie wjazdu na TVN, co najwyżej przytyk lub niechęć. Zresztą on wystąpił w TVNie później, u Wojewódzkiego i takiego lamentu jak z Agentem nie było
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:06 przez Aka M, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Cz4rny1337 »

@Krew w tym sformułowaniu nie ma nigdzie wjazdu na TVN, co najwyżej przytyk lub niechęć. Zresztą on wystąpił w TVNie później, u Wojewódzkiego i takiego lamentu jak z Agentem nie było
Tede, tej celebrycie chcesz być na szczycie
Tak szkoda mi cię, że ten smród od ciebie wyciekł
Jacek Graniecki zwykły pajac, komercja
Masz za sobą swoja stacje - TVN? wypierdalaj
Zastanów się Jacku co ty sam odpierdalasz
E yo e yo! nigdy jak ty śmieciu z tv

A to tylko jeden kawałek XD

btw caly czas nie kumam dlaczego Tede ma sie czuc sie bo mial niepatologicznych rodziców i dlaczego Rychu miałby się czuć lepiej bo miał pato starych i pato rodzinę
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: WHITE »

Tylko potwierdziles to co napisalem.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: lysy »

rychowi chodziło o to, że tede do niczego by sam nie doszedł gdyby nie fartowny start w życiu

WHITE pisze: 24 maja 2019, 13:34 Tylko potwierdziles to co napisalem.
no akurat w tych cytatach nie ma wjazdu na TVN, ale peja cały czas poruszał ten wątek i nie ukrywajmy, że była tam spora niechęć. chociażby
Scenariusze serialowe na odwrocie piszę wierszem
Że nie kocham TVN'u i tedego całkiem zwięźle
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: horrypaz »

jakby tede miał patusów w rodzinie to też by po 25 latach nawijania nie potrafił złożyć podwójnego?
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2800
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: WHITE »

Nie neguję tego, uważam że Peja pieprzeniem o komercji się zbłaźnił, ale nie było żadnej wojny z TVN jak ludzie często mu wypominają.Był beef to wykorzystał to i tyle
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede vs. Peja

Post autor: Cz4rny1337 »

ale nie chodzi o wjazdy na TVN, tylko ciągłe przytyki do telewizyjnej kariery, zeby potem najpierw swiecic ryjem z placzliwym oswiadczeniem, potem ocieplac wizerunek u Wojewodzkiego, a finalnie polasic sie tez na hajs i wycieczke
rychowi chodziło o to, że tede do niczego by sam nie doszedł gdyby nie fartowny start w życiu
aha, no tak, zapomnialem, ze patologia nigdy niczemu nie jest winna, to tylko ich zly start i otoczenia, a reszta ma wszystko na tacy. I wiadomo, ze rodzice i dziadkowie Tedego tez mieli wszystko na tacy i jak śmią smieć

[mention]Horry[/mention]
xD
Obrazek
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: lysy »

Cz4rny1337 pisze: 24 maja 2019, 13:48 aha, no tak, zapomnialem, ze patologia nigdy niczemu nie jest winna, to tylko ich zly start i otoczenia, a reszta ma wszystko na tacy. I wiadomo, ze rodzice i dziadkowie Tedego tez mieli wszystko na tacy i jak śmią smieć
nie mówię, że peja miał rację. pytałeś, o co mu chodziło, to odpowiedziałem :dunno:
Cz4rny1337 pisze: 24 maja 2019, 13:48 eby potem najpierw swiecic ryjem z placzliwym oswiadczeniem, potem ocieplac wizerunek u Wojewodzkiego, a finalnie polasic sie tez na hajs i wycieczke
no tego agenta naprawdę mógł sobie odpuścić. straszny niesmak, nawet po tych dziewięciu latach
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:06 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: federalny »

kiedy nominacje na najwiekszego dzbana slizgawki? chyba mamy faworyta
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:08 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: lysy »

Aka M pisze: 24 maja 2019, 14:46 Tede - ćpun odkąd pamiętam, chleje, zadaje się z gówniarzerią, zachowuje się jak palant który ma 16 lat i nigdy nie dojrzał, nie założył rodziny… no kurwa szanujmy się, facet w wieku 40 iluś lat nie może nazwać siebie prawdziwym mężczyzną mając wszystko na tacy od początku, za co go kurwa mam szanować? Za to że zaciął się w czasie i szydere przez większość kariery robił, gdzie w Polsce panowała bieda i bezrobocie? Popierdoliły się wam chyba priorytety w tym marnym żyćku, bo kurwa różnica jest dostać i uszanować, a różnica jest dostać i się wywyższać przy czym nie rozwijać się. Dla mnie takie osobniki to są największe kurwy i pizdy życiowe
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Cz4rny1337 »

Stara pisała tedemu teksty, a stary szył ciuchy
Obrazek
TimothyAnila
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2019, 14:20
Lokalizacja: Denmark

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: TimothyAnila »

Nie, tych dissow nigdy nie sluchalem, znam tylko malo ambitne Dlaczego Tede tego jest?. Ogolnie wkurza mnie po czesci tez ta wojna fanow, bo wszedzie mozna napotkac ludzi, ktorzy mowia/pisza, ze Peja/Tede jest lepszy, a ten drugi to smiec. Osobiscie slucham regularnie Tedego, ale nie mam jakichkolwiek podstaw, zeby spisywac na dno Peje. Peji nie slucham ze wzgledu na drazniacy mnie jego glos, po prostu mi sie on nie podoba. Teksty moze i ma niezle, lecz po prostu... mam na ten glos jakies uczulenie, alboco.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: moxxi »

Pejdżer nieźle zniszczył psychikę Tedemu że ten debil ciągle ma jakieś kurwa problemy :lol: co widać chociażby przy jego ostatnich wrzutach na IG, nie wiem czy w tym środowisku istnieje ktoś bardziej żałosny niż Jacuś
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ